123 DE:Папараци, воайори и сладкари, чакаме преразкази от завърнали се отпускари

  • 15 107
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Яяяя, значи не съм била само аз Пепеляшка днес Mr. Green
Успокояващото е, че Пепеляшка накрая се омъжва за принца. Simple Smile Та не ми пречи. Simple Smile

Станах преди известно време, изметох коридора (осем метра коридор само в дългата му част, а има и широка), направих си една чаша мляко с нес и сега чакам Стефан да се излюпи, щото трябва да идем да обмени пари, нали се върна от Прага вчера. Ау, да не забравя да си взема якето, много тъпо време, човек не знае топло ли да се облича или леко, щото то си прави каквото си иска. Айде да става топличко и слънчево и готино и тн и тн. Simple Smile

Заминавам. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 166
Добро утро в новата тема.

На материци честита 3та месечинка на Мила. Да папка и расте много и бузите още по-големи да станат.

И аз нещо съм се разчистила и размила на прозорци, че в събота пристигат родителите ми. Освен това  вися само в темата за козунаците, облизвам се и се чудя кой точно да подхвана. Днес ще купувам нужните продукти, а утре ще запретвам ръкави. Дано Яна все пак ми позволи да ги направя

МГМ лек път и да си починеш и отпуснеш добре при мама и тати

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много благодаря. Simple Smile

Ау, и още нещо да се похваля, минах оназ проклета цифра на кантара дето се явяваше най ниска от последните няколко месеца. Надолу я минах, де. Wink

# 18
  • Мнения: 7 605
И мен ми предстои да иzмия проzорците днес, 4е утре имаме рожденни4ка. Жалко 4е то4но утре щяло да се раzваля времето, искахме да отидем в увеселителен парк  Sad

# 19
  • Мнения: 2 567
 Grinning  Явно всички сме на вълна миене на прозорци, свърших тази работа понеделник.
Вики-хриси, на нас ни признаха таксата за дет. градина, пробвайте! Peace
И Биба ли е на почивка?

# 20
  • Мнения: 1 687
Добро утро и от мен. Аз прозорци мих миналата седмица. Остана само едната стая, но трябва да се мести диван и ще чакам помощ.
_ШоШи_  така я попълнихме декларацията, ще видим какво ще стане. Аз съм в нас и това май също оказва влияние.  newsm78
Моето дете още спи. После мисля да я изведа малко, че започна да лудва в нас.

# 21
  • Мнения: 7 605
Това нали го дъв4ихме скоро, 4е има промяна и сега приzнават раzходите zа ДГ дори ако само един родител работи.
Цитат
Ganz neu ist, dass nun zum ersten Mal auch Paare die Förderung bekommen, bei denen nur ein Elternteil berufstätig ist – allerdings nur für drei-, vier- und fünfjährige Kinder.
  http://www.familienhandbuch.de/cmain/a_Archiv/s_2413.html

# 22
  • Мнения: 1 190
Мда, времето е кофти, но от утре го дават да е вече чудесно Grinning
И ние си измихме прозорците в събота още и балкончето с цветята е готово, остава само да нацъфтят.. мм хубаво е да е пролет  Heart Eyes
Много се радвам на тези от вас дето правят торти, козунаци и други подобни. Аз напр., ако имам толкова свободно време бих предпочела да го оползотворя в нещо друго Whistling

# 23
  • Мнения: 7 605
Уф и аz трябва да направя торта дове4ера  Crazy

# 24
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Аз се цепя от колектива- нито пролетно почистване правя, нито козунаци.
Първото отпада, защото до 2 месеца ще се местим в ново жилище ( аз с голям тумбак вече  Crazy) и тогава ще се чисти, каквото има да се почиства- само че едва ли ще успея да се справя с всичко сама, а и нямам това намерение.
Второто отпада пак заради бременния корем- не искам да се мъча със здраво месене на тесто точно сега.

Но пък правя варено жито в момента в помен за баба ми. Sad

Мърморанке, весело изкарване в домашна обстановка!

# 25
  • Мнения: 3 880
Добро утро! Старата тема не можах да я прочета, но да се zапиШа в таzи поне Wink
И Биба ли е на почивка?
Не съвсем, но може и така да се каже_ на гости на свеки беШе Биба Wink СноЩи се zавърнахме, след няколкочасова борба по магистралите. ИмаШе 4 дни семейни праzници и посеЩения на роднините оттатъка Crazy_стига толкова, сега малко почивка наистина Laughing обаче май пак няма да е почивка, zаЩото има zа пране и Шетане Confused
В петък бяхме на увеселителен парк, наШето дете ни спря тока направо Crazy БаЩа й се предаде 1 час преди да zатворят и каzа, че Ще ни чака в колата, на следваЩата сутрин оЩе му се виеШе свят hahaha Аz, нали съм тарикатка, пих тайно едно райЗе_хапче против виене на свят Wink и иzбутах някак, само на малкия zвяр ниЩо му нямаШе. Качи ни даже на един ахтербан с  ускорение 3Г (от поне 10 години не се бях качвала на такива бърzи неЩа), всичките ми вътреШности си смениха местата, а тя квичеШе от кеф. За наШ късмет не й достигнаха 3 см височина zа най_големия ахтербан, та се раzминахме с него, но догодина да ми е яко д_то Twisted Evil


# 26
  • Мнения: 558
темите се изписват със скоростта на светлината  Laughing

аз миналата година правих козунак..за пръв път... месенето му беше, като хвърлях тестото силно върху масата (100 пъти по съвет на майка), но стана прекрасен! чудя се, дали да не се заема и тая година, но нещо ме мързи...

а във увеселителен парк съм стъпвала за последно 2000г... качих се на някакъв ахтербан на октоберфеста и така крещях от страх... и през цялото време бях със затворени очи  Embarassed не са за мен тия развлечения  Naughty

тук е слънчево и се надявам да си остане такова...до октомври поне  Wink

# 27
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Биба, твоята щерка е огън направо! Децата обаче са издръжливи на такъв екшън. Като дете аз се возех на разни въртележки и тем подобни и нищо ми нямаше. Сега обаче усещам, че вестибуларния апарат ми е одъртял и много бързо ми става зле, дори на виенско колело. А на Ахтербан не вярвам да ми стъпи крака някой ден, по вече описаните причини .

Азалее, времето от утре постепенно ще се разваля. Най-късно по моите изчисления до 1.май ще се пооправи- в Немско почти всяка година на 1.май времето е чудесно.

# 28
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 671
МГМ в теб ми е надеждата да намериш принца, аз съм оттървала тоя момент Mr. Green
Днес не ми е ден - счупи ми се вазата в ръцете, изтървах си покривката на тентата на ресторанта под нас, малката оповръща всичко... Чудя се още какво ще ми се случи до края #Crazy
Да питам - мислим да си ходим за БГ за по-дълго време и вчера директрисата на градината ни заяви, че се налагало да си платим пълната такса за мястото, което си е сериозна сума Shocked Иначе не можело да се запази мястото, те й давали от държавата пари, как така ще пази място... Моя мъж е предложил минималната такса да плаща, което е поносимо като сума, но оня казала, че не можело така... Той й казал, че тогава ще търсим друго място и още от сега се откадваме от договора. А тя - и ще измислим нещо...И сега се чудим какво да правим. А лятото тук да остана с двете деца, просто не става. Майка ми е ваканция и ще ми помага нон стоп, а тук ще полудея Crossing Arms Дайте съвет какво може да се направи Hug

# 29
  • Мнения: 3 880
А на Ахтербан не вярвам да ми стъпи крака някой ден, по вече описаните причини .
Хаха, надявай се, най_късно след 5 години ти гарантирам порядъчно раzдрусване hahaha когато детето ти каже, че иска да се качи, а на входа пиШе "на таzи въzраст само с придружител" Twisted Evil Е, можеШ да кажеШ, раzбира се, че на мама едикой си апарат й е поодъртял вече, но аz не си приzнавам оЩе такива неЩа, стискам zъби и държа с младите майки Mr. Green Ако имам второ дете обаче не zнам дали Ще иzдържа и zа него, zатова превантивно си вzех по_млад мъж, но като гледам той преди мен zапочна да сдава фронта Laughing

Общи условия

Активация на акаунт