С шарени боички,с мънички ръчички,боядисват яйчица Януарските деца.

  • 13 997
  • 268
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 30
Иники, да ти е жив и здрав мъжо и много да ви слуша!

Сонче, много се радвам, че всичко е ОК. Ще го израсте детето, само дето се притесняваш излишно.

Барборанче, и Никола много се разсейва като яде. Ама като се е разиграл и е нервен. Аз като го видя, че е такъв оставям го да се наиграе в активната гимнастика и после си дояжда.

Абе аз да ви питам може ли да се ходи при Драганов без направление?  Щото нас още веднага след раждането ни гледа ортопед, но ми се ще да го види и тоя Драганов и да ни каже какво ще ни препоръча като сме такива шишковци.

# 226
  • Мнения: 429
sladur4esta, Драганов не работи с НЗОК и се ходи без направление,  а прегледът струва 25 лв.
Ние отиваме на разходка по улиците на Младост и Дървеница.  Писна ми вече от този квартал, ще трябва да се науча да шофирам най-накрая  #Cussing out
Иники, да е жив и здрав таткото на Краси, а теб да те направят много красива!

# 227
  • Мнения: 645
Здравейте и от нас HugИники ,честит ти рожденник,да ти е жив и здрав и  много да те обича    ura
Честити месечинки на всички бебочета   bouquet
Ние днес ще се разминем с разходката голям вятър брей,иначе е топличко,ако постихне може да сме на двора
Нашето педи ни каза,че второто ходене на ортопед ще е в 4месец.
Яйцата ще боядисвам утре,а за козунаците от фирмата за всеки Великден и Коледа ни дават от тези италиянските,с ядки и плодове,че даже и аз намазах,нищо че не съм на работа Crazy
Гледам споделяте за  EFP-при нас голямо чакане падна дакато ги видя,та решихме вече да си имаме бебе и спряхме с пазенето и 1година нищо не стана,отидох на гинеколог и се оказа че имам раничка,която преди година бях "уж"лекувала,при друг лекар,та се започна пак 6-7 месеца пазене и лечение,докато доки не каза че вече можем да бебеправим,след3-4месеца стана Crazy,та  беше април месец,не помня датата както гледахме новините и казаха тази дата е подходяща за зачеване  за бебе на годината и мъжо се засмя и вика че сега ще е  Mr. Greenаз изобщо невярвах,даже и като ми закъсня, но имах малки подозрения,че изведнъж толкова ми се дояде кокос,който всъщност мразя, отидох в магазина и то нямаше, за успокоение си купих Баунти Mr. Green та 2 седмици след закъснението си направих теста и като видях Crazyтакова неуписуема радост.......,та последната ми МЦ беше на 30 Март,теста на 15 Май,сърдечната дейност на 21Май и на 23 Декември нашето пъпешче Марио
Ох,какви мили и незабравими спомени
Хайде приятни разходки,май прекалих с поста Mr. Green

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 13:28 от desisladka

# 228
  • Мнения: 56
Здравейте! Hug
честито на рожденика на Иники, както и на днешните бебета месечинковци!!!

И при нас е лошо времето, но ще мятам найлона на количката и ще излезем, че утре цял ден ще съм в кухнята, та поне днес да се поразходим. Реших тази година да се пробвам с козунаците, дано да се получи нещо.

Нашето Анджи го направихме баш на годишнината ни- 27.04. Голямото Мишле ме заведе на вечеря с танци на корабче по Темза. Романтика, свещи,винце 1dating... и след 8 месеца се роди малкото мишленце. Grinning А най интересното беше, че още на другата сутрин усетих че съм бременна. Събудих се и ми беше лошо, първо се зачудих дали не е от храната, но се появиха и други признаци и след няколко дена видях EFP Като си видях теста заведох мъжлето до реката и там му казах...Еех, вълнения!

# 229
  • Мнения: 2 122
хай агейн
Преслава този месец за сметка на предишния е качила само 440 грама, отдавам го на факта че отказа нощното хранене
реално за 3 месеца е качила 2400, което средно е по 800 грама на месец- супер е
от към санти- вече е 61, порастнала е с 3 санта, а килцата са 5180
бихме втори пентаксим довечера ще кирлясва  Mr. Green за всеки случай

# 230
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Hello! За двете чертички пълната история съм я публикувала в друг форум от БГ- мама, така че само за ваша информация ще кажа кратката. Закъсня ми 4 дни, а по принцип МЦ ми е много точен- или ми идва на датата, или един ден предварително. Направих си тест на 13.05.2008г. и излезе положителен. На 14.05 отидохме при док, която в последствие ме изроди и потвърди, че има бременност и не е извънматочна. Присмя ми се, че много рано съм отишла и не може да види сърдечна дейност, но как да се стърпя, като чакахме бебка 2 години Heart Eyes На 24.05 ходихме пак и каза, че има жив ембрион и така.
Утре ще боядисваме яйцата. Желая ви приятно изкарване на предстоящите празници!

# 231
  • софия
  • Мнения: 30
Ето това съм купила като подарък за сватбатаhttp://www.vetvyana.ru/goods/Waltherg/Carmen_2.htm.   
Комплектът ми включва:поднос за торта,плато за ордоври,купа за салата,купички за ядки и плитки чинийки.Орнаментите не са същите.Казаха ми ,че това им е най-новата серия,но не я намерих.Може понататък да ги снимам като ми върнат фотото.

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 21:31 от irko

# 232
  • Мнения: 164
Ето ни и нас днес цял ден бяхме навън та молко зачервихме бузите и се уплаших.
Гери и ние като ядем много се разсейваме ,то е гукане ,смях и яде не повече от 10 мин, та се  newsm78 дали не остава гладна е я сега пищи.

# 233
  • Мнения: 31
Espa, снимката сама по себе си за мен като действие, което изобразява, не е скандална, но според мен не би трябвало да бъде целият албум публичен. Идва в повече. Иначе на 100% подкрепям Мини, много ме изкефи поста й:
Цитат
Натали, кажи му на твоя мъж тогава да си стои само у вас да яде, да не се излага като циганите пред хората да го прави   Завивам се с пелена и така прикривам изцяло действията си, не виждам какво толкова срамно има в това да си нахраниш детето  
 

Кокосче, Сиси, май ви наваля? Ние пък в колата  на прибиране се кърмихме, че то докато се разходим и на нас ни било време за ядене. И каква съм шматка-пропуснах да кажа новината: днес бебе Рафа се запозна с невероятно сладките и на живо бебе Вики и бебе Калоян и заформиха един мини джентълменски клуб в Западния парк.

Иники, ама що овни сме заредили: онзи ден беше на леля ми ЧРД, вчера на моя мъж, днес на твоя-честито! Аз овньовците много ги уважавам- и бебето го замисляхме за овне, то прескочи всички репетиции, ама пак огън се избълва.
barboran4e, мерси, то и на нас Петя ни е голяма слабост, ма и Анчето, та както вика Донята като ги съберем, няма да пречим, ами кой както си се хареса Heart Eyes Изпращам ти линка към албума http://snimka.bg/album.php?album_id=366087, като ги отвориш в най-голям формат възможен отгоре над снимката съм ги описала ако има нещо по-специфично модела. Само едната от роклите е с кройка специално за бременни. Ако харесаш някоя, ще ти я снимам подробно и ще ти го пусна на лични. Още 2 трябва да кача, ама не съм изровила снимки, но едната е много подходяща за сега както сме, та тия дни ще я снимам и ще я добавя.

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 19:12 от Angelviolet

# 234
  • Мнения: 19
Angelviolet ,страхотни роклички, а  и на теб ти отиват много. За пръв път виждам човек,дето толкова да му отиват рокли.

И мен ме изкефи поста на Мини ,ще му го рекна аз на Стефан.

Соня ,браво за резултатите от прегледа.

irko , много красив подарък.

Дълъг и щастлив живот на Г-н Денев   nbirthday


# 235
  • Мнения: 656
Ей, Вайълет, изпревари ме с новината  Mr. Green тюх.. Та да върна комплимента като кажа, че и Рафа е много хубав на живо, мамите с момиченца - пазете ги  Twisted Evil (има невероятни очи  Heart Eyes)

Момичета, днес не ми беше ден, определено. На първото хранене навън Калоян повръща толкова мнооооого  ooooh! Отдавна не ми го беше свивал тоя номер - оповърна си и лигавника, и блузата, и одеалцето  ooooh!. Съблякох му я и постоя по боди в количката. После го извадих за снимка и кво да видя - ми той се опикааал  ooooh! Дънките му чисто мокри. Айде осэществихме първата си смяна на памперси навън  Laughing Естествено, преди да му обуя новия памперс се изпишка на чисто в количката  Crazy Добре, че съумях да сложа една кърпичка да не олее навсякъде.. И така си остана само по боди и суитшърт  baby_neutral  А на пейката опънах чаршията да му съхнат дрехите  Laughing Даже и снимков материал имам, ама по-късно, че не съм го свалила от фотото.

На второто ядене навън вече се бяхме срещнали с Вайълет и даже си мислехме да тръгваме, че надвиснаха едни страшни облаци. Добре, обаче човекът не беше готов с яденето. Кокосчето и Вайълет си тръгнаха, аз уж го опаковах, ама той като ревна, дере се, та две не вижда. Та реших, че ще му дам да яде, пък докато завали може и да се е нахранил. Да, ама не.. Заваля и веднага в количката и пак реееееееееев.. Ама вече нямаше как, хукнах аз (буквално) да се прибирам и за по-накратко реших през една алейка и една пътечка да минем, че наистина доста път ми се спестява, че и по шумната Сливница. Стигнах аз тази алейка, срещу мен върви някакъв. Ама нещо му имаше на тоя човек, нещо не изглеждаше да е в час.. И нищо де, разминахме се, той обаче се спря, поочопли си там някакъв храст, поозърта се и тръгна след нас  Confused Лелеее, какво шубе ме подгони.. Никой друг нямаше на тая пуста алея и аз кво да направя - не върви да се връщам, щото той зад нас, ще вземе нещо да ни направи докато се разминаваме.. Изходът си беше баш напред. И аз гаааааааз - да видите как се бяга с тая количка по неравно трасе  Crazy Ама бягах, кво да правя.. И се шмугнах в пътечката, слава Богу, онзи ми се изгуби от погледа.. Вече сме си вкъщи, Калоян се донахрани и спи блажено сега. Даже мисля пак да не го будя за баня. Уфф, памперса обаче трябва да му сменя.. Явно ще се къпем  Wink

Ох, споделих си и ми олекна (или сигурно щото си поплаках малко, че много се уплаших  Blush). Вече май по царския път ще си минавам..

Хайде, ще свалям снимките сега и ще ви покажа.

Ееее, Рафа не го снимах бееее  ooooh!

А за кърмещата снимка - и мен ме подразни това, че албумът е публичен, не мисля, че чак такава показност е необходима някому.. Иначе си е сладко с двете бебочета  Heart Eyes

Едит: И сега, за да си направя поста още по-дълъг ето ви снимката, на която се вижда как суша всичко оповърнато (и опикано) на слънцето  Laughing (линк обаче, че е бая голяма, пък не ми се играе да я намалявам)

http://media.snimka.bg/2706/011667056-big.jpg

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 20:15 от Smiling_Sisi

# 236
  • Мнения: 31
Сиси, ужас! Много съжалявам! В по-дивата част на този парк е много безлюдно, а преди години и в центъра на парка беше пълно с есхибиционисти. Най-вероятно е бил такъв, те по принцип са безобидни, ама си е гадно. А пък с бебчето направо си представям какъв ужас си изпитала.
 Аз последно в Брюксел една вечер се забавих само до 21ч., и ми се видя, че е рано, та реших да мина през паркчето напряко, хем точно до Европейския парламент, понеже пък предната вечер чак до 23ч. бях стояла и пак така минах, но се залепих зад двама мъже, които също излязоха от мойта сграда.  Ама то вече си беше тъмно, влача се аз умряла от умора и закрепена за чадърчето по осветената алея, ръми типичния брюкселски дъжд, и по едно време по-скоро усетих отколкото да видя, че от един тъмен ъгъл към мен тръгва някакъв. Аз му изръмжах да се разкара, нахлупих си чадърчето да не го гледам и си продължих, а този обаче искача до мен и ми дърпа ръката с чадъра, та да го погледна. Аз лудата вместо  да бягам, като грабнах чадъра и като почнах да го налагам и викам:"Нали ти казах да се разкараш бе!" ...   После чак вкъщи си дадох сметка колко неразумно съм постъпила и че можех да пострадам или да ме блъсне  или удари, та и аз му ударих един рев по телефона на мъжа ми.

Сладурчеста, в темата за тривитаминола пише, че и кърмачки не трябва да правят маската. Иначе е супер за твоята коса, ама да потърпиш още малко.

# 237
  • Мнения: 61
 Това било много сложно с дете и празненство! От ресторанта ни извади майка ми. Краси отказал да яде, искал майка си.  Яде чак като си дойдох. Понеже беше ревал 20 минути заспа веднага. Е, бива ли така това дете, значи, никакво разбиране.

 Тоя салон много готин, дето ми го препоръча .... барбарончето, може би? Казах им, че иска нещо тотално ненормално и те не само, че не ме гледаха тъпо, ами фиризьорката се изкефи.  Sunglasses Да ви покажа как ме направи (ама да не се стреснете):
 
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs015.snc1/2959_113 … 585_7676494_n.jpg

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 22:17 от Иники

# 238
  • Мнения: 656
Вайълет, няма за какво да съжаляваш, то не си ти виновна, пък и в крайна сметка нищо не се случи, само с уплаха се оттървахме  Praynig А иначе и мен ме беше нападал един циганин. Бях с една приятелка и крачехме към 22ч. по Гешов, посока К.Величков, на левия тротоар. Разминахме се с това момченце и то явно като ни видя, че сме двечки момичета е решило, че сме лесна плячка. И помня как сянката му видях (от някъде нещо светеше, не знам какво точно, няма лампи там), мина от страната на моята приятелка и пробва да й дръпне чантата, ама като заквичахме и двете, голяма борба настана, събори ни на земята, аз чак коленете си надрах (а бях с дълго кожено зимно палто и дънки!). Но светофарът долу пусна колите и то взе, че се изплаши и избяга. Няма да разправям после как съм проверявала с нож в ръката всички шкафове вкъщи (че бях и самичка тогава, Митко в Бургас беше)..  Crazy

Ох, хайде стига лоши емоции, ще будя бебока да го чипкаме и кърмим и ви пожелавам лека и спокойна вечер!  Hug

# 239
  • Мнения: 36
Момичета, снимката не че е толкова скандална ама тези дечица имат повече зъби и от мен!!!  Grinning Все пак на 2 години е малко прекалено.

Общи условия

Активация на акаунт