123 DE:Папараци, воайори и сладкари, чакаме преразкази от завърнали се отпускари

  • 15 231
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 558
 newsm59 на Милена! Да е здрава и късметлива!
Татяна, тортата ти е много оригинална и снимките са мн свежи! Аз още не съм ходила в сии лайф, а ми е до г-то  Embarassed

ГНМ- германска нова медицина на Хамер. Смятат, че всяко заболяване се дължи на някакъв конфликт и че решиш ли си конфликта- оздравяваш  Rolling Eyes така и не разбрах как да си решиш конфликтите, ама карай  Wink

# 91
  • Мнения: 1 097
Много сладка госпожица.  Grinning А явно в този парк е било страхотно, като гледам снимките.

# 92
  • Мнения: 32
Честит Рожден ден на сладката Милена! Страхотни снимки! Интересна торта. Другата седмица ставаме на 6месеца и мисля да направя и аз една торта, зарибихте ме  Peace

# 93
  • Мнения: 7 605
Ние много харесахме Сий Лайф, оба4е zа детето беше рано още, не й zадържа интереса дълго време  Confused  Искахме да я zаведем в един увеселителен парк с много атракции, които стават и zа малки деца, но прогноzата zа времето ни принуди да си променим плановете  Crazy

# 94
  • Мнения: 1 242
Татянски, да ви е здрава и все така засмяна Милената! Не мога да ú пожелая повече чар - няма накъде повече!
Безгрижни игри и още хиляди подаръци! Grinning
Наздраве!

И на вас, отчаяни съпруги, добър ви вечер! Laughing

# 95
  • Варна
  • Мнения: 153
Татяна,да ти е много здраво,много щастливо и все така усмихнато сладкото детенце  bouquet

Момичета,знам че преди няколко теми обсъждахте въпроса за тези 2500е при закупуване на нова кола.
Някой,дали си спомня случайно в коя беше?
или ако някой може кратко и точно да ми обясни,ще съм мнооого благодарна Hug

# 96
  • Мнения: X
За тая премия от 2500 евра знам следното :
-Засега тази премия е до дек.2009
-Важи при покупка на нова кола или яресваген,с Евро 4;
-Трябва старата кола да ти е над 9 годишна,
-Да е била поне 1 година регистрирана на твое име. (това правило не знам колко стрикно се спазва, в околностите за изкупени всички стари малки евтини коли. В сайтовете за продажби на автомобили има следните парадокси - Опел Корса на 14 години за 4 хиляди. ).
-Старата кола директно отива на моргата.
Дилърите и автосалоните се оправят с документи и формалности по тази премия, така че няма страшно.
Нека другите допълват ако съм изпуснала нещо.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 153
Благодаря,Сбъдваща
разбрах каквото ме интерисуваше,няма нужда да спамим повече темата.

# 98
  • Мнения: 7 605
Не съм на себе си.

Току що ми сервираха една ужасна новина. Една виртуална поzната (все едно някой от таzи тема, примерно) в4ера сутринта я намерили мъртва в леглото си. На 30 години, zдрава. Просто не се е събудила сутринта. При аутопсията не намерили нищо.

Има син на 6 години и бебе на 3 месеца, даже малко преди да е настъпила смъртта е кърмила бебето.

Бащата миналата седмица е бил в опасност zа живота със сепсис......

Трагедия, ужасна трагедия.....  Cry

# 99
  • Мнения: 2 567
 Shocked Ужас! Cry
Мир на праха на жената и сили на семейството  Cry

# 100
  • Немция
  • Мнения: 6 989
Татяна, ужасно !!!  Cry Не може да няма причина- или е имала и тя отравяне на кръвта като мъжа си, или е имала проблем със сърцето, за който не е знаела. Каквото и да е, непоправимото се е случило! ooooh!


Дали някой от вас или вашите близки и познати е наясно как става работата като freiberuflich /freelance, self-employed/ за български граждани.
Доколкото разбрахме трябва да се регистрираш в местното бюро по труда или там каквото е съответното в Германия.
Трябва ни повече информация за това как става регистрацията, какво е необходимо, документи и т.н. Също така и да разберем какви данъци, осигуровки и застраховки се плащат при този вид работа.
Виртуална, темата ти в "Родители в чужбина" е изтрита, затова ти отговарям тук,  ще ти пиша и на лични.
Моето предложение за повече инфо е да се обадиш в бълг.посолство в Берлин на Dr.Tinka Troeva(Botschaftsrätin für Arbeit und Soziales) - от Бг телефонът е :0049 30 206 74 939. Аз лично съм звъняла на този телефон, свързах се бързо, госпожата беше учтива. Според мен тя би могла да ти даде повече инфо по твоя въпрос.

# 101
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 886
Ужас Cry

# 102
  • Мнения: 1 190
Леле, направо ме побиха тръпки  Sad

# 103
  • Мнения: X
Потресена съм, какви неща се случват.
Съболезнования на семейството.

# 104
  • Мнения: 48
оооооооооооо....това е токова страшно..........побиха ме тръпки и ми настръхнаха гърдите като си представих горката жена.......ооооох....не знам какво да кажа......много ми е жал за дечицата.....   доплака ми се........

Общи условия

Активация на акаунт