Майчинските форуми

  • 4 603
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 314
последна опция  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592

Сега се загледах - ами те двете последни не са ли еднакви, Кати?  Thinking

Най- последната я добавих допълнително... замислих се колко отдавна не съм влизала в някои специализирани форуми, в които се бях регистрирала още преди да открия бг-мамма. Нямащи нищо общо с майчинство...
А тези биберон и дира никога не съм ги и виждала, не подозирах, че съществуват... да ги допълня ли? Има ли смисъл?

# 17
  • Мнения: 27 524
Ясно, поправих се тогава, понеже ползвам и един фотографски, и един папагалски форум  Simple Smile

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Гласувах с последна опция.Имам регистрация и на други места , но дори не си спомням ника си там Sunglasses

# 19
  • Мнения: 9 814
Само и единствено вися в Бг МАМА.
Гласувах с последните две опции.

# 20
  • Мнения: 1 796
Аз съм тук от сравнително скоро,но нямам желание да се ровя в други форуми.Тук наистина има всичко,от което може да има нужда една майка.А и самите потребители много помагат със страхотни съвети.

# 21
  • Мнения: 1 155
Посещавам само  BG MAMМА Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 614
Само  BG MAMМА  Peace  Другите нещо ми тъпеят   Rolling Eyes А и нямам време за повече от един форум.

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 13:17 от Цецето

# 23
  • Мнения: 252
Имам регистрация и в други форуми ,но пиша тук.Някак си не ме грабват другите.Тука цъкаш в търсачката и можеш да намериш всичко!!!!

# 24
  • Мнения: 488
Предпоследната  Peace  Peace  Peace
 
Само  BG MAMМА  Peace  Другите нещо ми тъпеят   Rolling Eyes
  Mr. Green  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 44 121
BG_MAMMA RULES!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 558
Гласувах, че посещавам форума на "Часът на мама" рядко, но истаната е, че само съм регистрирана там и съм влизала няколко пъти. Намирам всичко, което ме интересува в БГ-Мама.

# 27
  • Мнения: 107
тук си ми е най-добре....

# 28
  • Мнения: 2 015
Този ме задоволява напълно Peace.

# 29
  • Мнения: 6 002
BG_MAMMA основно,но един или два пъти съм надзърнала и в часът на мама ако нещо ме грабне от анонса по тв,но в форума им нямам регистрация,тук ми е достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт