Какъв интимен гел ползвате? -2

  • 194 187
  • 640
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 0

Здравейте,

ходих в една болница на дерматолог за лицето. По принцип е и гинеколог и понеже видях реклама на една козметика за мазна кожа го поразпитах. Оказа се, че е от така наречената медицинска козметика. Оказа се, че имат хубави серии и интимен гел включително. Взехо го и ще пиша като мине малко време.

Между временно това е той и ако някой е патил пишете да не си направя проблем  newsm78

http://www.po-krasivi.bg/bg/product/187/synchroline-cleancare-in … s-rn-4-5#item_194

# 541
  • Варна
  • Мнения: 1 155
На мен гинеколога ми е казал да използвам най-често само вода. А иначе ми е препоръчал това:

Вчера си го купих, понеже Сафорел го няма в нито една аптека, май имат проблем със снабдяването. Ще дам отзиви след като го ползвам Peace

# 542
  • Мнения: 116
Какво е,че не мога да отворя линкът?
А накой да е ползвал Floragyn lavanda (ако съм го написала вярно)?

# 543
  • Мнения: 113
На мен ми е казвала гинеколожка да не ползвам "гаражни козметики" (както се изрази) като Нивеа,Ейвън,Орифлейм .Предполагам и Билка е с подобно качество,но лични наблюдения нямам.Може би имаше предвид,че не са медицински.

Няма медицинска козметика. Има козметика и медицина, медицински и козметични продукти. Който ви говори друго... или не знае или умишлено ви заблуждава. А да се пише, че Нивеа, Ейвън,Орифлейм са "гаражни козметики" е смешно....

# 544
  • Мнения: 20 172
А да се пише, че Нивеа, Ейвън,Орифлейм са "гаражни козметики" е смешно....
Нивеята я водят "супермаркетна" козметика, а Ейвън и Орифлейм не са нещо много по-различно.

# 545
  • Мнения: 3 675
Доволна от интимния гел на Нивеа, и тези на Орифлейм също съм ползвала, сега съм с този на Лидл, май съм го писала по-рано.

# 546
  • Мнения: 0

Продукта с линка е на Synchroline интимен гел.

За медицинскта козметика е ясно, че е с рекламна цел. Предполагам,  че при подобни марки просто контрола на съставките е леко завишен

# 547
  • Мнения: 520
Ох...на мен всички ми оставят "хлъзгаво и лигаво" усещане  Crazy
Незнам какво да пробвам вече  Crazy Засега съм на бебешко сапунче-екстра е  Heart Eyes


Знам точно за кое усещане говориш,защото и на мен ми се е случвало.Установих,че е в следствие на използването на неподходящи продукти.Пробвай "Лактацид фемина-океан".В момента го ползвам и се чувствам "суха".По принцип,обаче,не съм почитателка на въпросната марка и нямам търпение да свърши и да пробвам нещо друго.Сред набелязаните ми са "Вагизан","Еуцерин","Себа мед" и "Гинофит".Най-вероятно ще заложа на "Гинофит",тъй като е швейцарски продукт и чувам страхотни отзиви за него.Казват,че бил нещо наистина различно.


Момичета,бихте ли дали мнението си за "Гинофит"?

# 548
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Гинофит е много хубав интимен гел ,има го и ароматизиран.
Друг мой фаворит е интимния гел на Уриаж,става и за момиченца над 4 години.

# 549
  • Мнения: 20 172
Гинофита е добър, но абсолютния фаворит до сега ми е Floragyn.

# 550
  • Варна
  • Мнения: 1 155
На мен Гинофита не ми допадна, за сега най - доволна си останах от Сафорел Peace

# 551
  • Мнения: 431
На мен много ми харесва Гинофит, не-ароматизираната версия е изключително подходяща (и направо помагаща!) при разни възпаленийца  Embarassed

Сега обаче мисля и аз да пробвам "Сафорел" Simple Smile

# 552
  • Мнения: 520
Благодаря за отговорите,момичета!Като си купя нов интимен гел ще споделя.Дано да мирише хубаво тоя Гинофит,макар че аз се чудя дали първо да не пробвам без парфюм.

Друг мой фаворит е интимния гел на Уриаж,става и за момиченца над 4 години.


siska79,а на "Уриаж" с какво ph е и каква му е цената?Преди няколко дни в аптеката много ми похвалиха продуктите на тази марка.


На мен много ми харесва Гинофит, не-ароматизираната версия е изключително подходяща (и направо помагаща!) при разни възпаленийца  Embarassed


Меичка,аз от простудявания зимата често страдам от цистит.Дори в момента пак имам проблеми и пия "Уринал".Точно поради тази причина се насочих към "Гинофит",тъй като прочетох,че помага при различни възпаления и действа антивирусно и антибактериално.Дали би помогнал в моя случай?Иначе не се и съмнявам,че е качествен продукт,тъй като е швейцарски.

# 553
  • София
  • Мнения: 6 259
Sebamed ми е любим. В момента съм с Bilka и единствено той ми понася от масовите.

# 554
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Аз ползвам Лактацид от 6 години. Гинеколожката ми го предписа и от тогава само с него. Страхотен е на мирис и е с много лека текстура. Преди съм ползвала на Ейвън някакви, но не съм никак доволна.

Общи условия

Активация на акаунт