Кандидат мами над 35 години-нека си дадем кураж -8 тема

  • 12 249
  • 312
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 045
Нора, благодаря ти за подкрепата. Възхищавам ти се на търпението. Аз не съм такъв човек. Даже съм доста припряна. Стискам ти палци на 7-ми  всичко да е ОК и нека Бог да е с теб.
Фиор радвам се за хубавите новини. Това е най-прекрасното - да чуеш сърчицето на бебенцето си. Дано всичко върви нормално  Praynig.
Иф отпусни малко душата. Нещата ще са наред.
ARGHT пожелавам ти да намериш най-хубавата къща за вас и да я огласите с детски гласчета.
Зазолинке, а на теб ти стискам палци всичко този път да се получи  Praynig
А аз обещавам да се стегна и да продължа напред.
Лека вечер на всички   bouquet

# 241
  • Мнения: 1 586
if-ченценценце... newsm62 Няма да пускаме палците до четвъртък  Hug Само бъди по-усмихната и спокойна  Mr. Green

Zazolinkenewsm53 newsm10 smile3503 "Една малка операцийка", а?!?  Joy Joy Joy Ние да не ядем доматите с колците бе моме  Crossing Arms И няма лошо да правиш по-обширни репортажи от мястото на събитието. Честно да си призная нямам и идея, през какви процедури минаваш  Blush Само знам, че всички имат едни такива малко плашещи "ко-метриу-скопски" имена, сякаш извадени от Наръчник на младия инквизитор. Успокоявай ни с някакви по-човешки обяснения  Praynig Докато четях поста ти най-малко на три пъти тръгвах към София да бия лекарите, докато накрая разбера, че всичко което  са ти правели, било за добро  Blush

Ама много сте потайни - ще взема да направя една детективска агенцийка, за да ви следя на всички "номерата"  Hug Heart Eyes Hug Да не посочвам поименно "изменниците", които скитат по други теми, а тук си премълчават надеждичките  Rolling Eyes

# 242
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Тежкият работен ден завършва със страхотни нвини. Браво, само така. smile3508
if много се радвам за добрите резултати. Бях убдена че ще са такива и притесненията ти са напразни.
Аз даже като върна времето назад, се сещам кога може би съм се заразила с токсоплазмозата. Ама тогава така и не ми пуснаха изследвания за да установят от какво са ми подути лимфните възли. Даваха си предположения докторите -  грип, синузит и т.н.
Zazolinka стискам палци поредният ин витро цикъл да е успешен и в най-скоро време да се радваш и ти на своето бебче.
Fior много се радвам  и за твойто тупкащо сърчице. Hug

# 243
  • Мнения: 510
Зази дано този път бебо да се прихване и да си най -щастливата мама на света.
Фиор браво за хубавите новини все така да ни радваш.

# 244
  • Мнения: 1 169
Привет на всички волни птички.

Зазолинка newsm17 newsm17 newsm17 newsm51 smile3525 миличка няма да казвам нищо...ще се моля много и горещо.

Иф-че радвам се, че резултатите са добри. Бях сигурна, но знаех как се чувстваш. Сега се успокой и си почини.

Фиорка  Hug браво. Аз съм на 23-ти в четвъртък. Едвам издържам вече.

Тук ще ви споделя, какви ги свърших онзи ден.
Събота сутрин- станах с енергия за 10 юнака в мен и си викам "Да чакам мъжа ми да изчисти с прахосмукачката и детенце да се наспи, за да ми помогне...ааа, не започвам". Така и направих. Изчистих цялата къща, сготвих и за капак вечерта в 12 отидох на черква БГ дружки. На другия ден бях като смачкана и изплюта. Започна да ме боли корема ниско долу и имах леко зацапване (мляко с какао). Уплаших се много. Бях решила да хуквам към Спешното, но седнах и по прочетох всичко в нета. Два са вариантите- след полов контакт или започващ аборт.  Confused Обадих се на докторите на разположение към моя иншуранс и те ме успокоиха. Това нещо не се повтори в следващите часове, нито на следващия ден. Легнах си същия ден в 7:30 вечерта и се събудих на другия ден в 8:00 сутринта. Бях много уплашена, мъжа ми ми беше много ядосан, както и дъщеря ми. Обещах, че няма да правя такива детски изпълнения повече. Чувствам се добре и искам да се движа. Аз съм много енергичен и жизнен човек и просто забравям...срамувам се. Надявам се всичко да е наред на 23-ти  Praynig  Praynig  Praynig

АРГХТ успех в търсенето на новата къщичка. Пожелавам много детски смях и глъч да се носи от там.

Регенце липсваш ми?

roslem   Hug Hug Hug усмихни се мила.

На всички останали много   love001  love001  love001 smile3525 smile3525 smile3525

# 245
  • Мнения: 1 622
Привет, банда!
Страшно много ме зарадваха добрите новини от Зази и Ифчето! Браво, прегръщам ви!
А сега да продължаваме да внимаваме!
Знаете, доста жени се подлагат на процедури за разкрасяване...  ooooh! А пък вашата дружка Маргаритка утре ще се подложи на процедура за ОЩАСТЛИВЯВАНЕ! Реших така да наричам АРТ-процедурата, която следва да носи най-голямото щастие на света. Така че очаквам вашите пложителни мисли и стиснати палци - както за мен, така и за Зази, така и за всички останали...!  Peace
Днешният ден ми донесе още един скеч, освен новината, че утре ще ме ощастливяват - мъжът ми отново ми предложи брак!  bowuu Е, този път църковен, но аз все пак съм поласкана... Blush
Желая ви сладки и спокойни сънища!  smile3524

# 246
  • Мнения: 1 169
Margaritka  newsm17 newsm17 newsm17 стискам палци много силно. Успех миличка. Вярвай, ще стане. Желая ти го от сърце.

# 247
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug Hug Hug
Как сте ненагледни мои.... момичета и момче!!!
Стискам палци на Зази и на Маргаритка   Praynig Peace Praynig Peace  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Стискам палци естествено и за Ифче и Норче  Peace Hug
Норче като млада бях много нетърпелива и много припряна, обаче от тодини работя върху себе си и трябва да кажа, че вече имам с какво да се гордея. Така че наистина добре те разбирам и съм сигурна, че търпението и постоянството винаги се възнаграждава Peace

Не искам да ви изреждам всички, защото вече станахме повечко и да не пропусна някой, а всички сте ми скъпи Hug Hug Hug

Само да кажа, че едно момиче ми писа на ЛС, но си е изчерпало лимита на кутията затова не можах да му върна обратно ЛС. Но му желая успех и на него в началото на май  Heart Eyes Hug
При нас нещата вървят добре, бебо си върви пак напред от термина, лошото е че се е обърнал тариката с дупето напред и сега си седи като пич, само карти дето не е почнал да играе Rolling Eyes
Жив и здрав да е само и дано се обърне пак както трябва, че иначе мама може и да не отърве ножа  Tired

# 248
  • Мнения: 337
      Ето ме и мен!
Днес гледам хубавки новини. Браво!
Маргаритче винаги си била духовита ама с тази процедура по ощастливяване направо ме разби. За мен началото на всяка от тези процедури е била от най щастливите периоди от живота ми. Желая ти успех, също и на Зазолинка Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
На бременелките безпроблемни месеци до края  Praynig

Ама много сте потайни - ще взема да направя една детективска агенцийка, за да ви следя на всички "номерата"  Hug Heart Eyes Hug Да не посочвам поименно "изменниците", които скитат по други теми, а тук си премълчават надеждичките  Rolling Eyes
Аз малко като поговорката "Гузен негонен бяга" Embarassed Тези дни само си ви чета, защото ако се разпиша и на мен ще се накарате, че на този Велик празник не бива да съм черногледа, но никък не ми беше празнично, просто ми беше празно. За другите незнам, но аз за сега и надеждички нямам, че да ги премълчавам. На дневен ред ми е да си намеря работа, но и това май ще се окаже доста трудно. Иде ми да се гръмна  #2gunfire
    Ами това е. Наоплаках ви се....
А пък утре нов ден, нов късмет  Peace
                    Hug Hug Hug

# 249
  • Мнения: 2 617
Margaritka, стискам силно палци тази процедура наистина да има рекламирания ефект!  newsm10 newsm17 newsm10

Vanhorne ๏̯͡๏), дано всичко да е наред!  Praynig Няма да ти се караме, ти сама си  се уплашила достатъчно Hug

Lennyh, хубави новини! Има време още, младежът да се строява в две редици!  Heart Eyes

Рея, мила, най-тъмно е преди разсъмване... Горе главата - казала си го - нов ден, нов късмет!  А за оплакване винаги сме насреща - и да не помогне, поне му олеква на човек. Hug

Лека вечер вам желая!   bouquet

# 250
  • Мнения: 1 586
Имате късмет, че в късните нощни часове изплува Добрата страна на ARGHT... иначе имам много да ви се карам, но сега само мога да ви кажа Лека нощ, а за мрънкане ще намерим време по-нататък, ако не се поправите  Crossing Arms

Реяspoko Наистина е най-трудно в моментите, в които дори и надеждичка не можеш да имаш. И през това трябва да минем за съжаление. Прегръщам те и винаги свиркай, когато имаш нужда от усмивка  Hug И нямаше нужда да бягаш - думите ми не бяха насочени към теб, а към някой други персони  Rolling Eyes Но няма да соча с пръст, че е грозно  Mr. Green

Vanhorne, ама голямо си магаре  Crazy По-спокойно бе пиле(уффф... май магаре беше). Има да чистиш и да тичаш след няколко месеца, когато "търтеите" в къщи станат с един повече. Чак ще ти се отще и няма да си спомняш, че си била толкова енергичен човек  Mr. Green Както казва caritas, няма да ти се караме, но  ти да си знаеш, че все едно сме  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

Margaritka-та, да те наразкрасят хубаво моме  Hug По-красива жена от щастливата няма, така че стискаме палци. То се е видяло, че скоро ще ходя да ми присаждат допълнителни - няма как, с вас човек не може да устои на подтика към еволюция  Crazy Ама и напиши го по-ясно бе. Тук има и мъж - не всички са природно интелигентни. Тц, тц, тц ... ако ще и на 100 години да станете, предложи ли ви мъж венчило и почвате да пелтечите несвързано като 13 годишна девица, на която някой е казал, че имат много хубава фиба за коса...

Лека нощ и хубави сънища Hug Heart Eyes Hug
Утре Danito почива не знам кой ще ни буди  Joy Joy Joy

# 251
  • Мнения: 1 586
Добро утро, девойчета Hug Heart Eyes Hug

Днес ще  е хубав ден, Margaritkeeeeeeee   Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug  Пращаме ти 391 000 тона ( най-малко ) положителна енергия от Варна  bouquet Heart Eyes  bouquet
Днес е твой ден Margaritke, всичките ни палци и  молитви са за твоето щастливо разкрасяване  Praynig Heart Eyes Praynig

Лек ден   bouquet  bouquet  bouquet                    

Я да ти спретнем и едно кафенце преди началото на това пътешевствие.
Трябва да си усмихната и в добро настроение на старта:

                                 

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 07:40 от ARGHT...

# 252
  • Мнения: 1 169

Vanhorne, ама голямо си магаре  Crazy По-спокойно бе пиле(уффф... май магаре беше). Има да чистиш и да тичаш след няколко месеца, когато "търтеите" в къщи станат с един повече. Чак ще ти се отще и няма да си спомняш, че си била толкова енергичен човек  Mr. Green Както казва caritas, няма да ти се караме, но  ти да си знаеш, че все едно сме  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

Верно съм магаре. Карайте ми се от вас приемам всичко.

Маргаритка в мислите си ми миличка. Сугурно вече си будна...аз сега ще лягам, но си мисля за теб. Сигурна съм, че едно чувство в гърдите не ти дава мира. Сърчицето ти е като орехче... Hug силно гуш от мен и наистина съм с теб в мислите.  Praynig  Praynig  Praynig

# 253
  • Мнения: 1 169
АРГХТ изпревари ме диване такова. Аз си викам първа съм... Кога спиш бре човече? До късни доби си в нета и сега с кокошките пак  Laughing.

Лек Ден на всички.

Маргаритка  newsm17 newsm17 newsm17


# 254
  • Мнения: 1 586
...Кога спиш бре човече? До късни доби си в нета и сега с кокошките пак  Laughing.

Че хваща ли ме сън преди този ден  newsm78 Margaritkeee  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

И никакви кокошки не съм срещал  Naughty Само едно магаре мина тъдява сутринта  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт