Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Bravo na vas qvno ste uspqli za6toto vchera vidqh che pravqt dostavki Hug

# 16
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
   Здравейте фенове на Esprit.  

Аз днес пуснах една поръчка за проба от http://www.esprit.co.uk/ с адреса на Импреса. Да видим ще мине ли Thinking

Няма да стане със сигурност.
Още преди месец се регистрирах на сайта и им писах да ги питам дали приемат плащане с карта издадена в България,но да доставят на адрес в Англия.Още на следващият ден ми отговориха,че за съжаление не приемат карти от България,независимо,че адреса на доставка ще е английски.

Bravo na vas qvno ste uspqli za6toto vchera vidqh che pravqt dostavki Hug
Това пък къде го видя?

# 17
  • Мнения: 6
vish temata za petit soliet

# 18
  • Мнения: 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=398200.0
na kraq ima linkove na dosta frenski magazini koito dostavqt do bg

# 19
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Гери и данчо,нещо си в грешка.Тук става въпрос за Есприт и по-точно пазаруване от он-лайн магазина им директно без да ползваш услуги на посредници. Wink

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 16:03 от Вилиан

# 20
  • Мнения: 12
Аз писах директно на Европейската комисия за проблема. Все пак нали българският еврокомисар отговаря именно за защитата на потребителите.  Naughty

# 21
  • София
  • Мнения: 134
Вече мога да кажа със сигурност, че не приемат карти издадени извън UK.  Не ми приеха картата. Така ми бяха харесали едни цени smile3516

# 22
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Вече мога да кажа със сигурност, че не приемат карти издадени извън UK.  Не ми приеха картата. Така ми бяха харесали едни цени smile3516

Нали ти казах.Аз си кореспонидирах с тях преди да се реша на поръчка и много любезно ме обясниха,че няма да стане.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 857
Аз писах директно на Европейската комисия за проблема. Все пак нали българският еврокомисар отговаря именно за защитата на потребителите.  Naughty

Скарлет, на какъв адрес писа да пишем и ние.Мен най-много ме дразни,че в европейския сайт пише буквално "сега ние доставяме до целия ЕС" и има всички държави без България и Румъния, което е невярна и подвеждаща информация.

# 24
  • София
  • Мнения: 134
Вилиан,
права си била, но надеждата умира последна......Като гледам какви цени имат за доставка (Гърция - 14.95 евро  Shocked), дори и да доставят до Бг, по-добре ще е да използвам някой от посредниците за магазините в UK.

# 25
  • София
  • Мнения: 537
ооох защо на всякъде ни имат за бедни и прости.... мен преди време едни италианци ме питаха дали знам какво е кока кола  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

отивам и аз да драсна едно гневно писъмце  Peace

# 26
  • Мнения: 12
Аз писах директно на Европейската комисия за проблема. Все пак нали българският еврокомисар отговаря именно за защитата на потребителите.  Naughty

Скарлет, на какъв адрес писа да пишем и ние.Мен най-много ме дразни,че в европейския сайт пише буквално "сега ние доставяме до целия ЕС" и има всички държави без България и Румъния, което е невярна и подвеждаща информация.

Ето линк за електронен формуляр за запитване:
http://ec.europa.eu/europedirect/write_to_us/mailbox/index_bg.htm
Била съм на стаж в ЕК и знам, че такива запитвания със сигурност ги регистрират и им отговарят. Оплаках се и че цените за доставка на различни за различните страни от ЕС, което си е дискриминация. Аз също много се издразних на това "доставяме до целия ЕС".

# 27
  • София
  • Мнения: 537
Аз писах директно на Европейската комисия за проблема. Все пак нали българският еврокомисар отговаря именно за защитата на потребителите.  Naughty

Скарлет, на какъв адрес писа да пишем и ние.Мен най-много ме дразни,че в европейския сайт пише буквално "сега ние доставяме до целия ЕС" и има всички държави без България и Румъния, което е невярна и подвеждаща информация.

Ето линк за електронен формуляр за запитване:
http://ec.europa.eu/europedirect/write_to_us/mailbox/index_bg.htm
Била съм на стаж в ЕК и знам, че такива запитвания със сигурност ги регистрират и им отговарят. Оплаках се и че цените за доставка на различни за различните страни от ЕС, което си е дискриминация. Аз също много се издразних на това "доставяме до целия ЕС".

Готово и тук писах  Peace

# 28
  • Мнения: 0
занимавате се с глупости. чак се обединявате.протестирайте....в ЕС друга работа си нямат, освен да се занимават с протести на майки.

# 29
  • София
  • Мнения: 537
е това е типично българска незаинтересованост миличка.
Ако ние не се борим за правата си няма кой да го направи.
ако на теб не ти харесва никой не те кара да го правиш в крайна сметка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт