® E-bay - тема 27

  • 37 522
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 6 888
Каква е разликата ако платиш през инвойса или директно от спечеления артикул ?
абсолютно никаква.

# 721
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
С точка 1 затваряш диспута.
С точка 2 приключваш с комуникацията с продавача, ескалираш в клайм и оставаш всичко в ръцете на Пейпал, те ще решат.

Не те питат каква част от сумата да ти върнат.
Hug   bouquet

# 722
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Искам да попитам - има ли някой да си е купувал козметика от ибей? Например спирала, сенки з  очи, крем за лице? Чудя се доколко са оригинални. При спиралите например на Ести Лаудер се продават по 4 лири, което много ме съмнява, тук струват по 50 лв, на Ланком има за по 3, 4, 5 лири, което пак е пъти по-евтино. Чак пък толкова?!?!? За кремовете за лице да не говоря.....

# 723
  • Мнения: 5 790
Искам да попитам - има ли някой да си е купувал козметика от ибей? Например спирала, сенки з  очи, крем за лице? Чудя се доколко са оригинални. При спиралите например на Ести Лаудер се продават по 4 лири, което много ме съмнява, тук струват по 50 лв, на Ланком има за по 3, 4, 5 лири, което пак е пъти по-евтино. Чак пък толкова?!?!? За кремовете за лице да не говоря.....

Аз си купувам редовно. Точно Ести и Ланком. Повечето на тези цени са тестери, по 10-15 мл, но пак си е далавера. Поне това, което съм получавала е оригинално. Последното, което си купих от една мома-англичанка е червилце на Ланком Colour Design. Просто перфектно е. Ей от таз женица: http://shop.ebay.co.uk/merchant/baz317_W0QQ_nkwZQQ_armrsZ1QQ_fromZQQ_mdoZ
А кремче от тук: http://stores.shop.ebay.co.uk/Annes-Skincare-and-Beauty-Supplies__W0QQ_armrsZ1
А и не забравяй, че цените в БГ на тези козметики са безбожно нереално надути.

# 724
  • Мнения: 3 216
И аз чакам околоочен крем на Клиник - само че са 3 тестера по 5 мл, а не нормалната разфасовка от 15 мл. Предполагам, че оттам идва и по-ниската цена. Продавачът е със 100% положителен фийдбек, та се надявам всичко да е ОК  Peace
Сега съм на тема глосове  Crazy Голямо лутане падна, но в крайна сметка се метнах на Виктория Сикрет от американския и-бей, ако ги спечеля, де  Mr. Green Продавачът ме изненада приятно, като на питането ми за доставката, ми даде 3 възможни варианта  Grinning

# 725
  • Варна
  • Мнения: 6 888
И аз си купувам на Клиник, от Англия, доволна съм.
Дори от онлайн магазина им да се купят, цените пак са по-ниски отколкото тук в БГ.

# 726
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Благодаря за отговорите. Но продължавам да се учудвам на разликата в цените. В сайта на Ланком една спирала е 20 лири, тоест излиза колкото да си я купя оттук в магазина, а в ибей е 8 лири. Това е направо нереално.

# 727
  • Мнения: 5 790
Благодаря за отговорите. Но продължавам да се учудвам на разликата в цените. В сайта на Ланком една спирала е 20 лири, тоест излиза колкото да си я купя оттук в магазина, а в ибей е 8 лири. Това е направо нереално.

Не е. Това са тестери и "пътнически" опаковки. Имам такива, носи ми ги една мацка, която работи в магазин на Ланком в Щатите. Тези разфасовки там са почти без пари, или на някакви символични суми.

# 728
  • Мнения: 5
Нещо много странно ми се случва с един търговец  Thinking
Коректен много,качествени неща,добри цени,добър шипинг до БГ,всичко дойде добре опаковано и бързо.Дотук всичко е Ок,оставих му позитивен фийдбек за 3-те неща веднага, защото си го заслужи.Е да ама от 10 дена той не ми е оставил на мене  нищо newsm78
Някои търговци оставят веднага оценка , някои чакат ти да им напишеш първо...но за първи път ми се случва търговец да не ми остави положителна оценка (3 реално) , след като и от негова и от моя страна всичко е ОК....
Не че ми е проблем вместо 48 да са 45 ама все пак ...
Писах му , но засега не ми е отговорил.
Да ви се е случвало нещо такова?  Thinking

# 729
  • Мнения: 260
Всъщност те няма да станат 48, а 46, скоро от един продавач купих 4 неща, той ми постави на 4-те оценка, а моите звезди станаха само с една повече, а затова, че не поставят се случва често, може да го изчакаш 2-3дена и да му напомниш, аз минах 100 звезди и вече ми е все тая дали ще слагат или не  Mr. Green но докато бях на 98 звезди си търсех оценките като завещание  Mr. Green

# 730
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
оставих му позитивен фийдбек за 3-те неща веднага, защото си го заслужи.Е да ама от 10 дена той не ми е оставил на мене  нищо newsm78
Пиши му просто съобщение, "Please leave feedback" Simple Smile

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
оставих му позитивен фийдбек за 3-те неща веднага, защото си го заслужи.Е да ама от 10 дена той не ми е оставил на мене  нищо newsm78
Пиши му просто съобщение, "Please leave feedback" Simple Smile
Точно така! И аз така процедирам, с тези, които се правят на разсеяни. Най-ме хваща яд, обаче, когато съм платила 2 мин след като съм спечелила търга, тоест аз съм си изрядна от всякъде и получа съобщение:" като си получите артикула и сте доволни, моля оставете оценка и аз ще направя същото за вас!"

Всъщност те няма да станат 48, а 46, скоро от един продавач купих 4 неща, той ми постави на 4-те оценка, а моите звезди станаха само с една повече, а затова, че не поставят се случва често, може да го изчакаш 2-3дена и да му напомниш, аз минах 100 звезди и вече ми е все тая дали ще слагат или не  Mr. Green но докато бях на 98 звезди си търсех оценките като завещание  Mr. Green
същата работа и при мен! Чакам си звездичката за хладилника, ама още я няма.  newsm78
Относно точките- ако един и същи продавач ти постави оценка за различни негови артикули в рамките на седмица , се отброява една точка.  Peace

What if I buy multiple items from the same seller?

If you buy multiple items from the same seller, you should leave Feedback for each sale. However, we’ll calculate the seller’s Feedback Score differently depending on whether the sales occurred in the same week. For Feedback purposes, we define a week as Monday to Sunday.

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 09:02 от LaDiDa

# 732
  • Мнения: 165
дайте ми съвет моля  Praynig
играх, съответно спечелих търга за дреха при която нямаше отбелязан шипинг до Европа(преди това и писах два пъти, но не получих отговор)  и получавам съобщение от продавача, че няма да я изпрати да БГ. Сега писах, като я убеждавам, че съм със 100% положителен фийдбек, че няма да има проблеми с плащането......... но се съмнявам да се съгласи. Така че кажете какво да правя  newsm78, какво да и пиша........... Thinking

# 733
  • Мнения: 8 242
Каква е разликата ако платиш през инвойса или директно от спечеления артикул ?
Никаква

Има ли срок, в който задължително трябва да поставя feedback? И могат ли да ми направят нещо, ако закъснея? или не поставя?

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Има ли срок, в който задължително трябва да поставя feedback? И могат ли да ми направят нещо, ако закъснея? или не поставя?
Няма срок и не е задължително! Последната воля е твоя!  Mr. Green

di_bi ,за кой Ибей става дума? Американския ли?

Общи условия

Активация на акаунт