® E-bay - тема 27

  • 37 508
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Има ли срок, в който задължително трябва да поставя feedback? И могат ли да ми направят нещо, ако закъснея? или не поставя?
Няма срок, нищо не могат да ти поставят, въпрос на бон тон е само това с поставянето.
Като знам, че ще се бавя много (куриер до тук, примерно), пиша съобщение в смисъл, че нещото ще го видя по-късно (не обяснявам защо) и веднага, щом мога, ще оставя фийдбек, надявам се, не е проблем.

# 736
  • Мнения: 165

di_bi ,за кой Ибей става дума? Американския ли?


за английския

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
давай адреса на емпреса тогава. Вариант имаш!

# 738
  • Мнения: 165
давай адреса на емпреса тогава. Вариант имаш!


мерси за отговорите   bouquet

# 739
  • Мнения: 5 790
Имам нужда от помощ.
Искам да купя компютърна част от Хонконг. Цената й, заедно с транспорта е 54 долара. Някой има ли идея дали дължа мито и колко ще бъде.

# 740
  • Мнения: 17
Искам да питам някой ако е поръчвал парфюм, да ми препоръча някой съвестен продавач или пък магазин.  bouquet

# 741
  • Мнения: 160
Имам нужда от помощ.
Искам да купя компютърна част от Хонконг. Цената й, заедно с транспорта е 54 долара. Някой има ли идея дали дължа мито и колко ще бъде.

Предполагам,че необлагаемия минимум за САЩ важи и за всички останали страни извън Европейския съюз,така че не би трябвали да дължиш мито.
И да попитам-изпратили са ми инвойс на имейла,обаче нищо не се вижда,все едно,че е празен имейл.Мисля,че преди време някой имаше подобен проблем,но не си спомням как го реши.Моля,ако някой се сеща... Praynig

# 742
  • Мнения: 4 176
Имам нужда от помощ.
Искам да купя компютърна част от Хонконг. Цената й, заедно с транспорта е 54 долара. Някой има ли идея дали дължа мито и колко ще бъде.
Питасй го да ти го пише "gift".

# 743
  • Русе
  • Мнения: 856
И да попитам-изпратили са ми инвойс на имейла,обаче нищо не се вижда,все едно,че е празен имейл.Мисля,че преди време някой имаше подобен проблем,но не си спомням как го реши.Моля,ако някой се сеща... Praynig

И аз получих днес  празен имейл. Платих от ибей акаунта.

# 744
  • Мнения: 1 540
Имам нужда от помощ.
Искам да купя компютърна част от Хонконг. Цената й, заедно с транспорта е 54 долара. Някой има ли идея дали дължа мито и колко ще бъде.

Щом не надвишава 45 Евро, не би трябвало да плащаш нищо. И все пак можеш да помолиш продавача да напише по-ниска сума на митническата декларация, за да сте спокойни  Peace

# 745
  • Мнения: 160
И да попитам-изпратили са ми инвойс на имейла,обаче нищо не се вижда,все едно,че е празен имейл.Мисля,че преди време някой имаше подобен проблем,но не си спомням как го реши.Моля,ако някой се сеща... Praynig

И аз получих днес  празен имейл. Платих от ибей акаунта.

Не искам да плащам от ибей акаунта,защото се разбрахме за комбиниран шипинг и си искам отстъпката PeaceДали не е някакъв временен бъг в системата?

# 746
  • Русе
  • Мнения: 856
И да попитам-изпратили са ми инвойс на имейла,обаче нищо не се вижда,все едно,че е празен имейл.Мисля,че преди време някой имаше подобен проблем,но не си спомням как го реши.Моля,ако някой се сеща... Praynig

И аз получих днес  празен имейл. Платих от ибей акаунта.

Не искам да плащам от ибей акаунта,защото се разбрахме за комбиниран шипинг и си искам отстъпката PeaceДали не е някакъв временен бъг в системата?

Мисля, че да. И от Виктория секрет ми е празен имейла.

# 747
  • Мнения: 5 255
И да попитам-изпратили са ми инвойс на имейла,обаче нищо не се вижда,все едно,че е празен имейл.Мисля,че преди време някой имаше подобен проблем,но не си спомням как го реши.Моля,ако някой се сеща... Praynig
И аз получих днес  празен имейл. Платих от ибей акаунта.
И аз получих празен  Rolling Eyes

Аз пък съм сърдита на един чичко американец-магазин  Crossing Arms
Преди време го питам за шипинг - първо не искаше да праща - после се съгласи за 220, вчера му пиша - днес ми отговорил 650  Shocked Пфууу  ooooh!

# 748
  • Мнения: 209
момичета разглеждам този сайт
http://clothing.shop.ebay.com/items/Womens-Shoes__shoe?LH_PrefLo … c0.m14&_pgn=3
и който и чивт обувки да харесам все улучват такива които нямат доставка до БГ,моля ви кажете ми как да ги отцепя за да ми излизат само тези които имат доставка до тук без значение безплатна или с пътни.
Благодаря!

# 749
  • Мнения: 160
момичета разглеждам този сайт
http://clothing.shop.ebay.com/items/Womens-Shoes__shoe?LH_PrefLo … c0.m14&_pgn=3
и който и чивт обувки да харесам все улучват такива които нямат доставка до БГ,моля ви кажете ми как да ги отцепя за да ми излизат само тези които имат доставка до тук без значение безплатна или с пътни.
Благодаря!

Нагласи си търсачката на    Price + Shipping: lowest first   и така ще ти излизат само тези с доставка до БГ.
Ето така: 
http://clothing.shop.ebay.com/items/Womens-Shoes__shoe_W0QQLHQ5f … fcid=34&gbr=1

Можеш да конкретизираш и размер,вид и т.н.,за да не преглеждаш  тези,които не те интересуват.

Общи условия

Активация на акаунт