Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-Teма-2

  • 33 946
  • 384
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 435
Аз днеска пак не можах да се попека заради смотаните абитуриентки. Тия хора, като тръгнат един месец преди баловете, като побъркани, ми идва да ги убият. Преди това идея нямат солариума как изглежда даже.... Tired, и заради такива сумати хора дето си ходят целогодишно не могат да се вредят. Crossing Arms Оплаках се, олекна ми. Mr. Green

# 61
  • Мнения: 13 804
До колко пъти месечно е препоръчително да се ходи на солариум?
Зависи от типа кожа. Аз ходя в месеца не повече от 3 пъти

# 62
  • Мнения: 214
Мацки ето една статия за вредите от солариума и защо не трябва да се печеш ако пиеш някакви хапчета :http://www.puls.bg/health/beauty/news_2016.html


 Praynig Praynig Praynig Винаги се намира някой негативист да постне такава цветуща и изчерпателена статия с неизяснен произход. В цял свят се  използват солариумите, дори се предписват от лекари за редица кожни заболявания, само при нас пак има неосведомени. А най-лошото е, че създават нови такива с подобна информация. В интернет има ужасно много информация, дори баба Гицка от 2-я етаж може да напише нещо. Преди да го препоръчаш провери кой го е написал и ако е институция на която може да се вярва, тогава му вярвай. От солариума получаваш единствено изчистени UV A и UV B  лъчи, а не както от слънцето цялата възможна гама, в която има вече и канцерогенни лъчения. Единственото негативно нещо е , че дехидратират кожата, затова е разработена соларна козметика специално за солариумите. Който се маже няма проблеми, който не иска ще ходи със суха кожа. Ама прочети нещо истинско моля те. Praynig Praynig Praynig

# 63
  • Мнения: 214
До колко пъти месечно е препоръчително да се ходи на солариум?

Ходи се през ден, докато придобиеш желания тен. След това един път на 10-14 дена в зависимост от типа кожа е достатъчно да го поддържаш. Не трябва да се надхвърлят 50 соларни бани годишно , т.е. да не ходиш целогодишно повече от един път седмично. Когато се прекалява, всичко хубаво става вредно

# 64
  • Мнения: 276
 Някой знае ли колко време след секцио не трябва да се ходи на солариум. Аз преди месец родих с операция, но нямам конци, белегът е заздравял и днес не се сдържах и отидох на солариум  newsm78
Забравих да спомена, че кърмя дъщеря си. Има ли други майки, които са кърмили и са се пекли?

# 65
  • Мнения: 4 435
Някой знае ли колко време след секцио не трябва да се ходи на солариум. Аз преди месец родих с операция, но нямам конци, белегът е заздравял и днес не се сдържах и отидох на солариум  newsm78

А кърмиш ли?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз днеска пак не можах да се попека заради смотаните абитуриентки. Тия хора, като тръгнат един месец преди баловете, като побъркани, ми идва да ги убият. Преди това идея нямат солариума как изглежда даже.... Tired, и заради такива сумати хора дето си ходят целогодишно не могат да се вредят. Crossing Arms Оплаках се, олекна ми. Mr. Green
И за спорт (фитнес, аеробика) като цяло не са чували, но много се активизират април, май и страшно ме дразнят в залата, само място заемат, а ефект никакъв.

# 67
  • Мнения: 598
Lorilicious  само моля те си оправи правописа инъче съвета е компетентен   bouquet

Прочети мнението на предната мацка, Lorilicious се бъзика с "правописа" и Wink

Аз искам да попитам като за първи път на солариум 6 минутки са добре, а може ли още на втория сеанс да ги увелича на 8 и третия път да са 10  Confused
p0sh_4e инЪче благодаря, че ме защити   Hug А по въпросът ти, според мен зависи от солариума, но мисля, че за 4 или 5 минутки той тепърва е загрял и няма много смисъл от цялото печене.май 7 са добре като за първи път, но не те задължавам да ме слушаш  Peace

# 68
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 719
Мацки ето една статия за вредите от солариума и защо не трябва да се печеш ако пиеш някакви хапчета :http://www.puls.bg/health/beauty/news_2016.html


 Praynig Praynig Praynig Винаги се намира някой негативист да постне такава цветуща и изчерпателена статия с неизяснен произход. В цял свят се  използват солариумите, дори се предписват от лекари за редица кожни заболявания, само при нас пак има неосведомени. А най-лошото е, че създават нови такива с подобна информация. В интернет има ужасно много информация, дори баба Гицка от 2-я етаж може да напише нещо. Преди да го препоръчаш провери кой го е написал и ако е институция на която може да се вярва, тогава му вярвай. От солариума получаваш единствено изчистени UV A и UV B  лъчи, а не както от слънцето цялата възможна гама, в която има вече и канцерогенни лъчения. Единственото негативно нещо е , че дехидратират кожата, затова е разработена соларна козметика специално за солариумите. Който се маже няма проблеми, който не иска ще ходи със суха кожа. Ама прочети нещо истинско моля те. Praynig Praynig Praynig

Ъъъ добре, извинявай, че постнах тема, която ми се стори интересна и що-годе полезна.И кажи ми , ако обичаш, кои автори одобряваш, за да знам другия път като прочета нещо да погледна кой го е писал и ако не е някой от "избраните " да не го поствам. Моля те  Praynig Praynig Praynig

# 69
  • Мнения: 13 804
Не знам защо тази тема винаги става обект на някакви спорове...
Мисля, че всеки, който ходи на солариум е наясно какво си "причинява" сам на себе си.

# 70
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 719
Jaquie, това е ясно.Обаче не можах да разбера какво и пречи на мацката, че съм пуснала статията.Истината е, че я прочетох и видях, че пише защо не е препоръчително да се ходи на солариум като се пит хапчета- било антибиотици или противозачатъчни.
Аз лично също не вярвам на статията, дори наскоро спорих с познат, че не е чак толкова (да не кажа изобщо) вредно да се ходи на солариум.Аз самата се каня да се попека тази седмица.
В никакъв случай не съм негативист и не съм против солариумите или нещо такова.
Както и да е.Поздрави  Peace

# 71
  • Мнения: 434
Аз днеска пак не можах да се попека заради смотаните абитуриентки. Тия хора, като тръгнат един месец преди баловете, като побъркани, ми идва да ги убият. Преди това идея нямат солариума как изглежда даже.... Tired, и заради такива сумати хора дето си ходят целогодишно не могат да се вредят. Crossing Arms Оплаках се, олекна ми. Mr. Green

Точно поради тази причина реших чак май месец да си вземам карта за солариум. Crossing Arms Мислех тази седмица да почна да се пека,но то просто не мога да се вредя... Е,не ги разбирам тези абитуриентки,1-2 месеца преди бала си се сещат,че искат тен. Close

# 72
  • Мнения: 13 804
Аз като се сетя, че на моя бал бях бяла като сирене Grinning

# 73
  • Мнения: 434
Аз като се сетя, че на моя бал бях бяла като сирене Grinning

Аз бях същата. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2
Ееее и аз съм от тези абитуриентки. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт