Go Jane- поръчка - време е за пролетно настроение - тема 3

  • 22 847
  • 507
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 698
juliana_p, мерси много.   bouquet
Гледах таблицата с размерите в сайта, затова си мислех, че и 6 и 6,5 отговарят на 37.
Ще следя темичката за да не изпусна обща поръчка, макар че като прочетох няколко поста по-горе, може би скоро няма да има Rolling Eyes

# 466
  • Мнения: 116
ще пускам поръчка утре,мога да пусна на някоя мама от русе Peace

# 467
  • Мнения: 3 390
Teo,
Разглеждам сайта, за да си избера нещо друго и ще пиша пак!  Peace

# 468
  • Мнения: 777
Аз пък мога да включа някоя бургазлийка ако има желаеща...  Mr. Green

# 469
  • Мнения: 400
Аз направих рокада с моите обущета,та Тео-71-благодаря и съжалявам,че се е получило така с поръчката.
Ей,големи клизми с тези поръчки ooooh!Момичета-разбирам защо не ви се занимава повече Confused
Олена-надявам се,че и с поръчката при теб всичко е о.к Praynig

# 470
  • Мнения: 777
Момичета, още няма да пускам поръчка, ноо съм си заредила кошницата... Та не ми слага нищо за доставка - пише 0.00$ . Долу съм отбелязала, че е до България. Не знам дали така ще можете да видите: http://us-dc1-order.store.yahoo.net/ymix/MetaController.html?eve … b20a%2BgA%3D&

Възможно ли е да не ми начислят доставка, след като там е 0.00$ ?

# 471
  • Мнения: 1 685
 PeaceКато си я потвърдиш ще ти сложи доставката-на следваща стъпка Hug

# 472
  • Мнения: 67
а някоя от вас има ли наблюдения кога сменят намалените стоки и пускат нови?  newsm78

# 473
  • Мнения: 917
Аз пък мога да включа някоя бургазлийка ако има желаеща...  Mr. Green

ако ти трябва пълнеж свиркай  Whistling Mr. Green

# 474
  • Мнения: 777
Този сайт сигурен ли е? Някой пазарувал ли е с кредитна карта, а не дебитна? Малко ме е страх...  Rolling Eyes
Да добавя още въпроси... Смятам утре да пусна поръчката. Стойността е 147.08$ без доставката. Аз съм от Бургас - дали ще отиде на митница? Ако им плащам мито... няма смисъл прсто  Confused

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 00:59 от ПиПеЛолита

# 475
  • сусурлево
  • Мнения: 474
а някоя от вас има ли наблюдения кога сменят намалените стоки и пускат нови?  newsm78
Еми забелязала съм , че всяка седмица пускат по нещо ново , но кой де нточно незнам.

# 476
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Този сайт сигурен ли е? Някой пазарувал ли е с кредитна карта, а не дебитна? Малко ме е страх...  Rolling Eyes
Да добавя още въпроси... Смятам утре да пусна поръчката. Стойността е 147.08$ без доставката. Аз съм от Бургас - дали ще отиде на митница? Ако им плащам мито... няма смисъл прсто  Confused
Аз пазарувама с кредитна карта и нямам проблем, имам вече 2 поръчки с нея. Идеална ти е сумата - 187.08 $ са ти 144-145 евро. Отделно, че бях писала, че при нас във Варна гледат сумата на фактурата , която е върху кашона, а тя е без доставката. Сега ще видим с тази  поръчка как ще са нещата, че пак съм превишила 150-те евро. От Gojane винаги минават нещата през митница.

Вчера им писах да ми пуснат тракинг номера на поръчката, а ето и отговора  ooooh!:
Go Petia!
 
Thanks for your email.  Your order is currenlty in processing at this time.  Standard shipments takes 1-3 business days to ship out.  Standard international shipments do not have a tracking number included.  You will receive a shipment conifrmation email when it ships.
 
Thank you,
 
Cait

Защо ме лъже тази, досега винаги са ми пускали тракинг номер след като са ми писали и винаги доставката е стандартна.  newsm78

# 477
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Сега са обновили сайта има нови обувки .
Ето едни от новите http://www.gojane.com/34731-shoes-tall-snake-stud-gladiator-heel … adiator-heel.html

# 478
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И най-тъпото е, че са пуснали пак от моите, които бяха свършили при пускането на поръчката.  #2gunfire

# 479
  • сусурлево
  • Мнения: 474
И най-тъпото е, че са пуснали пак от моите, които бяха свършили при пускането на поръчката.  #2gunfire
Пепс , май пак ще пускаш поръчка  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт