Боя за коса blond 6

  • 45 914
  • 384
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 413
http://prikachi.com/users/0987/10y.jpg мацки направих се с перхидрол и ето какво се получи,дано не ми опада косата скоро време
Много ти отива този нюанс на русото.По принцип не си падам точно по този и не бих се направила,но и няма да ми седи хубаво.На теб определено ти "бяга"  animal037 А за падането..ти не се правиш отскоро с перхидрол,така че би трябвало да си забелязала разлика в броя на космите ти  Laughing  Аз като гледам си гордост за блондинките-дълга,права,руса Heart Eyes

Ами от около година съм блондинка. Пробвах доста бои, но съм най-доволна от Индола 1000;22 перлено русо се води. Единствено този перленият оттенък се измива доста бързо и ми се иска да я матирам с нещо после.
Обезцветяваш ли корените?

Хоп цоп Simple Smile
Года мерси за извадките от моите постове, направо  Embarassed ще ме засрамиш, хе хе Simple Smile
Пфф,бая се озорих,това е малка част,в другата тема още  Peace Ти доста си ни съветвала и извода е,че нали ВСЕ ПАК СМЕ БЛОНДИНКИ ,сме те питали едно и също нещо по 100 пъти  smile3502

# 16
  • Мнения: 629
Не, не ги обезцветявам. С окислител 12 % става хубав цвят и няма нужда чак от такова горене според мен  newsm78 Ама знам ли и аз съм блондинка  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 0
Благодаря ти мила,аз пък мисля,че ще ти ходи понеже имаш големи красиви и изразителни очи  Simple Smile
до сега ползвах супра и бои,а сега чист перхидрол ..ох само страхувам се да не ми опада косата и недай се боже да оплешивея.

# 18
  • Мнения: 3 413
Благодаря ти мила,аз пък мисля,че ще ти ходи понеже имаш големи красиви и изразителни очи  Simple Smile
до сега ползвах супра и бои,а сега чист перхидрол ..ох само страхувам се да не ми опада косата и недай се боже да оплешивея.

Не вярвам.. bouquet

Не, не ги обезцветявам. С окислител 12 % става хубав цвят и няма нужда чак от такова горене според мен  newsm78 Ама знам ли и аз съм блондинка  Joy Joy Joy
Ааа,пусни ни снимчица да видим ние  Laughing Тъкмо и за албума да те има  Peace

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
записвам се и аз тук при вас  Hug

# 20
  • Мнения: 3
http://prikachi.com/users/0987/10y.jpg мацки направих се с перхидрол и ето какво се получи,дано не ми опада косата скоро време
Много ти отива този нюанс на русото.По принцип не си падам точно по този и не бих се направила,но и няма да ми седи хубаво.На теб определено ти "бяга"  animal037 А за падането..ти не се правиш отскоро с перхидрол,така че би трябвало да си забелязала разлика в броя на космите ти  Laughing  Аз като гледам си гордост за блондинките-дълга,права,руса Heart Eyes

Ами от около година съм блондинка. Пробвах доста бои, но съм най-доволна от Индола 1000;22 перлено русо се води. Единствено този перленият оттенък се измива доста бързо и ми се иска да я матирам с нещо после.
Обезцветяваш ли корените?

Хоп цоп Simple Smile
Года мерси за извадките от моите постове, направо  Embarassed ще ме засрамиш, хе хе Simple Smile
Пфф,бая се озорих,това е малка част,в другата тема още  Peace Ти доста си ни съветвала и извода е,че нали ВСЕ ПАК СМЕ БЛОНДИНКИ ,сме те питали едно и също нещо по 100 пъти  smile3502

Май наистина доста съм писала, като се зачетох колко поста имам в темите за коса, направо уау Simple Smile
Има го и този момент с еднаквите въпроси хехахха, ще повтарям докато се разберат нещата вече хех х bowuu

# 21
  • Мнения: 93
За да не се записвам само, ще кажа че съм решила да отида при Рошавка да ми направия най-накрая ЦВЕТА! Стига съм си правила експерименти!
Само да взема парички и съм там!
После съм сигурна, че много ще се хваля!
А относно мата с боя - искам да ви кажа, че според мен с никакъв друг шампоан, балсам или нещо подобно не може да се матира така хубаво както с боя! Това е от личен опит от преди няколко години, когато са ме правили така! Проблема е, че много фризьорки се страхуват да го правят за да не оплескат нещо и предпочитат нещо по слабо. ....НО ако се направи както трябва - става уникално!

# 22
  • Мнения: 3 010
И аз се включвам Фаф клубъъъ  Crazy  newsm18
Отдавна не бях влизала в този подфорум и преди дни видях темичката ви. Аз съм от тези, които им отиват по- пепеляваи тонове, но се чудя последно време с какво да се правя, използвала съм сместа с черната боя, получава се но не равномерно; шампоана на Престиж нещо не ми действа, имах един такъв на Елгон- пак ми е слабичък. Та помагайте с какво да се матирам по-ефикасно, чувам 4е споменавате безамонячни бои, кои марка са по-трайните такива?

# 23
  • Мнения: 2 175
Айде и аз от вчера съм супер блонди..
Изрусиха ме и се боядисах после в много светло-пепеляво..
Още свиквам с огледалото.. Joy

Как се поддържа това?
Следващият път пак ли ще трябва да се изрусявам цялата или може само корените?

# 24
  • Мнения: 3
Айде и аз от вчера съм супер блонди..
Изрусиха ме и се боядисах после в много светло-пепеляво..
Още свиквам с огледалото.. Joy

Как се поддържа това?
Следващият път пак ли ще трябва да се изрусявам цялата или може само корените?

Опитай мата със номер 6.1 или 7.1 - така ще добиеш пепелният оттенък, който искаш и мисля, че няма да станеш на петна, стига да използваш колкото се може по- нисък процент оксидант например 3% и да сложиш 3 дози шампоан за да разнесеш по- добре сместа Simple Smile   bouquet

# 25
  • Мнения: 3
Айде и аз от вчера съм супер блонди..
Изрусиха ме и се боядисах после в много светло-пепеляво..
Още свиквам с огледалото.. Joy

Как се поддържа това?
Следващият път пак ли ще трябва да се изрусявам цялата или може само корените?

Ако си доволна от цвета и колко светъл е станал, то следващият път само корените ще правиш Simple Smile  Peace

# 26
  • Мнения: 3
За да не се записвам само, ще кажа че съм решила да отида при Рошавка да ми направия най-накрая ЦВЕТА! Стига съм си правила експерименти!
Само да взема парички и съм там!
После съм сигурна, че много ще се хваля!
А относно мата с боя - искам да ви кажа, че според мен с никакъв друг шампоан, балсам или нещо подобно не може да се матира така хубаво както с боя! Това е от личен опит от преди няколко години, когато са ме правили така! Проблема е, че много фризьорки се страхуват да го правят за да не оплескат нещо и предпочитат нещо по слабо. ....НО ако се направи както трябва - става уникално!

Simple Smile  Embarassed, ама така като говорите направо се засрамвам и ще се скрия ей да знаете Simple Smile

По принцип мата е по- траен от шампоаните и други готови смески. Матът, който предпочитам аз е със 6.1 или 7.1 като номер боя, защото се получава лек перлен оттенък и едновременно с това много добре покрива... някое от блондитата може да пробва и да каже разликата между мата със черно и мата със тъмно русото пепел да каже от свой опит разликата. А иначе аз няма как да се матирам, че вчера прясно се боядисах ухааа огън съм в главата направо '' че, аз съм огън момиче... ' хехехех  Peace

# 27
  • Мнения: 3 010
...

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 09:19 от Dendy

# 28
  • Мнения: 46
Първо поздравления към GODAIVA за още по-хубавото оформление на темата ни и второ и трето са пак въпроси към теб  smile3501 В миналата тема беше писала,че правиш маска с тривитаминола.Как ти се отразява на косата и не ти ли пада повече цвета?...И май анкета мислеше да пускаш... Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4
Айде и аз от вчера съм супер блонди..
Изрусиха ме и се боядисах после в много светло-пепеляво..
Още свиквам с огледалото.. Joy

Как се поддържа това?
Следващият път пак ли ще трябва да се изрусявам цялата или може само корените?

Опитай мата със номер 6.1 или 7.1 - така ще добиеш пепелният оттенък, който искаш и мисля, че няма да станеш на петна, стига да използваш колкото се може по- нисък процент оксидант например 3% и да сложиш 3 дози шампоан за да разнесеш по- добре сместа Simple Smile   bouquet



Добре, навихте ме да пробвам с боя да се матирам.Само да уточним,взимам една боя 7.1 или 6.1,разреждам я с 3% оксидант и я смесвам 1:3 с шампоан.Така ли е или пак не съм разбрала?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт