Какъв интимен гел ползвате? -2

  • 194 804
  • 640
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 6 594
А какво са ви казвали вашите гинеколози относно честота на използване?

# 586
  • Мнения: 0
Ами Електра

специално моя гинеколог ми е казал да не прекалявам. Тоест примерно или сутрин или вечер да използвам интимния. Все пак прекалено стерилната среда вреди. Аз бях започнала и душове и тн добре, че спрях

# 587
  • Мнения: 6 594
Точнo за това питам Simple Smile На мен ми казаха не на всяко миене и не повече от 10 пъти месечно. През останалото време чиста вода.

# 588
  • Мнения: 146
Сафорел е моя фаворит също, но и аз не го намирам в аптеките. Жалко наистина ако вече не го зареждат, изключително съм доволна от него.

# 589
  • Варна
  • Мнения: 1 164
Сафорел е моя фаворит също, но и аз не го намирам в аптеките. Жалко наистина ако вече не го зареждат, изключително съм доволна от него.
Heart Eyes моята гинеколожка ми каза че уж другото му име било Вагизан, взех си го мирише много приятно и ми понася, но не намирам прилика със Сафорела Hug

# 590
  • Мнения: 578
Хайде и аз да се включа,че също си търся нещо, с което да сменя за малко Флоражин-а...Хич не ми се иска, но вече две години се мия само с него. По принцип съм доста алергична, а и често правя разни бактериални инфекции и за това трудно се решавам на смяна.
Сега хем ми се иска да е с повечко различни бактерии, хем да е с млечна киселина, хем да няма сапун в него и да е с ниско рН....за аромати нямам претенции. Даже ако няма най-добре...И като гледам май само Флоражин е такъв  Cry
Само да кажа, че лично за мен няма по-голям боклук от Лактацид. Вече трета приятелка ми се оплаква от него. Аз лично преди година след употребата му гъбясах. Миналия месец една приятелка ми се оплака от същото нещо. И тя го ползва. Но явно е индивидуално, защото пък има и доволни.

# 591
  • Мнения: 346
Хайде и аз да се включа,че също си търся нещо, с което да сменя за малко Флоражин-а...Хич не ми се иска, но вече две години се мия само с него. По принцип съм доста алергична, а и често правя разни бактериални инфекции и за това трудно се решавам на смяна.

Щом си доволна защо ще го сменяш?

# 592
  • Мнения: 578
Ами защото го ползвам вече повече от две години. А гинеколожката ми каза, че е добре да го редувам с друг, тъй като се привиква със съставките му и може да не действа. Както споменах, страдам от чести дизбактериози и за това ми е необходим добър интимен гел, който да поддържа кисело рН и да е щадящ към кожата. Само, че пък в много малко такива продукти има и лактобацили освен млечна киселина. За това не мога да си намеря подходящ, с който да сменя Флоражин-а.

# 593
  • Мнения: 0
Хммм доколкото виждам изводите са
различните марки се понасят различно Simple Smile
употреба или сутрин или вечер само
вътрешни провики вреднииииии
и не на последно място скъпото не винаги е хубаво

# 594
  • Мнения: 2
Аз от скоро ползвам интимния на Нивеа с лайка. За сега съм доволна, но да видим дали няма да го сменя с някои друг. До сега гинеколожката не ми е припоръчвала да използвам строго определен и аз си използвам какъвто сметна за добре.

# 595
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 294
От доста време ползвам "Билка" и съм много доволна.
Ползвала съм и на Ейвън, но не ми харесват.

# 596
  • Мнения: 1 269
Момичета, какво толкова харесвате на "Билка" и "Лактацид' ? Аз и от двете се разочаровах. Сега имам нужда от наистина добър и се чудя за Себамед или Флоражил?

# 597
  • Мнения: 20 233
За мен Флоражила е най-добрият.

# 598
  • Мнения: 221
За мен Флоражила е най-добрият.

Подкрепям  Peace

# 599
  • Мнения: 2 172
За мен Флоражила е най-добрият.

Каква му е ориентировъчната цена?Че аз един гел го хабя за месец/ в най-добрия случай/  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт