Как да го тълкувам???

  • 2 333
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
Добре тогава ще конкретизирам. Аз съм на 19, а той е на 30. Коментарите за разликата няма как да ме разколебаят или да ми изнасяте лекция по този въпрос. Обичаме се и това е най-важното Simple Smile

# 16
  • Мнения: 46 641
 married married married

Е, то на него си му е време  Laughing зашо да не е сериозно? А ти, сама си реши какво да отговориш, но не се шегувай с подобни неща. Майка ми се е омъжила и забременяла на 19 г., аз също бях на 19 г., когато заживях с мъжа ми, така че не мисля, че 19 е малко  Peace друг е въпросът какви са чувствата ти към него и дали имаш желание за обвързване, със или без брак.

Успех и чакаме снимки от сватбата  Mr. Green

# 17
Ами аз съм доста влюбена в него и за да не съм и чисто загубена се обърнах към вас за вашето мнение. Иначе аз бих се обвързвала, въпреки че винаги съм била от хората, които са отричали брака и т.н. , но като срещнеш точния човек, се чувства. А и това нещо никога не би ми попречило за реализацията ми нито пък за ученето ми Wink

# 18
  • Мнения: 2 448
Е, нито ти си толкова малка,колкото мислехме, нито приятеля, а и разликата не е толкова голяма, така че чакаме снимки от сватбата.   Crazy

# 19
  • Мнения: 194
Офффф, ако бях на 19 хич нямаше да рипам да се женя Tired

ма то и сега си живея без брак де Mr. Green


# 20
Определено мога да кажа, че човека си го е казал напълно сериозно. Може да е било леко на майтап, ама нали знаеш - добре, че е майтапа, за да си кажем истината. Но най-напред го питай дали наистина сериозно го е мислел - ако каже да, ако ти се чувстваш готова - защо пък не. За тези неща възраст няма, когато дойде - тогава. Не се разколебавай от 'може пък да не съм се наживяла'. Ако не си, ще го усещаш в себе си. На 15 години бях с един човек, той искаше семейство, а пък аз си знаех, че за тази крачка не съм готова. Сега на 18 с друга връзка се чувствам по съвсем различен начин. Пък и има грешка, има и поправка.
Да кажеш после как е минало Hug
Впрочем виждам нещо, което ми харесва много тук - никой не приема лошо брак на тези години. Аз защо ли не съм попадала на такива хора, които да го разбират, освен майка ми и баба ми...

# 21
  • Мнения: 2 448
Хах, КАМ, че то на 19, ако не се излъжеш, после като захитрееш все без брак ще си.  Mr. Green


Впрочем виждам нещо, което ми харесва много тук - никой не приема лошо брак на тези години. Аз защо ли не съм попадала на такива хора, които да го разбират, освен майка ми и баба ми...

Ами защо, човек на 18 става пълнолетен, ако иска спокойно може да се ожени.

# 22
  • Мнения: 46 641
Въпреки, че не виждам смисъл от такова бързане, сватба винаги може да вдигнете, съберете се да поживеете малко заедно, да видите дали ще си паснете, защото докато всеки си е у тях нещата изглеждат розови, пък после като започнат битовизмите, някои и до нож стигат  Laughing

Да не го притискат родителите му? Че е вече на 30, време му е за женене и подобни  Thinking

Офффф, ако бях на 19 хич нямаше да рипам да се женя Tired ...

Абе и 2 сватби ще вдигна, стига това ще помогне пак да стана на 19  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 3 072
Аааа не съм си и помисляла да те разубеждавам ... Любовта е хубаво нещо, а брака сериозна стъпка... Мился, че зависи единственно от теб дали ще приемеш.  Hug  

# 24
Хах, КАМ, че то на 19, ако не се излъжеш, после като захитрееш все без брак ще си.  Mr. Green


Впрочем виждам нещо, което ми харесва много тук - никой не приема лошо брак на тези години. Аз защо ли не съм попадала на такива хора, които да го разбират, освен майка ми и баба ми...

Ами защо, човек на 18 става пълнолетен, ако иска спокойно може да се ожени.
Ами, предрасъдъци ли, какво ли.. Но за много хора на тези години никой не разбира нищо от отговорност, а брака хич не е малка... Но пък явно съм попаднала на консерви, взех да се отчайвам и даже да не споменавам на никого за намеренията си...
Взех да говоря за себе си в темата на момичето.

# 25
Ами ние не бързаме за никъде, то ще си стане от само себе си. А иначе съм се наживяла или поне така се чувствам. Знаете, че сега нещата се развиват с невероятна скорост и доста неща са ми минали през главата. И от безсмислени и мимолетни връзки, както и живеенето за мига, са ми вече доста неудовлетворяващи.

# 26
  • Мнения: 776
И все пак, по телефона ? Възможно е да не е бил толкова сериозен. На 16 г. ми предложиха брак, защото не исках да правя секс, така че всичко е възможно  Whistling

# 27
  • Мнения: 194
Паси, пцолютно си права Wink

Виж, верно ако ми се върнат годинките бих се бракосала Crazy

Само предложенйцето по телефона... Thinking

И тоз приятеля...да не го кара твоичкия да ти хортува тез неща, че да те изпитва така да се каже Thinking

вкарах се в латино Crazy

# 28
  • Мнения: 776
Щом "приятеля" ти говори против гаджето, може на него също нещо да говори против теб, да го вкарва в сценарии. Целта е , примерно, да ви раздели, ако много те харесва. Айде филма е готов  Crazy

# 29
  • Мнения: 2 229
Поживейте малко заедно, преди да се жените, задължително! Peace

Общи условия

Активация на акаунт