Какъв интимен гел ползвате? -2

  • 194 471
  • 640
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 846
А, аз не натискам по 2 пъти, само по веднъж. А може и от дозатора да е Grinning , някои гелове сигурно пускат по-голямо количество.

За да бъда по-детайлна....цъкам веднъж от гела, мия се каквото се мия,после цъкам още веднъж и пак се мия  Laughing
Някои помпички наистина изкарват по-голямо количество гел.Примерно този на Билка ми свършва най-бързо.На Нивеа, като че ли беше по-бавно.Личия също  Peace Peace Лактацид ми е от бързо свършващите  Whistling
Онзи ден мярнах на Арома.Мисля да пробвам и него  Peace
Явно го ползваш като шампоан.  Wink
А и според мен няма какво толкова да се мие човек освен, при с@кс...  Laughing Това в рамките на шегата.
Иначе и аз съм на мнение, че не е нужно толкова много химия да се ползва и за тялото и за интимните места. А иначе като реша да се мия с нещо което да мирише гледам да не е с парабени!
И аз преди бях на мнение, че не се ли измия хубаво със сапун или нещо за интимна грижа и то в хубави количества все едно не съм измита. Но разбрах, че от това по-вредно няма...
С времето започнах да свиквам и мога да твърдя, че и без сапун съм чистичка.  Embarassed Естествено, че понякога се налага и сапун но тогава ползвам специален сапун без парабени. Peace

# 631
  • Мнения: 2 822
До скоро ползвах интимния лосион на Лидъл Сиен. Сега ползван измивния лосион Гинофит.

# 632
  • Мнения: 162
Може ли да ми дадете някакво мнение за интимен гел Agiva с лайка и млечна киселина, погрешка взех него вместо лактацид, тъй като и на този пише лактацид.. та дали не направих голяма грешка?

# 633
  • някъде там
  • Мнения: 97
Четох темата преди няколко седмици и имаше доста доволни от Себамед.Взех го и такова реакция ми направи,ужас Whistling  По препоръка на гинеколожката ми си взех Гинофит и само след 2 измивания се оправих.Така,че вече мога с две ръце да го препоръчам Peace

# 634
  • Мнения: 2 216
Може ли да ми дадете някакво мнение за интимен гел Agiva с лайка и млечна киселина, погрешка взех него вместо лактацид, тъй като и на този пише лактацид.. та дали не направих голяма грешка?
Днес го видях за 3лв заедно с интимни кърпички, но не посмях да го купя.....И тук никой не дава отзиви newsm78

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 620
Последно Себамед 3,8  много съм доволна и е много икономичен

 Peace

Последна редакция: сб, 17 авг 2013, 22:10 от gicka

# 636
  • Мнения: 2 216
Кой точно, че не е един на Себа мед?
РН 3.8 или 6.8?

# 637
  • Мнения: 160
От както се помня съм с течение...Правили са ми преди микробиологично изследване - показа Кандида Албиканс единични дрожди...Почна се едно лечение с различни препарати, които имаха временен ефект. Интимни гелове съм ползвала различни  -  и на Ейвън, Орифлейм, Билка, Нивеа, Гинофит(по време на бременността, препоръчан от гинеколога), Лактацид. Днес си купих Вагизан. Първото ми впечатление е много добро - суха съм вече няколко часа... Simple Smile Дано само да не е временен ефекта! За Себа Мед съм чувала хубави отзиви, но не съм си купувала. Като свърши този, може да пробвам и него. Възможно е течението ми да е поради неправилен избор на измиващ интимен гел - повечето не са били от медицинска серия!

# 638
  • Мнения: 3 050
флоражин интимен гел
джиана, 6.8 е за над 50 г при климакс  Peace

# 639
  • Мнения: 1 144
А-Дерма, но много ми се лигави. Досега не бях попадала на такова нещо.

# 640
  • Мнения: 170
Искам само да кажа, че изпозлвах няколко пъти на Ейвън такъв гел и съжалих доста. Не ми хареса ефекта му беше честно казано ужасно..  Sick

Общи условия

Активация на акаунт