Отговори
# 60
  • Мнения: 728
Здравейте, и белис пия, ама бира предпочитам  Wink
Честита първа глътка въздух на малкия Калин, а на гордата мама Дикси пожелавам много търпение, ще й трябва с трима мъже в къщи   bouquet
АЗ съм от работохоличките, не знам дали ви казах, обаче взехме още един магазин, сега са три хранителни и два плод-зеленчука,  Shocked и е много весело. Моят мъж понеже е компютърен фен и ми е направил от вкъщи да се свързвам с всички РС-та в магазините общо 6, и така работя по цял ден от сутрин до вечер, а работата по бюрото расте, вместо да намалява.
Моите и двамата са болни, тука върлува някакъв доста неприятен грип, Криси беше 5 дни с Т, а Мони вече четвърти ден е така, тая нощ вдигна висока Т, не им давам АБ, след обед ще ги водя на лекар, че с тия почивни дни дето то се задават много ме е страх. (тия хора луди ли са толкова много почивни дни)
Аз също гледа офертите за Гърция, харесах си Корфу, има много приятни хотелчета, обаче трудно се намира с организиран транспорт от Варна, а моя мъж не ще да шофира. Така, че Хармони ако попаднеш на нещо интересно свиркай.
Атракция, радвам се, че ще имаш момиченце   bouquet

# 61
  • Мнения: 296
Здравейте!
Честита втора рожба на Дикси!Да ти е жив и здрав и много да те радва.  bouquet
Атракция,честито и на теб за момиченцето.
Ние сме си в къщи,че нещо заваля. SadА преди малко гледах по НОВА за недоносените бебета и се сдухах тотално.Много мъчно ми стана. Cry
Но стига съм ви отегчавала,желая ви лек и спокоен ден. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 222
ЧЕСТИОООООООООО ДИКСИ - ДА РАСТЕ ЗДРАВИЧЪК,ПОСЛУШЕН,КРАСИВ И УСМИХНАТ МАЛКИЯ ЮНАК! ЧЕСТИТО НА БАТКОТО И ТАТИТО МНОГО ДА ТИ ПОМАГАТ ! НА ТЕБ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ! Hug
                                                   
Атракция, честито ти розови гащи мила Hug
весели празници Mr. Green

# 63
  • Мнения: 222
 Хайде добър ден в деня на труда и този слънчев топъл 1 май Hug,
кафенце от мен 
 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ТРУДЕЩЕ СЕ!!!
явно всички сте забегнали на почивка, приятно прекарване и да съберете много емоции и снимков материал,
чета ,че обсъждате почивки извън България и аз си мечтая за Гръцките острови и Турция даже ме заинтрегува с реклами Rolling Eyes,ако нещо ви грабне интереса да го споделите Peace,
при нас нещата вървият добре, но доста ми е трудно с двете дяволчета ,
бързо оздравяване на болничките Hug
лек и усмихнат ден, ние отиваме на разходка   bouquet

# 64
  • Мнения: 37
Честита рожба на Дикси! Да е жив и здрав и многокротко и послушно бебче! Много хубаво име сте избрали. Браво! Бързо и леко възстановяване!
Атракция, честита ти розова лентичка, Чудесно е че ще си имате момиченце. Имате си голям бабтко да пази малката принцеска.
ribkata най-лошото е минало вече, трябва да се оправя от тук насетне. Бързо оздравяване ви пожелавам!
Честит ден на труда!
Ако някой пътува по празниците  и минава през Търново много ше се радвам да се обадите и видим, пишете лично съобщение за координати. На Симона от отчетната направихме общонационална среша днес и утре тук в Арбанаси и аз сега съм на вълна среши. Жалко че времето няма да е с нас, но се надявам да си прекараме добре.
Децата са добре, играят на воля и аз се чувствам много отпочинала. Испратихме татито за Канада, а ние оставаме до края на май.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте мамчета  Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Желая ви весело празнуване и много щастливи моменти!

Дикси честито и добре дошла в отбора Laughing Сигурна съм, че бързо ще забравиш болката. А малкия юнак да ти е жив и здрав, кротък и усмихнат! Баткото и таткото много да те слушат Wink

Атрация честита ти розова новина!

Ние растем и сме добре. Ходи ми се на почивка, но ще трябва да почакам Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 1 209
Привет на всички,
Ние се отказахме да пътуваме, времето се очертава все лошо и няма смисъл да стоим затовени в хотел, а и кога ни остава възможност да се насладим на празна София. Обичам я като се изнесат хората, прилича на града от моето детство само дето няма толкова дървета и дините е са по 2 ст. килото Simple Smile
Иначе нашата дестинация беше Плевен-Свищов със забежки встрани от пътя Simple Smile

Надявам се да спре да вали и да направя нормален пазар в полу-празни магазини.

# 67
  • Мнения: 5 026

Иначе нашата дестинация беше Плевен-Свищов със забежки встрани от пътя Simple Smile


ЕЕ, що не се обади?
 Hug на всички за поздравленията.

# 68
  • Мнения: 1 209
ами, отказахме се тук едва сега спря да вали  Simple Smile в кайлъка ми оферираха 160 лв на нощ, военният хотел бе зает, а една колежка от Левен ме светна 4е 3тото хотел4е, на което се бях спряла било бардак Simple Smile и така размързеливихме се Simple Smile  и тати отиде а работа .

аз ужким легнах с книжка да по4ета и ме хванаха бесовете , та гледах запис на карбовски , из4истих . сготвих пак по телефона китайско.

Сега ще видя да събудя Сашо и да поизлезем на разходка докато не ни е закъпало пак

# 69
  • Мнения: 481
ЧЕСТИТО, ДИКСИ!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ КАЛИН И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ ДВЕТЕ ВИ МОМЧЕНЦА   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 955
Привет, дами  Hug

Благодая за хубавите пожелания на всички   bouquet

Ние с Калин сме си вече вкъщи от обяд. Всичко е наред, сякаш само за няколко часа ме е нямало и се върнах с бебе.
Малко кофти късмет този път с положението на бебето, но важното е , че завърши благополучно и за двамата. Общо взето е било доста трудна операция, че после Калин е бил и интубиран...горканчо. Но за кратко. В болницата ни знаеха като бебе 428( тук обърнете внимание какъв номер му се падна - като рожденната му дата) , което не иска да излиза и майка му 
Много бях зле след операцията, но на сутринта вече ходех, къде ще се скътавам.
Сега пък ми изпопукаха почти всички възможни вени, синя съм по целите си ръце, но най-гадното е , че лявата ми ръка е подуда, червена и гореща. Боли та не се трае. Заради нея пия антибиотик. Боли повече от операцията (дори сега пиша легнала по корем на спалнята). Много бързо ми минаха болките от секциото.

Калин е едно глупавичко и упорито бебе. Като го сложа на гърда се бие като вода в бряг и не се сеща какво да направи.  Не знам дали изобщо ще разбере, че от там се яде също. Вярно малко по-трудно, но не и невъзможно. После като изцедя и му го дам го изпива като компресор.
Каквото стане, такова.
Аз и с цедене едва го докарвам до 30мл. После дохранвам с АМ. Confused


# 71
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565

Заповядайте на кафенце  Hug
Само да пусна едно ДВД с песнички - да си осигуря спокойствието за 50минути и ще пиша  Peace

# 72
  • Мнения: 378
Здравейте и от нас!

Оли, благодаря за кафенцето – оставям си го на утре сутрин. Тук е вече десет вечерта. Какви песнички слушат мъниците?

Преди около час Габи скочи от бюрото и едва не си изби предните два зъба. Гледам устата й в кръв и първо това ми дойде на ум – как ще й паднат двете зъбчета. После ги опипах  – здрави са, явно само венеца е ударила. Та такива ми ти работи. Тъкмо днес я похвалихме, че е много послушна... Иначе има дни когато ни се води, ни се кара. По сто пъти повтарям като трябва да направи нещо, трябва да викна, да я накажа и чак тогава с рев ще го направи. Вчера я карам да си подреди играчките, а тя ми отговаря, че няма сили.... Слушат ли вашите малчугани? Как ги вразумявате?

Помните ли филмчетата за Мечето Ръкспин? Днес мъжът ми купил няколко диска с всичките 900 епизода. Уж за Габи, но май той е големия мераклия да ги има, а Габи от няколко дена гледа Ну Погоди и много й харесва.

Дикси, радвам се, че вече сте си в къщи. Желая ти по-бързо да се оправят тези твои вени и мъника да е послушен, че да не се натоварваш много. Баткото ви ходи ли на градина? Ако имаш възможност покажи ни снимки бебчо.

# 73
  • Мнения: 1 955
Руми, Митко го спрях от ясла, защото много боледуваше. На градина ще е от 01.09. и сега го гледа една жена. Много съм доволна.
Ето няколко снимки на Калин - от днес са  Laughing http://diksi.multiply.com/photos/album/63/Kalin

# 74
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте отново  Hug
Говорехме си със сестра ми и сладкия ми племенник по Скайпа, та там ми изтече времето...
После се качихме горе за обяд (все още не сме се преместили и съответно свеки още готви обяда  Peace), после докато видя Джули, че се прибра от даскало и мина времето...
Почвам ви сега наред  Mr. Green
Rumyana  Hug,  провери езичето на Габи, може и от там да е кръвта. Константин беше скочил от кревата си на дивана и си беше перфорирал езика  Sad Много бързо му мина, за мое учудване! Аз се притесних, че е счупил зъб или наранил венец, но - слава Богу, добре са зъбчетата. Ако си е наранила венчето, наблюдавай я известно време. На единия ми племенник правиха терапия на венеца заради старо падане, зъбът е добре, не е почернял, но го болеше венеца при ядене. Аз оплаквания нямам от Константин, за момче е доста кротък, разбира от дума  Peace Повече не е скачал тъкмо заради обясненията за последствията.
Нещо ми говори това Ръкспин, ама смътно  Thinking
Моите дребоси гледат "Ta Zouzounia" - вокална групичка от малки деца, заснета с анимация и кукли, много весело и шарено! Пеят популярни гръцки песнички, които моите слушат от бебета в колата (само така пътуваме спокойно). В тази връзка, моля ако мами от София могат да препоръчат ДВД с клипчета на "Врабчета" или някоя друга група - моля, кажете откъде да вземем!
Как е малката кукличка,  каката помага ли или вече ревнува? Нови снимки ще покажеш ли  Hug?
nevenska  Hug, разкажи за срещите в Арбанаси, пусни и някоя снимка  Hug  Проходи ли стабилно Симона? Моята още ходи, хваната за един пръст, стоим си с 2зъба в устата и това е! Иначе е супер умна, разбира и имитира всичко, което вижда  Peace
Дикси  Hug, ако го набарам твойто малко пухче, ще го изям! Много е сладичък! Как си ти днес? А баткото - ошашавен ли е  Laughing? За кърменето - опитай да държиш бебо на гърдата и да му цедиш в устичката направо, нека облизва и цока, ще му хване цаката накрая  Laughing
Малко да гуша бебата и да я сложа да спинка и - продължавам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт