Какъв интимен гел ползвате? -2

  • 194 189
  • 640
  •   1
Отговори
# 510
  • У дома !
  • Мнения: 700
Доволна съм от зеления лактацид и вече за пореден път си купувам отново на Буржоа интимния гел Peace

# 511
  • Мнения: 6 879
Малко избутвам темата, извинявам се за което.
След Лактацид, Билка и тия масовите, от които нищо хубаво не видях си купих Себамед 3,8. Много съм доволна, но ми свърши (от април ми е, 4 месеца). Да ви попитам да продължавам ли с него или да сменям с нещо друго? Какво бихте препоръчали, че имам много чувствителна кожа? Нямам проблеми да продължа със Себамед-а, ама да не привикне кожата. Laughing
Аз ползвам Себамед 3,8 от януари или февруари тази година и съм много доволна, вече привършвам втората разфасовка. Изписа ми го гинеколог и засега не мисля да го сменям.

# 512
  • Мнения: 0
момичета ,по принцип интимен гел знам че е хубаво да си купувате от аптека ,там ги няма масовите марки , а само медицински и то хубави

# 513
  • Мнения: 4
Аз като малко нова да метна, че интимният сапун на Bilka е страхотен. Има същите съставки като на Лактацид и струва около 3 лева. последният път като си го взех беше преди 2-3 месеца и не знам дали има промяна в цената, но определено е далеч по-евтин Simple Smile)))

# 514
  • Мнения: 37
Аз съм с Леокрема, купувала съм си го много пъти и винаги съм доволна и пак се връщам към него, което не е типично за мен, защото козметично хич не съм моногамна. Wink Обичам разнообразието.

# 515
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 450
Здравейте мами, понеже това е темата за интимните, измиващи средства... искам да попитам някой знае ли, дали интимният сапун на Bionsen все още се внася в България, и дали може да бъде намерен?

# 516
  • Мнения: 0
аз съм доволна от http://www.po-krasivi.bg/bg/product/187/synchroline-cleancare-in … s-rn-4-5#item_194

ходих при гинеколога и видях брошурките. Доволна съм и се чудя дали да си взема таблетките им

# 517
  • Перник
  • Мнения: 300
Аз съм Доволна от Лактацид (само тоя синия с океански работи нещо не ми хареса) на Билка е също хубав и всички на Ейвън.

# 518
  • Мнения: 0
EEE поне за този океанския сме на едно мнение и аз не съм доволна от него

# 519
  • Мнения: 0
Здравейте
Аз използвам интимен гел на Seba Med и съм много доволна, дори ми подобри pH-то. Мисля си да пробвам на Avon, но се колебая.. Някакви мнения?

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 231
На Avon са добри. Аз ги ползвах мноого години. Омръзнаха ми и затова разнообразявам малко. Grinning

# 521
  • Варна
  • Мнения: 19
доволна съм от лактацид, от години само него си ползвам  Peace

# 522
  • Мнения: 2 216
Здравейте
Аз използвам интимен гел на Seba Med и съм много доволна, дори ми подобри pH-то. Мисля си да пробвам на Avon, но се колебая.. Някакви мнения?
Не бих заменила Себа мед с Ейвън. Ако искаш да пробваш др интимен лосион си купи Лактацид

# 523
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Здравейте
Аз използвам интимен гел на Seba Med и съм много доволна, дори ми подобри pH-то. Мисля си да пробвам на Avon, но се колебая.. Някакви мнения?
Не бих заменила Себа мед с Ейвън. Ако искаш да пробваш др интимен лосион си купи Лактацид
Peace

# 524
  • Мнения: 0
Аз също съм скептична за avon не мога да си спомня, но позната беше направила алергия или нещо подобно

Общи условия

Активация на акаунт