Frisolac или Nan?

  • 27 962
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900


 Съветвам те Нан ХА да не го даваш.Нека да не ти обяснявам защо, но хиляди пъти съжалих, че го дадах на детето.А коликите си ги имаше и с него.

Ние се чувствахме по-добре от НАН ХА.Но всеки сам си преценя.

# 16
  • Мнения: 1 512
Щом като няма проблеми от Фризолака е пълно безумие да се сменя млякото. Това с антиколик шишета и млека си е пълна измишльотина.

# 17
  • Мнения: 1
Можете ли да ми помогнете? Ние сме на кърма и давам NAN1 за добавка, но от скоро сме повече на АМ защото кърмата ми наля. Откакто давам повече АМ дъщеря ми се запече много. Искам да сменя млякото но джипито ми каза, че може да се запече още повече. Посъветвайте ме какво да правя, защото виждам че това мляко не и харесва. Благодаря предваритено.
P.S. Препоръчайте ми какво мляко да давам за да не се запича.

# 18
  • Мнения: 45
И аз ползвах НАН няколко седмици резултат-страшен запек. След това го смених с розов ХИП и всичко се нормализира , няма напъвания и ревовове по цял ден и нощ.

# 19
  • Мнения: 154
И аз ползвах НАН няколко седмици резултат-страшен запек.
И ние бяхме така.
Взех и МИУ миу 1 мес го пи и го отказа .После и взех Лактана био.
Педито и на мен ми каза че при смяна на млеката се появява запек и колики-при нас нямаше нищо такова.
Ако имате познати в Гърция да ви изпратят свещичките ''ZARBIS'',глицеринови са,много добри.По скоро така се преборихме със запека.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Можете ли да ми помогнете? Ние сме на кърма и давам NAN1 за добавка, но от скоро сме повече на АМ защото кърмата ми наля. Откакто давам повече АМ дъщеря ми се запече много. Искам да сменя млякото но джипито ми каза, че може да се запече още повече. Посъветвайте ме какво да правя, защото виждам че това мляко не и харесва. Благодаря предваритено.
P.S. Препоръчайте ми какво мляко да давам за да не се запича.
Няма проблем да го смениш.Вземи от някои от млеката с пробиотици -Лактана Био,Розов Хип или Селия Дивелъп.Ние също имахме запек ,но не бях сигурна дали е от АМ (бяхме на Нан Сензитив ) или от капките за колики,но така или иначе нещо не й се нравеше това АМ и реших да го сменя.Минахме на Лактана ,запека се оправи,но сега сме на розов Хип ,просто на малката много повече й харесва и си го пие с удоволствие.Акаме си всеки ден от 1 до 3 пъти.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Тези ХА млека не са ли гадни на вкус. Имаше един момента в който нашето педи имаше съмнения за АБКМ и ни препоръча Фризопеп. Изобщо не искаше да го пие. Чудех се защо и като го опитах щях да............. Sick Горчиво, гадно, ужасно. Ако и НАН ХА е същото по добре не го мъчи детето. И защо трябва да е Фризолак ако не НАН. Има толкова хубави АМ, на нормална цена. Фризолак не стига че е най гадното възможно АМ от което толкова мами се оплакват че бебетата им се запичат, а и цената му не е много по ниска от тази на добрите АМ. Аз не бих дала от него  Naughty

....
P.S. Препоръчайте ми какво мляко да давам за да не се запича.

Препоръчвам АМ което съдържа пробиотици (има и пребиотици). Това са Лактана Био и Хипп - розовия, поне за други не се сещам.

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 22:25 от Miss Dior Cherie

# 22
  • Мнения: 58
Нито едното.И от двете имаше ужасен запек.Сега сме на аптамил

# 23
  • Мнения: 27 524

Да, Фризо и Нан особено обикновено запичат ужасно, имам и от двете лоши  спомени. Няма проблем да смениш млякото. Аптамил, Хип, Лактана Био са много добри  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 15 220
Препоръчвам АМ което съдържа пробиотици (има и пребиотици). Това са Лактана Био и Хипп - розовия, поне за други не се сещам.

+ Селия дивелъп и NAN.  Peace

# 25
  • Мнения: 4 019
Съдейки по моето бебе, НАН е по-добро от Фризолак.

# 26
  • Мнения: 276
Ние до 7 месец бяхме на Фризолак.Не сме има ли проблем.Но след като минахме на двойката и не го хареса.Сега сме на Хип-розов 2ка и много му харесва.

# 27
  • Мнения: 177
Frisolac  Peace и Nutrilon но по не е хранителен бързо огладняваше от Nan много повръщаше

# 28
  • плевен
  • Мнения: 644
След 6-ия месец давах само Нан и нямах никави проблеми

# 29
  • Мнения: 13
Интересно за FRISOLAC - http://en.wikipedia.org/wiki/Friesland_Foods 2008 baby milk scandal http://en.wikipedia.org/wiki/2008_Chinese_milk_scandal made in Dutch Lady Milk Industries Berhad (5063-V)
PO Box 122,
46710 Petaling Jaya,
Selangor
MALAYSIA
или Виетнам!!!
http://www.dutchlady.com.my/en/home.asp
?????????????????????????????

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 20:41 от lili73

Общи условия

Активация на акаунт