преумора

  • 4 875
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 876
Аз съм бременна в деветия месец и освен стандартното предвеликденско почистване, се наложи за два дни да организираме преместването си в нов апартамент. Наистина, накрая бях смазана, но не мисля, че е защото съм бременна - всеки човек би се преуморил. Онзи ден бях на преглед и с бебето всичко е наред. НО! Това се отнася за мен и моят организъм... Ако се чувстваш зле, карай малко по-спокойно - работата няма да ти избяга Wink

# 16
  • Мнения: 188
Не се притеснявай ако нищо не те боли, но все пак гледай да не прекаляваш! Не вдигай тежко и си почивай по-често! Леко бременеене и хубави празници Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 354
И според мен,ако нищо не те боли не се притеснявай,но трябва сега да си почиваш след този маратон Simple Smile и най важното е да не вдигаш тежко Peace
Лека бременност !

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Не е нужно да се натоварваш толкова. На бебето едва ли ще му стане нещо, но карай по-кротко все пак. Весело посрещане на ВелиКденските празници!  Peace

# 19
  • Мнения: 8 999
Със сигурност не си навредила на бебето си. Но сега си почини няколко дни.

# 20
  • Мнения: 958
Не се притеснявай, почивай си повече, няколко дена.
Аз миналият уикенд, чистих два апартамента и след това едвам гледах от умора, като през цялото време и детето ми висеше на врата, но пък се чувствах добре след това. Всеки сам си определя, умората след чистене е и при небременните Simple Smile)

# 21
  • Мнения: 1 740
И аз мисля ,че не си навредила на бебето ,но наистина си почивай повече. Не е нужно толкова много да се натоварваш.

# 22
  • Мнения: X
И аз миналата седмица изчистих четирите стаи в апартамента и измих прозорците, в който правим ремонт и в който смятаме след празниците да се нанесем. Вярно уморих се доста, но след една дълга почивка следващия ден и се чувствах като нова. Явно си е до организъм, така че не се притеснявай. Просто карай малко по-спокойно, ако се уморяваш бързо и си прави повечко почивки  Peace

# 23
  • Мнения: 180
Щом не усещаш неразположение няма проблеми.Аз в 6 месец бях на сватба и хора играх не ми тежеше коремчето в този месец.Сега си почивай и се наслаждавай на празника.

# 24
  • Мнения: 346
Тази гимнастика дори е полезна,е стига да не се изсилваш.Интезивното движение ще ти помогне после да родиш по-лесно.

# 25
  • Мнения: 1 650
Ами престарала си се, карай малко по- бавно и внимателно.

# 26
  • Мнения: 3 641
Според мен нямаш повод за притеснения, ако лекарят не е казал да лежиш. Аз постоянно нещо правя, а на това отгоре спортувам. Мисля ,че дори така е по-добре Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 132
Пази се повече. Следващите месеци ше ти е все по-трудно да вършиш много неща без да се изморяваш бързо.

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 88
   Карай по-полека! Какво като не си почистила основно? Да не те дават утре по "Господарите на ефира"  Wink или в новинитенадявам се да не засегна никой Така или иначе празниците ще дойдат и ще отминат, ще дойдат следващите... но ако си направиш нещо ще съжаляваш много време. Сега си дай почивка и ходи по разходки, те също са много полезни за раждането.
   Леко бременеене, весели празници и още по-леко раждане!

# 29
  • Мнения: 567
Повече почивка след такава преумора Peace Peace И не се натоварвай толкова, щади се малко, поглезвай се с почивка...Че то кога ще почиваш ако не сега...Лека оставаща бременност и здраво бебче на финал  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт