Ще боядисват пак яйца Варненските ни деца :))

  • 14 439
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1

[/quote]       Как да пиша на лични на KaliMa? Дайте повече пояснения,че съм боса!

# 31
# 32
# 33
  • Мнения: 143
Добро утро момичета   bouquet
Алекс е малко по добре но сега пък мен ме гепа явно защото така кашлям че ме болят чак дробовете Rolling Eyes
Алерголог д-р.Петришка Peace
УНГ д-р Шиваров и д-р Гавраилов в МБАЛ"Св.Анна"в отделението УНГ Peace

# 34
  • Мнения: 101
Добро утро!
Хайде кафето от мен тази сутрин Simple Smile Заповядайте

# 35
  • Мнения: 8
 Добро утро и от мен. Благодаря за кафенцето, имам остра нужда.
Даваха го слънчево днес, а къде е то. newsm78
 Хайде лек ден на всички.

# 36
  • Мнения: 149
Добро утро, момичета!!!

Днес и аз ще боядисвам яйца, тази година няма кой да помага/пречи, но след 2 години ще си имам компания. Сега още закусвам, но след малко се заемам с варенето на яйцата. Козунаците вече са поръчани на една фурна в Чайка и откъм това нямам притеснения, и без това много не ги ям по Великден (повече през друготото време на годината).

Добре дошла на eli_87000  Hug Поздравявам те за смелостта да раждаш трети път и да се грижиш за още по-пълна къща. Сигурно вече си забравила какво е да гушкаш малко бебе, но от познати знам, че припомнянето е най-сладкото (и аз се надявам да си припомням някой ден).

flower мерси за кафето

Болните да оздравяват бързо, че да са готови за празника  Peace

Вече искрено си мечтая за едно хубаво слънце и да имам поне 4-5 часа за разходка, нито едното нито другото видях през последните 7 дена  Crossing Arms Дали скоро ще се задържи топличко  Thinking


# 37
  • Мнения: 804
flower,чудно кафе,благодарности и от мен.Аз вече започнах с яйцата,дано нямам напукани.На новото мамче   Hug   Добре дошла при нас!Хайде,болните да намаляват и всички да се оправят.При нас изпича,ама е духливо,дано скоро се постопли вече,че аман от лоши дни.Весел и спорен ден на Всички!!!!    Peace

# 38
  • Мнения: 506
DZ     bouquet
Здравейте момичета.Моля да ми кажете кой е най-добрия доктор /уши нос гърло/ и алерголог тук във Варна.Много ми е спешно.Благодаря предварително.
Аз съм доволна от:
* УНГ д-р Мутафова, при нея имаме извадена трета сливица.Голям професионалист е!
 *а за алерголог,, знам, че най-добрата е д-р Малячкина (поне за такава я спрягат).Била съм само вееднъж при нея и останах доволна.Друг е проблема, че се чака доста за часовете!
Hug
Ако искаш мога да дам координати на лични и на двете - телефони, адреси на кабинети и пр.

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 10:28 от nikiki

# 39
  • Мнения: 1
Благодаря и аз за кафето,макар ,че не пия,защото ми се гади!flower като го гледам само ме привлича,на не и като го помириша Laughing  А по въпроса за смелостта didi-23,наистина е нужна може би.Но с оглед на обстоятелствата :
1.Сменихме коча Laughing
2.Батко Ники -абитуриент
3.Цеци е с ДЦП,много обича бебета и е много грижовен,а и има нужда от стимул и компания.
4.Аз мечтаех за момиченце/ ама пак май няма да ме огрее Laughing/
Трудно взехме решение с моя нов любим,макар че това за него ЩЕ е първо детенце.СЕГА ВСИЧКИ СМЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ в ОЧАКВАНЕ.   Но първо на 24.05 ЩЕ НАПРАВИМ АБИТУРИЕНТСКАТА НА БАТКОТО.Това ни е първия ЗОР.
ВЪПРОС:В КОЙ МЕСЕЦ ДА ЗАПОЧНА С ПАЗАРА ЗА БЕБЕТО?

# 40
  • Мнения: 125
Благодарим за кафенцено! Много красива чаша и изгрев. Аз нещо изгревите не ги виждам  Mr. Green, сега ствам. Ели, ти си герой! Добре дошла! Той и доктора на видеозона преди 3 год. като ме видя как съм се облещила в очакване да чуя пола ми се смя и вика:"Изглеждаш ми умно момиче. Трябваше ли аз да ти казвам - смени коча. Този това може, това прави." Ама сега си имам малка племенница - бонбона и...ще се надявам на внучка.
Та аз в бабини деветини вярвам умерено и в предвид на времената си купувах всеки месец по нещо, а месец преди да се роди Коко всичко му беше наредено в леглото в запечатани и надписани чували, вкл. и моите дрехи за изписването - да не стресираме коча като остане сам-самичък.
Отплеснах се...Но дете на късна възраст подмладява определено, само дето разстройва нервната система, или поне моето мойта. Тъкмо си речеш-удрям го на живот и ...плаче, цапа, чупи. Да е жив и здрав. А твоето - дано е мома!

# 41
  • Мнения: 149
Аз бях започнала много рано с покупките - още в 4-ия месец. До края на 9-ия лека полека всичко беше готово, и от финансова гледна точка е по-добре. И също е по-лесно да организираш във времето купуването на нещата  Peace
eli стискам палци да е мома  Peace

# 42
  • Мнения: 194
Запис-мапис и отивам да боядисвам яйца easter

# 43
  • Варна
  • Мнения: 893
eli_87000 тя КаliMa не влиза много често напоследък, няма време. и аз още липсвам от списъка на бъдещите мами, ама то вече докато ме сложи, аз ще родя  Joy не се притеснявай че те няма в списъка, не изискваме членски карти  Hug
поздравявам те за смелостта и стискам палци за женско Peace  bouquet
покупките и аз май постепенно ги направих...ВЕЧЕ нямам спомен newsm78

# 44
  • Мнения: 2 960
Добър ден от мен.Докато се поява ,то кафето поднесено ,аха някои вече и яйцата са боядисали.
Така ,че ето от мен един лек и много полезен обяд.

mia,как върви с боядисването????????Дано станат от красиви по красиви Айцата ти Peace
iv4ok ,недей така мила....Какво значи късна възраст за гледане на бебе.Няма такава.Майката си е майка ако ще и на 50 да роди. Heart Eyes
eli_87000 ,аз започнах да си купувам разните нещица за бебо някъде към 7-мия месец.До края на бременността си бях "нагласила"всичко:от най-необходимото до излишните "подробности".

!!!!!Валееее,Тониша,Мери Ред, Поспаланка...и другите редовни "зрителки" да не си боядисате носленцата....усещам ,че яко боядисвате Айцата... #Crazy
Целувки на всички мамита  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт