Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-Teма-2

  • 32 107
  • 384
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 89
Благодаря на всички Hug От утре по4вам да си ходя,въпреки противозачатъчните,дано да няма проблеми Peace

# 46
  • Мнения: 13 627
p0sh_4e  много зависи от кожата ти, колко бързо хващаш тен по принцип и т.н...даже аз съм забелязала че по различно време различно бързо почернявам от еднакви минути  Joy

В един салон ми бяха казали, че не било хубаво да се къпеш веднага след солариум, дали е вярно и каква връзка има това с тена?
Да, вярно е. Поне няколко часа след това е добре да не се къпете Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2
По описание много ми хареса това лосионче ,но в солариума,който посещавам го няма.
Моля някой,ако го е виждал да казва къде. Praynig

# 48
  • Мнения: 13 627
При мене го имаше само на пакетче, обаче миризмата не ми хареса и повече не бих го повторила. Предполагам го има, където предлагат козметиката на Емералд Бей.

# 49
  • Мнения: 2
Аз си търся нещо с хубав аромат,така че мога да се ориентирам и към други лосиони. Peace
Може да пробвам този

Или Toasted Twister,защото май е с повече бронзант.

# 50
  • Мнения: 13 627
Розовия го имам. Ухае много приятно. Toasted Twister за мене има най-неприятната миризма!  Розовия има същото количество бронзант. Само, че вече не се казва Bottled Blonde, a Bikini Babe Bronzer

# 51
  • Мнения: 2
Мерси.  bouquet
А последен въпрос-на кой да заложа-на някой от тези на Emerald Bay или наа  Body Chocolate на Tannymax?

# 52
  • Мнения: 13 627
Аз на Емералд Бей харесвам Bikini Babe и Beaches and Cream, но и шоколадовото мляко на Танимакс ми е фаворит. Пробвай ги най-добре първо на пакетчета за да видиш дали ти харесват като консистенция и миризма.

# 53
  • Мнения: 2
Мерси много.  bouquet

# 54
  • Мнения: 2
Днес бях на солариум и имам чувството,че изобщое почернявам в краката. Shocked

# 55
  • София
  • Мнения: 901
Някоя дама от Пловдив може ли да ми каже къде в района на стадион Ботев има хубав солариум!!  bouquet Спешно ми трябва

# 56
  • Мнения: 214
Днес бях на солариум и имам чувството,че изобщое почернявам в краката. Shocked

Ако солариума е вертикален е нормално. Лицето и краката винаги остават по бели. Нямат лицев сектор, а лицето почернява по трудно. Краката остават по бели, защото когато се печеш в нормален соларим тялото ти е разположено в горната част на апарата и така до краката ти достигат по голямо количество лъчи. Аз ползвам от години XXB(за трудно почерняваща кожа) на  Joveka и съм изключително доволна. Ако някой се интересува влезте в solariabg.com после в соларна козметика. Ами, чухте ли за новата серия направена от плода нони. Нони е плода с най-много полезни вещества на планетата. Вижте на nonitan.bg Peace

Утре ще пусна няколко добри статии за солариумите

# 57
  • Мнения: 13 627
Aз пия нони на капки, наистина е уникален плод Simple Smile От този сайт може ли да се поръчва козметика?

# 58
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Мацки ето една статия за вредите от солариума и защо не трябва да се печеш ако пиеш някакви хапчета :http://www.puls.bg/health/beauty/news_2016.html

# 59
  • Мнения: 43
До колко пъти месечно е препоръчително да се ходи на солариум?

Общи условия

Активация на акаунт