преносване

  • 19 490
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 136
Аз родих дъщеря си 7 дена преди термина  2 850кг,А второто раждане със сина ми го преносих 12 дена,Роди се 3 600кг,нормално раждане но честно казано ме измъчиха аз съм дребничка а той голям и се роди с увита пъпна връв около врата и черен на цвят,Но още на следващия ден си върна цвета,,Леко раждане на момичето

# 31
  • София
  • Мнения: 44 245
по един нормален ред - ходиш всеки ден на запис до 7 ден от преносването, тогава те приемат. гледат се плацента и околоплодни води и се преценява да се предизвика или да се чака още....
но понеже днес е 15-ти и може и вече да е почнало....че и свършило  раждането - леко ти го пожелавам и да се похвалиш с прекрасно здраво бебче....

# 32
  • Мнения: 1 372
Преносих 7 дни, като след датата на термина ми и ме наблюдаваха всеки ден. Лекарят който ме наблюдаваше и с когото имах уговорка за раждането, беше на мнението че ще ме чака една седмица защото съм с отрицателен резус фактор. Точните му думи бяха : " Няма проблем и 20 дни след термин да родиш, като те наблюдаваме разбира се дали всичко е наред, но когато има различни резус фактори при родителите, предизвикваме раждане след 7мия ден". Така или иначе детето само реши на 7мия ден да се ражда.

# 33
  • Мнения: 8
Ако това ще те успокои... аз съм в    Норвегия термина ми е пресрочен вече с  4 дни  Sad и аз се тревожа доста, защото тук не гледат с видеозон не знаеш дали бебето страда, дали водата му е нормална ... като се събудиш всеки ден първото нещо,  за което мислиш дали бебчето ти ще мръдне и ако не помръдне се побъркваш аз лично поне 100 пъти съм яла шоколад в големи количества от страх ....и слава бого след това все е мрадало. Тази седмица вече бях на лекар във вторник другата седмица ще съм в понеделник ...никой не ме наблюдава непрекъснато....бебето тежеше 4 кг преди 2 седмици според лекаря това не голямо бебе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green аз съм висока 153см така че бог да ми е на помощ тук казват природата си знае работата и толкова Praynig секцио се прави в много много креан случай Praynig

# 34
  • Мнения: X
по един нормален ред - ходиш всеки ден на запис до 7 ден от преносването, тогава те приемат. гледат се плацента и околоплодни води и се преценява да се предизвика или да се чака още....
но понеже днес е 15-ти и може и вече да е почнало....че и свършило  раждането - леко ти го пожелавам и да се похвалиш с прекрасно здраво бебче....
Peace и при мен нещо подобно с двете деца стана, успех и леко раждане  Hug

# 35
  • Мнения: 52
Здравейте отново,
все още съм тук и все още бременна Praynig .След вчерашният преглед с ехо-граф се установи ,че няма проблем с около-плодните води и плацентата и в крайна сметка предизвикването на раждане  се отлага за 20,04.Отново искам да благодаря на всички-страхотни сте!Благодарение на вас си възвърнах спокойствието и най-вече разбрах как се процедира и за какво да следя!Весел празник на всички!!!!! Heart Eyes

# 36
  • GYM
  • Мнения: 814
Здравейте отново,
все още съм тук и все още бременна Praynig .След вчерашният преглед с ехо-граф се установи ,че няма проблем с около-плодните води и плацентата и в крайна сметка предизвикването на раждане  се отлага за 20,04.Отново искам да благодаря на всички-страхотни сте!Благодарение на вас си възвърнах спокойствието и най-вече разбрах как се процедира и за какво да следя!Весел празник на всички!!!!! Heart Eyes
Радвам се много за теб! Дано бебчето си тръгне самичко да се ражда! Успех и стиснати палци от мен!!!  bouquet

# 37
  • Мнения: 346
Преносих с 6 дена,но още два дена преди термина започнаха болките в краста.Два дни преди раждането ме приеха в болница и ми натресоха окситоцин накрая,че много се измъчих Sick

# 38
  • Мнения: 239
И двете бременности съм ги приносвала ,но всичко беше наред

# 39
  • Мнения: 367
Преносих 10 дни, но родих спонтанно и бебчо нямаше никакви признаци за преносване. Изказаха се мнения, че терминът ми е объркан, в което аз не вярвах изобщо. Ние планувахме това детенце и държахме всичко да е точно по отношение на записването на месечния цикъл. Просто понякога всяко правило си има изключение, за което няма обяснение... Peace

# 40
  • Мнения: 2 521
Момичета,авторката със сигурност вече е родила-вероятно на 20.04 още.Но защо ли не се е похвалила  newsm78 Yonni,я да се отчетеш какво си имаш Simple Smile

# 41
  • Мнения: 52
Здравейте момичета,
със закъснение се отчитам и приемам критиките Wink.На 19,04, се сдобих с една прекрасна малка госпожица 3,600/51 см ,която се роди съвсем нормално и по естествен начин.Явно е трябвало да дойде Великден за да стане чудото и за нас.На всички бъдещи майки пожелавам леко раждане и отново Ви благодаря!!!

# 42
  • Мнения: 2 521
Честита ти малка кукличка stork-girl  bouquetДа расте жива и здрава за радост на мама и тати  bouquet

# 43
  • Мнения: 239
Жива и здрава да е  малката кукла   newsm51

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честита радост .Много да ви радва Hug

Общи условия

Активация на акаунт