Моля за малко помощ....

  • 2 288
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Момичета, благодаря ви за отговорите. Пуснах тази тема, защото и аз като повечето ентусиастки тук нямам търпение да дочакам следващата ми менструация. Но честно казано след всичко писано сега започнах да се притеснявам. До вчера отдавах тъпите болки на евентуална бременост, а след всички ваши отговори вече изклюучих тази вероятност и започнах да се питам на какво могат да се дължат???? Досега такива болки съм усещала единствено преди цикъл и никога не съм ги бъркала с никои други симптомии. Дано не се появи някакъв по-сериозен проблем.....но повярвайте ми - усещам че става нещо с мен, по някакъв странен начин се чувствам!!!!

# 16
  • Мнения: 1 192
Толкова изразени болки и упорити,както ги описваш не са характерни за овулация,а бременност може да има дори болките да са ти от друг произход.Все пак болката не е признак на бременност(можеш да имаш лека болка около датата ти на мензис).Според мен,ако продължи това състояние направо отивай на гинеколог(евентуално ехографист)-като споменеш и че правите опити за бебе.Имаш ли температура?Болката може да се дължи на възпалителен процес на матката или яйчниците,киста на яйчника и др.

# 17
  • Мнения: 284
Стискам ти палци, дано болката да е заради това, което искаш!

# 18
  • Мнения: 58
Толкова изразени болки и упорити,както ги описваш не са характерни за овулация,а бременност може да има дори болките да са ти от друг произход.Все пак болката не е признак на бременност(можеш да имаш лека болка около датата ти на мензис).Според мен,ако продължи това състояние направо отивай на гинеколог(евентуално ехографист)-като споменеш и че правите опити за бебе.Имаш ли температура?Болката може да се дължи на възпалителен процес на матката или яйчниците,киста на яйчника и др.

Нямам температура. Мисля си, че може да е някаква настинка, защото дне спряха тъпите болки ниско долу, но се засилиха тези в областта на десния яйчник. Освен това имам и леко течение и се чувствам като парцал. Така че може да е само настинка. А за бебето ще проверя с тест на 25.04.  baby_neutral

# 19
  • Мнения: 58
Здравейте момичета! Дано не ви досаждам  с моите проблеми. Искам само да споделя с вас, че утре вече смятам да си направя тест за бременост. Минаха 8-9 дни от  бебеправенето и остават около 8 дни до следващия ми цикъл. Много се надявам най-накрая да видя двете чертички, защото вече убедително имам всички симптомии преди цикъл, а все още ми е рано за него. Искрено вярвам, да видя положителен резултат, защото от всичко прочетено в този форум научих едно нещо със  сигурност - първите признаци за бременост са същите като преди цикъл. Praynig Ще пиша отново като имам някакви новини Wink
А на всички вас - ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ, леки бремености и само положителни резултати!!! Благодаря ви за подкрепата!!!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Потупване по рамото ли очакваш newsm78
На мен пък ми стана ясно, че от всичко прочетено във форума, нищо не ти е влязло в главата Mr. Green
Да правиш тест за бременност седмица преди очакваната менструация, си е жив мазохизъм ooooh! Предполагам, че щом си чела толкова, би трябвало да знаеш и защо.

# 21
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Потупване по рамото ли очакваш newsm78
На мен пък ми стана ясно, че от всичко прочетено във форума, нищо не ти е влязло в главата Mr. Green
Да правиш тест за бременност седмица преди очакваната менструация, си е жив мазохизъм ooooh! Предполагам, че щом си чела толкова, би трябвало да знаеш и защо.
Peace  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 568
Минаха 8-9 дни от  бебеправенето и остават около 8 дни до следващия ми цикъл.

Тест за бременност 8 дни преди датата на следващата менструация???????

Хм, най-фрапиращия случай за ранно засичане на бременност, за който съм чувала е с тест за бременност 4 дни преди датата... 

Права е Goldie, че нищо от прочетеното не ти е влязло в главата... , ако изобщо си си направила труда да прочетеш нещо де...  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 135
Хайде, да не скастряме момичето веднага... Simple Smile Прочело е най-вече симптомите за бременност, а не е обърнало внимание кога настъпва бременността и кога може да се "хване". Всички сме били млади и зелени та и някои от нас вярващи, че сме бременни по време на цикъла даже. Дано пък при нея стане бързо. Ако не така или иначе ще има много време да изучи материала... Simple Smile

мини -  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 268
Момичета, много сте лоши понякога!
Забравили ли сте какво е вълнението при очакването на положителния тест?!
Аз мога да ви кажа, че бях също толкова нетърпелива, че си направих тест 7 дена преди очакваната дата на М и ми показа мноооооого бледа втора чертичка, повторих теста след 2 дни- същия резултат и накрая си излезе ярка втаора черта на самата дата на М, така , че....
Успех , мила!   bouquet

# 25
  • Мнения: 568
"Искам да ви разкажа за моя случай и да ме окуражите, защото вече ще се побъркам. Аз си мера БТ и този месец много се потрудихме за бебче. последният ми цикъл беше на 14.01., а овулацията ми беше на 28.01. Преди 2-3 дни гърдите ми наедряха чувствително и са много болезнени, както и зърната, имам болки и в яйчниците и корема доста често, но нито се чувствам уморена, нито ми се спи, нито ми се гади.... Тази сутрин си направих тест, въпреки че е рано, но все пак..... надявам се..... Резултата беше..... многозначителен , т.е. имаше много бледа втора чертичка, ама много бледа?! Моля ви кажете какво мислите, дали съм бременна  много ще се радвам ако се е получило...  А би трябвало да ми дойде на 14.02!"



Байкалова, това е твой пост от 10-ти февруари в една друга темичка ....

Къде точно ги сънува тия 7 дни между 10-ти и 14-ти февруари???

И при стандартна Лутеална фаза от 14 дена, ако овулацията ти действително е била на 28-ми, това означава, че датата на следващата менструация би трябвало да е 11-ти февруари. Това пък от своя страна означава, че теста си го направила ден преди датата.... Какви 7 дена, какви 5 лева?

Похвално е това, че искаш да помогнеш и да вдъхнеш увереност на авторката! Но нека не е с преувеличения и излишна надъханост...  Peace Никой не печели от това!

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 16:34 от desitalee

# 26
  • Мнения: 1 334
Еййй,пак извадихте калкулаторите и календарите Laughing Истината е,че можеш да си припикаваш тестове още от първия ден след О.Лошо няма.Верно,че и смисъл няма,но пък как да забраниш на някой да си се тества.Всеки сам си понася разочарованието от фалшиво-положителен или фалшиво-отрицателен тест,направен много преди датата на М.

# 27
  • Мнения: 2 617
Ох, мазохизъм си е, права е Голди...
Почваш да се взираш като изоглавена в поленцето в търсене на мноооооого бледа чертичка.... Говоря от личен опит. Така де, всеки си има моменти, в които нещо го прихваща. ooooh!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Понеже повечето критики са насочени към моя пост, ще отговоря Mr. Green
Ако бях забравила и една секунда от годините на очакване на поредната М, нямаше да си позволя да напиша такъв пост. Помня чудесно и своите надежди и разочарования, помня и тези на повечето момичета тук. Помня и как дори един лекар беше установил бременност на едно момиче седмица преди закъснение, как тя си пусна тема и как коментирахме в чата, че този малоумник ще я докара до нервен срив, ако и дойде на датата, както и стана Tired Помня и как аз самата направих тест два дни преди датата, на която трябваше да ми дойде. Направих го не с очакване да видя двете чертички, а просто, защото ми попадна случайно докато разчиствах и реших да го направя, за да се нарева и да стигна най-накрая дъното на дупката, в която падах от известно време, за да мога да започна да се изкачвам отново. Помня и как точно този тест по ирония на съдбата беше положителен и как следващите два дни бяха най-кошмарните дни в живота ми. Почти живях в тоалетната с една торбичка тестове и проверявах дали няма да ми дойде всеки момент. През останалото време висях на компютъра да си чакам резултата от кръвния тест. Съвсем наясно бях, че положителен тест преди закъснение не ми гарантира бременност и не означава, че няма да ми дойде на датата. Моят положителен тест беше най-хубавото и най-лошото нещо, което ми се е случвало, просто защото не го направих, когато трябваше да го направя. Ако мога да спестя дори на едно момиче това, което не спестих на себе си, ще пиша в подобни теми и ще продължавам да настоявам, че тестове за бременност се правят след закъснение.

# 29
  • Мнения: 268
Скъпа моя, наблюдателна desitalee, много ми хареса, че така усърдно следиш състоянието ми, но искам да ти кажа, че аз съм с 30-дневен цикъл и да- О ми бше на 28-ми.01., но на 10-ти.02. аз си направих втория тест, а първият си направих още на 07.02. така, че ако върнеш дните от 14.02. (когато ми беше датата за М) ще получиш колко???- 7 дена!

Общи условия

Активация на акаунт