Съвет за семеен интимен проблем

  • 4 482
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Ай като почнете да давате акъли да ходи едва ли не по терлички около него, щото, разбираш ли, това било деликатен проблем ooooh!
Проблем между двама души, които пърдят под общ юрган е деликатен за околните, но не и за тях двамата.
Авторката, при положение, че той не поема инициативата, ами, поеми я ти. Награби го, какво като се прави на заспал. Щом ти е неудобно да молиш за секс, накарай го да ти купи вибратор.
Депресията е причина за спад в либидото, но не забравяйте, че антидепресантите - също. Но за да се постави такава диагноза си требе специалист.
Говорете и го пращай да се лекува, ако е необходимо.
Ама ся да се правим на актриси от народния театър, сакън да не му падне още повече, ай моля ви се. Нали говорим за двама души, които живеят заедно, а не за случаен секс.

# 16
  • Мнения: 106
Пожелавам ти успех  да го накараш да отиде на лекар!Това ще оправи нещата,ако са на психологична основа.Така е редно всеки да постъпи на негово място!!!Ако не иска да отиде на лекар,поне заради теб,....тогава се замисли за съвместния ви живот  преди да имате дете.....а това от кога продължава?От преди да се ожените ли?
И само да ви кажа,че имам позната,която се оплакваше от същото и наскоро разбра,че мъжът й в леглото на друга жена съвсем не бил така изморен за секс ... #2gunfire
Абе,нямам думи.....

# 17
  • Мнения: 2 829
Успех на авторката!!
дано намерите разрешение на проблема

# 18
  • Мнения: 1 047
... Дали е възможно да е травмиран толкова от нещо, че самото гушкане да му припомня комплекса, че няма да се справи и съответно да избягва дори намеците за любовна игра? ...
Смятам да.

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Откровен разговор за проблема и после - посещение при лекар, който е специалист по тези въпроси.

# 20
  • Мнения: 1
А при мен детето е налице.Интимния живот под всякаква критика.Не знам защо съм още с него та той дори не показва че ме цени по никакъв начин ,но съм убедена че е така.Може би направих грешка в живота че създадохме семейство.Като се замисля че децата си порастват и отлитат а ние оставаме само двамата чак не ми се мисли как ще я караме за по нататък.Просто аз вече се изморих да давам всичко от себе си в този брак.Само детето ме крепи.

# 21
  • София
  • Мнения: 888
За мен сексът е от много важно значение. Ако имах твоят проблем не бих си премълчавала и не бих била деликатна, а директна - отиваме заедно или сам отиваш на лекар и това е. Казваш му, че не си задоволена и трябва да се направи нещо по въпроса. Взимаш си вибратор и други помощни средства  и се задоволяваш пред него. Не може да отминавате тази тема. Не може да се преструва, че стреса е виновен. Аз бих била директно-група и бих си казвала всичко - как се чувствам и какво очаквам от него. Мъжът ти трябва да разбере, че сексът е важен за теб. Трябва да разбере, че ако не е той, то поне няколко мъже са готови да те оценят такак както ти желаеш...

# 22
  • София
  • Мнения: 708
няма да се оправи проблема, ако питаш мен, махай се от тази връзка, докато можеш

накрая ще се умориш да се бориш и ще се чудиш защо ти е бил целия този зор

да допълня, че постепенно и връзката се губи, гушкане и близост, не е само секса

Общи условия

Активация на акаунт