Киселини

  • 11 818
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 162
И бадеми съм яла, и лешници, и слънчогледови семки - не помага. Дайте още идеи.

# 61
  • София
  • Мнения: 673
Докато бях бременна се спасявах само с газирана вода, мойта приятелка пък с Тоник

# 62
  • София
  • Мнения: 160
На мен нищо не ми помогна , а съм пробвала какво ли не

# 63
  • Мнения: 118
Това със содата е много вредно!!
Талцид Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 6 743
Вода, с лъжичка сода вътре. ...

Не искам да прозвучи грубо, но този метод е отдавна отречен като "бабешки" и неадекватен при толкова много съвременни медикаменти за целта Naughty

Може и да е "бабешки", но помага на секундата безотказно. Не знам до колко е подходящ при бременност обаче  newsm78

# 65
  • Мнения: 657
На мен пък Талцидът ми помагаше точно за 5 минути и след това киселините ме заливаха наново с пълна сила. Rolling Eyes Най-ефикасната помощ за мен се оказа чаша прясно мляко - студено или топло няма значение, единствено то ми помагаше да спя спокойно вечер. Peace

# 66
  • Мнения: 521
Нищо не ми помагаше и като родих се родих  Laughing

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
При мен накрая положението беше нетърпимо .почти нищо не помагаше.С кратък ефект беше киселото мляко, талцид и газирана вода.

# 68
  • Мнения: 645
Стопацид,Талцид,газирана вода ,сода,семки,но към края вече нищо не помагаше,родих и спряха веднага Peace

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Имах малко киселини към края на девети месец-помагаше ми основно киселото мляко и един два пъти талцид .

# 70
  • София
  • Мнения: 792
  Само като установих от кои храни ми се образуват киселини! Опитайте и вие Wink

# 71
  • Мнения: 143
Само ТАЛЦИД!!!!

# 72
  • Мнения: 269
Абсалютно нищо не ми помагаше на мен. Нито Талцид, нито кисело млако, нито сода ......... абе нищо. Беше кошмар. Не го пожелавам и на най-големия си враг.

# 73
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И при мен нещо не помагаше.

# 74
  • Мнения: 1 148
Това беше най-големият кошмар през бременността ми.Почнаха ме от 5-ти месец денем и нощем,постоянно.А  пък ако хапнех, ставаше още по - зле. Нито Талцит, нито Стопацид ми помагаха. Вечер не можех да легна,защото всичко бълваше на фонтан. Така,че последните месеци спях седейки с леген наблизо и  прибягвайки до кухнята за поредната лъжица сода. Вредна, не вредна - това беше единственото ми спасение, макар и за половин час. Докторът ми каза, че анатомията ми била такава, че матката по някакъв начин притискала нещо си и хранопровода не можел да се затвори и връщал всичко. Каза, че с раждането всичко ще се оправи. Така и стана. Гадините изчезнаха като с магическа пръчка, чак не можех да повярвам. Имах чувството, че цял живот съм била с киселини. Търпение му е майката.

Общи условия

Активация на акаунт