Юни наближава, за ремонти и покупки време не остава!!!Тема №53

  • 16 604
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 187
Добро утро и от мен! тази нощ даже не съм ходила до тоалетна, което си е сериозно постижение! Пък и не се събуждах повече от два пъти! иначе вече сварих яйцата и сега изстиват, за да полепнат кристалите по тях! И предполагам към обяд ще се заема с боядисването! Момичета нали знаете, че яйца се боядисват докато е светло, като се стъмни вече не може! Това не е поверие, а по църковен канон!
rosicp, много красиво оформление!
Ами толкова от мен за сега, ако се сетя нещо пак ще се включа!
Приятен и успешен ден! И да направите най-красивите яйца днес! И не забравяйте първото е червено, за здраве!

# 16
  • Мнения: 1 425
Добро утро!

Роси, благодаря за страхотната тема!

Яйца - аз боядисвах вече миналата седмица с децата, защото при нас Великден беше в неделя. Това ми е трета бременност, която карам по Великден и всеки път съм боядисвала яйца, а децата ми не са се родили с петна.

Да ви питам нещо за бебешките дрешки - вие само за новородени ли купувате или всички размери до годинка например? Аз за сега си накупих размер 50 - 56 и се чудя дали да купувам и по-големки?

Амореволе  Hug Hug!

# 17
  • Мнения: 111
Добро утро и от нас днес учудващо се чувствам страхотно взех си душ и мисля да си направя малко украски за яйцата които ще боядисваме  Simple Smile
Тази нощ така хубаво спях докато не сънувах че някъв ме гонеше и се събудих в 3 после дикато заспа  ужас но важното е че само веднъж беше събуждането надявам се да сте се наспали добре и да сте заредени с положителна енергия днес  Hug
Аморелов каквото и да ти кажа знам че няма да намаля болката ти но моля те бъди силна заради малкото човече в теб  Hug Hug Hug
Някой знае ли нещо за Вани от както тръгна за болницата оня ден не се е появявала дано да е добре  Praynig
Мони как са близначетата има ли новини за тях (ако си казала нещо се извинявам нямаше ме няколко дни но мисля че никъде не пишеше нищо за тях)
Приятен и слънчев ден на всички и да боядисате най-хубавите яйца  kyllmg easter easter

# 18
  • Мнения: 9 814
Добро утро от мен, отивам да боядисвам яйцата!

Кате, аз съм купила повече друшки размер 56, 62, но когато ми е попадало нещо, което ми харесва съм вземала и по-големи - 68 и 74 см.
Гледам да не вземам обаче много в перспектива, защото не се знае с какви темпове ще расте бебето.
Акое като кака си ще бъде високо и стройно като глист  Mr. Green

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 09:41 от Франческа Салиери

# 19
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Добро утро и от мен Simple Smile
Ние яйца ще боядисваме в събота за да сме си всички вкъщи. Мисля да боядисвам - не ми се струва логично обяснението с петната...
За присъствието на таткото - мисля, че и друг път съм писала. Той категорично не иска, аз още по малко. Едно време мъжете също не са присъствали та за мен това е някаква нова мода, която не ми е присърце. Иначе с Бобо много ми е помагал и помага - надявам се и с бебчо да е така.
За близначетата - не съм чувала таткото от 3 дни, но аз това го приемам за добър знак. Разбрали сме, че няма да звъня да ги тормозя и стоя и чакам добри новини.

# 20
  • Мнения: 143
Добро утро и от мен  Peace
Алекс е болен и 4 дена беше с 39.7Т но днес е по добре обаче явно аз също се разболявам боли ме гърлото и дробовете а как кашлям ooooh!
За присъствието на таткото аз още се чудя нашия тати иска да присъства но още не съм решила Peace
Надявам се да приключим с ремонта скоро и да започна с покупките че до момента съм купила само количката Laughing
Аморевол прегръщам те силно  Hug
Днес ще боядисваме с детето яйца Peace

# 21
  • Мнения: 639
Добро утро, мили момичета!
Отново благодаря на всички, които мислите за мен! Написахте толкова хубави и мъдри неща!  Радвам се, че се запознахме с вас (макар и виртуално), и то по толкова прекрасен повод! С някои сме "заедно" от самото начало, споделяли сме и радост, и болка, аз лично съм се чувствала винаги комфортно тук и съм научила много полезни неща! Пожелавам отново леко бременее (малко остана  Wink ) и успешен финал и начало на още по-прекрасен период от живота ни!  Hug  Hug  Hug
Аз съм добре, наистина! Дори снощи за първи път от 5 нощи насам успях да се наспя! Сега съм на работа, чакам с нетърпение да мине работната седмица и в събота да отидем на лекар, да видим Бебчо (който тази сутрин нещо ми се дупеше в ляво, докато се гримирах  Laughing).

Роси, преди да заспя, видях как си оформила новата и ми стана толкова хубаво!  Heart Eyes С тия сладурски бебешорски дупенца - как да не се усмихне човек?  Grinning

Ninand, как ще си сгрешила със снимките, напротив - колкото повече, толкова по-добре! Като допиша, отивам да разглеждам.

Мони, дано наистина близнаците да са добре!  Praynig Права си, че понякога липсата на новини е най-добрата новина.

Михайлова, дано Алекс вече е добре, а ти да прескочиш болестта. Пази се!

Нали знаете, че първото яйце, освен, че трябва да е червено, също така и трябва да се запази до следващия Великден?

Усмихнат и слънчев ден, после пак ще пиша!

# 22
  • София
  • Мнения: 590
Добро утро.
Минавам за малко, че се приготвям за МД. Трябва да си взема болничния, нали от днес започват прословутите 45 дни преди термина  newsm44
Сега събирам сили да се кача в колата. Не съм шофирала отдавна, а сега са наизлезли по пътя "летните" шофьори и ми е трудно да предположа, кой накъде е решил да кара  #2gunfire А и корсата е без хидравлика и завива като автобус  Whistling
После ще чета и пиша. Мернах, че нещо лошо се е случило с amorevole, дано да се съвземе по-бързо  Cry А, писала е.
Amorevole  Hug

# 23
  • Мнения: 79
Добро утро Hug
И аз няма да боядисвам яйца,но не заради поверието,ами докато си отидем на село
нашите вече ще са боядисали.Всяка година на Великден се събираме всички там.

Аз тази нощ изобщо не можех да спя Sad събудих се в 2 часа от киселини и после до 5 не можех да мигна
дано само тази нощ да е така,че без сън е лоша работа Simple Smile

Амореволе  Hug и аз се сетих за теб тази нощ,надявам се да си по добре Praynig

Пожелавам усмихнат и весел ден на всички,аз отивам малко на разходка

# 24
  • Мнения: 24
Добро утро момичета!

Роси, темата е супер, много е празнична   bouquet

За яйцата и аз ще боядисвам, Мони с такова нетърпение чака да боядисва не мога да го лиша от това удоволствие  Grinning Мисля и козунак да спретна домашен тази година, дадоха ми страхотна рецепта, много подробна мисля да я пробвам, дано да се справя  Peace
За козметиката съм се спряла на бюбхен, но след баня ще мажа с преварен зехтин, така беше и с Мони и съм много доволна и сега мисля да е така.

Amorevole силна прегръдка и от мен и кураж мила  Hug
Петя възхищавам ти се толкова проблемна бременност, а ти си толкова спокойна и силна и помагаш на всеки, който има нужда от съвет. Желая ти най - най - сладкото бебче през юни, ти го заслужаваш   bouquet

За упойките първия път като раждах в Тина Киркова (бившата) се оставих в ръцете изцяло на наша позната акушерка, която не се отдели от мен през цялото време. Сложи ми система веднага щом ме качиха в предродилна, каза, че така по - бързо се получава разкритието и ще ускори процеса на раждане.  На 5-6 см. ми сложи бускулизин в системата. На  7 см. вече си боли по - сериозно и контракциите станаха по на често и по - продължителни и тогава пак ми сложи нещо в системата, което ме унесе малко, даже ми се доспиваше като ме отпусне контракцията, така й не разбрах какво беше,но си бях будна през цялото време. На 8 см. ме преместиха в родилна, обясняваха ми как да дишам, как да напъвам всичко. Лошото беше, че нямах напъни, пъпната връв се беше увила около вратлето на бебето и затова напъни нямах и ми казваха като почне контракцията тогава да напъвам. Самото изгонване на плода стана много бързичко. Разминах се само с вътрешни шевове, виж шиенето си ме болеше, усещах си всичко, това трудно го издържах....но като си видиш бебока и забравяш всичко  Heart Eyes
Другата седмица ще се виждам с акушерката, за да обсъдим раждането, лекарят и всичко около раждането. Твърдо съм против обаче епидуралната и спиналната анестезия при раждането, имам съмсем пресен пример на една приятелка и какво ли не преживяха тогава, няма да ви растройвам, защото наистина случката е неприятна........не искам да пълня темата с лоши мисли, все пак е единичен случай.

Дългичко стана, но много теми сте обсъждали, исках и още нещо да напиша, но после като се сетя. Прегръдки на всички  Hug

# 25
  • Мнения: 24
Di, viper може да си спретнем една квартална срещичка  lalalala май всички сме си вкъщи вече  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 590
О, да, може, може  Hug с голямо удоволствие.
Днес се наспах, после ще подреждам малко, абе хубаво е да си си у дома, поне за сега  newsm78

# 27
  • Мнения: 3 294
Здравейте от мен  Hug

За яйцата , аз няма да боядисвам , от както се помня майчето се заема с тази част , но пък си купих много готини декорацийки , с които смятам да окрася вкъщи  Heart Eyes

За спането , ами какво да кажа , някоя вечер спя като пън , но има вечери в които като се събудя през нощите и не мога да заспя , а и с това ставане до тоалетна през няколко часа , ми е трудно да имам непрекъснат сън цяла нощ  Crazy

# 28
  • Мнения: 13
ужас момичета вие за 2 дни сте изписали страницата..... не мога да повярвам сега да ви изчета че вчера нямах време да вляза.

# 29
  • Мнения: 1 924
Аз яйчица ще боядисвам,Яско много ще се забавлява Heart EyesНо в събота ще е,че днес няма да остане време.
Не знам какви поверия има,много ми е мъчно,че сме един народ с малко вяра,но много суеверен Confused
Дано е хубаво времето в неделя,за да излезем семейно на излет,че в понеделник милото заминава Sad

Блазе на спящите добре нощем Grinning
При мен безсънието и схващанията започнаха bowuu

Общи условия

Активация на акаунт