Промоция на тигани Tefal Ingenio в Kaufland

  • 30 753
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Тези тигани са много сладурски! Трябва да ви кажа, че тази подвижна дръжка е истинско вълшебство  newsm64 Някой друг ползвал ли я е  chef
Много интересна промоция има в Kaufland ето малко детайли:

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Имам пълен комплект Tefal Ingenio и за мен е наистина незаменим!
От години го експлоатирам ежедневно, мия го в миялна и не е мръднал.
Горещо препоръчвам!

# 2
Здравейте, и аз вчера видях промоцията в Кауфланд и доста ме заинтригува. Засега съм си харесала дълбокият тиган-тава (за дръжката е ясно). Евентуално ще си взема и касерола. Можете ли да ми кажете само каква е дълбочината им, тъй като никъде не пише.
Благодаря предварително и приятен ден!

# 3
  • Мнения: 0
Имаш късмет че си ги купих точно тези, та метърчето показааа  newsm78:
Касеролката е 9см дълбока
Дълбокия тиган е 7 см

Има ли още някой който да се е възползвал от промоцийката   chef

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз се възползвах от миналогодишната промоция, когато с точки се взимаха оребрения тиган и уок-а.Еми пълни боклуци излязоха, тефлона започна да им пада.А нямат и година ползване.Мои познати имат същите тигани и цели серии на Тефал и нямат проблеми, но не са купувани от Kaufland.Не знам има ли общо това или не, но вече не бих взела от тези им промоции.

# 5
  • Мнения: 1 672
аз ще си взема касеролата много ми хареса  Peace и дръжката разбира се

# 6
  • Мнения: 0
Дам, дръжката е наистина уникална и без нея накъде  cook

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 64
Имам тиган и касерола заедно с дръжка от предишна промоция в Била.Та няма да ми се налага да купувам отново дръжка LaughingСега смятам да взема дълбокия тиган.Наистина са много удобни.

# 8
  • Мнения: 3 698
Имам пълен комплект Tefal Ingenio и за мен е наистина незаменим!
От години го експлоатирам ежедневно, мия го в миялна и не е мръднал.
Горещо препоръчвам!
Аз също имам комплекта, купен преди години, също мия в съдомиялна ежедневно и също съм мнооооооооого доволна.
В комплекта ми обаче нямаше Wok и сега ще се възползвам от промоцията.
Страхотни са тиганите, дръжките и капакът също са много удобни ,препоръчвам, заслужават си!

# 9
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
На WOK-a специално съм му взела душата!
Щом и супи готвя в него...

# 10
  • София
  • Мнения: 4 493
Извинете  но понеже и аз съм им хвърлила око на тия тиганчета - да питам - Какво е WOK ???  Embarassed

# 11
  • Мнения: 590
Извинете  но понеже и аз съм им хвърлила око на тия тиганчета - да питам - Какво е WOK ???  Embarassed

Дълбок тиган , този от снимката в първия пост за 29,90

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
Извинете  но понеже и аз съм им хвърлила око на тия тиганчета - да питам - Какво е WOK ???  Embarassed

Дълбок тиган , този от снимката в първия пост за 29,90
Лелелеее то даже си пише и на тигана, ужас каква домакиня съм само  Embarassed Rolling Eyes Embarassed
Благодаряяяя   bouquet

# 13
  • Мнения: 3
аз също съм си ги хареса и сега след като прочетох отзиви за тях ще си ги взема.
ако някой иска точки да пише ние често ходим до магазина

# 14
  • Мнения: 830
Събрала съм точките, остава да заделя парите за тиганите т.е веселата част  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Определено много ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт