преносване

  • 19 487
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • GYM
  • Мнения: 814
Поздравления Hug Нека е жива и здрава и да е гордостта и радостта на мама и татко  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 2 430
Честито и от мен  bouquet
Както и поздравления за темата,защото май ще съм от преносващите мами SadА на всичкото отгоре и едричък върви младежа

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Madam Stasita леко раждане  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 2 430
Madam Stasita леко раждане  Hug
Благодаря  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 740
Yonni честита радост, малката принцеса много да ви радва  bouquet
Madam Stasita леко раждане.

# 50
  • Мнения: 237
честито и от мен ще следя и аз темата, че и аз ще съм май от преносващите, че то 10 по4ти мина, а няма изгледи за раждане поне за сега

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Леко раждане Valkanai Hug

# 52
  • Мнения: 252
Честита дъщеричка!Всичко най-хубаво и желая.
А на чакащите мами леко и безпроблемно раждане!!!

# 53
  • Мнения: 1 313
Yonni, честито бебче. Да е живо и здраво!   bouquet

А относно пренасянето, искам да подчертая, че това изобщо не е шега работа. Просто плацентата остарява и престава да доставя кислород на детето. Което при всички жени се случва по различно време, естествено, но за това след известно пренасяне трябва да започне ежедневно наблюдение.
Малко преди аз да родя една майка така беше загубила детето си. Единия ден всичко е наред, тоновете са нормални, на следващия - бебето вече е било починало.  Sad Не го пожелавам на никого.
Пожелавам на всички леко и безпроблемно раждане и здрави дечица!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 136
Yonni да ви е жива и здрава момата,Честито,И желая леко и безпроблемно раждане на тези които им предстои,  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • Мнения: 52
Благодаря на всички  bouquet
А на очакващите мами желая леко и безпроблемно раждане и много хубави моменти с бебоците Hug

Общи условия

Активация на акаунт