Слънцето усмихнато тук-там грее, в Банкя малчуганчето дивее!

  • 33 210
  • 503
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 35
Добро утро   Hug

Започвам с по чаша кафе за всички



и с по кроасанче



Нека виртуално да се почерпим, че днес моят прекрасен син си има месечинка - це-е-ели 8 мес.

Чакам го след малко да заспи, че се налага да му изрежа вече ноктите, защото пак се е надрал по лицето.
Ей, малко само да му пораснат и веднага започва да се дере. Страшна работа.
Ето и няколко снимки от Гергьовден: №1  №2  №3


Лили, и от мен бързо оздравяване на Марти.

Хайде изчезвам сега. Пак ще пиша.
Целувки на всички  Hug







# 91
  • Мнения: 56
Ехо,къде сте всички бе хора?Да не хукнахте на море в тия жеги Mr. Green
balinska,голям сладкиш е този малък Жорко/пу пу/Честита ви месечинка!Да е здрав и усмихнат! Hug
Лили,пиши как сте?
И другите също.........
Айде лек ден!

# 92
  • София
  • Мнения: 1 185
...Лили,пиши как сте?
И другите също.........
Айде лек ден!

Привет!

Марти е по-добре (няма Т и сополките намаляха), но сега аз го закъсах с корема! Така болиииии, че ми се плаче! Следобяд съм на лекар! Ще пиша после повече!

# 93
  • Мнения: 2 376
Лили, стискам палци да не е сериозно!

# 94
  • Мнения: 56
Лилииииииииии, WearyДано не е сериозно

# 95
  • Мнения: 35
Честит Рожден Ден на Теа
на мама Мартеа !!!
Много здраве, безгрижно детство и
много, много подаръци !!!

Lili, чакаме да кажеш какво става с теб?

# 96
  • София
  • Мнения: 1 185
Теа, честит празник! Да си жива, здрава и много усмихната!  bdbaloni

Момичета аз съм добре! Днес бях на лекар, каза, че целия хранопровод и стомах са силно раздразнени! Изписа ми един куп лекарства! Надявам се скоро да се почувствам по-добре!

Хубав ден!

# 97
  • Мнения: 2 376
Лили, дано бързо се оправиш.  Praynig

Честит рожден ден на Теа!  bdbaloni

# 98
  • Мнения: 290
Ето ме и мен!
Честито на всички празнуващи и празнували,които съм пропуснала!
Аз напоследък нямам никакво време-започнах работа,следобяд съм с децата на разходки,а вечер чистя,пера и готвя,та общо взето съм претрупана със задължения.Събота и неделя ходя при майка ми да пооправим къщата,че 23ти наближава със страшна скорст и всички сме в еуфория.Сестра ми е добре -дебелее,децата също са добре-ходят на градина,а аз по цял ден се крия да не ме видят,че ще стане страшно.Иначе рабатата не е лека,но ми е приятно сред хората,е още първият ден се опитаха да ме правят на маймуна ама като видяха,че няма да стане си седнаха на задниците.Миналата неделя успях да отида и на екскурзия до Панагюрище за един ден-мъжът ми ме накара,аз много се чудех,но сега въобще не съжалявам изкарах си чудесно и си починах малко-бяхме само жени от Вердикал и беше весело.
Съжалявам ,че немога да смогна и да ви пиша всеки ден,но трябва да се работи-но нища Вие си знаете,че всеки ден мислено съм с Вас.Целувки на всички.
Мони вие как сте?Как са децата?
Лили бързо да се оправяте с Марти!Ако се чуеш със Софи и прати много поздрави от мен!
Честит Рожден Ден на Теа!Пожелавам ти да порастнеш мило,умно и весело дете!
МИА,извини ме мила,че пропуснах вашите празници,но аз бях на 3 именни дни и не съм сядала пред компа!Чувствайте се поздравени от мен!Целувки!
Лека нощ на всички!Аз отивам да лягам,че утре трябва да ставам рано.
Целувам ви всички!

# 99
  • Мнения: 6
Здравеите аз чак сега ви открих и аз съм от Банкя казвам се Петя маика на Александра на 4год. и седем месеца и на Криси на 1г.7мес.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 185
petia831  welcome

Хриси, тази динамика с работа и гледане на деца и къща  #Crazy!   bouquet

Да се похваля, че предписаните лекарства подействаха и вече не усещам болката! Правих си пълна кръвна картина и всичко е ок! Благодаря ви, че ме мислехте Simple Smile! Марти е напълно здравичък, но педи каза, че венците му са така подути, че на нищо не приличат! Имам чувството, че ще му избият всички зъби наведнъж!

Никой ли не е бременен! Време е някой да повтори или да потрети  Flutter!


Айде до после!

# 101
  • Мнения: 3 506
Добре дошла, Петя   bouquet

Ми, Лили, хайде първо да се отчетат тези, които ще повтарят, а  Wink Пък после може и да поговорим за потретване  Simple Smile

# 102
  • Мнения: 199
Zдравейте,момичета!!!
Петя,добре дошла в нашите редици!  bouquet
Мия,мислех си за теб на рождения ти ден.Да си жива и здрава!Радвам се,че си успяла да поразпуснеш покрай подаръка на майка ти! WinkДа ти е жив и здрав и Жорко!
Честито и на всички други именици,които сам пропуснала(Жорко на Миленка,и....др.)!
Честити рожден ден и на Теа на Мартеа!
Извинявам се на всички за закъснението!!! Hug  bouquet
Ние сме добре.Обмисляме РД на София,но май ще празнуваме в Патетата 2.Харесва ми там и се надявам,че ще се получи весел празник.Вероятно ще правим и кръщене на 31ви,в неделя.Въобще много тържества се очертават.
Надявам се,Лили,че вече си добре.Радвам се,че не е било нещо сериозно!
Хриси,ще ме убиеш!Браво на теб!!!
Дано и всички останали да са добре.Целувки и преградки на вас и децата!!!

# 103
  • София
  • Мнения: 6 201
Прегледах по диагонал последно писаните неща (само там където си видях името  Wink  ) и затова не мога да се изкажа много адекватно. Ева си е в къщи и не ми остава време да мигна.
Идскам да блягодаря за честитките и пожеланията  Hug
И да се извиня на всички, които аз съм пропуснала тези дни.
Ако на някой му се общува с мен - подвизаваме се основно на площадката пред Хемингуей или на кафето "Сянката".

# 104
  • Мнения: 56
Здравейте мацки!
Какво чувам имало бременнииииииии newsm78???? JoyЛили,хайде една прекрасна сестричка за Марти.Ние с Хриси,Миа и всички с два броя деца ще кажем холко е хубавоооо! Mr. Green
Пък и Хриси не е зле да потрети с една девойка.Я какво се е разработила Mr. Green
И Августа може да помисли за братче на София/за РД и ден/ newsm78
Айде бе зарадвайте ме с бебешки новини.Такива най ме кефят Laughing
Сега знам какво си мислите.Като даваш много акъл/особено за потретването що не вземеш ти/демек аз/Да ама аз за този живот приключих.Отчетох се доволно момченце и момиченце.Да са ми живи и здрави и каквито лудетини се заформят мани,мани........
Миа,ако знаеш как искам да си общуваме...... Sadама съм толкова далечеееееее.
Петя,добре дошла!

Общи условия

Активация на акаунт