Познавате ли масони? Имате ли мъж масон в къщи?

  • 110 321
  • 367
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 364
Според мен Christian имаше друго предвид с тази "благотворителност" (изобщо не става дума за данъците тук, въпреки че те също са част от далаверата), но ти не разбра какво всъщност казва той.  Peace

Темата за ваксините е другаде.  Peace

# 316
  • Мнения: 185
Според мен Christian имаше друго предвид с тази "благотворителност" (изобщо не става дума за данъците тук, въпреки че те също са част от далаверата), но ти не разбра какво всъщност казва той.  Peace

Темата за ваксините е другаде.  Peace


 Joy Joy Joy

# 317
  • Мнения: 562
Според мен Christian имаше друго предвид с тази "благотворителност" (изобщо не става дума за данъците тук, въпреки че те също са част от далаверата), но ти не разбра какво всъщност казва той.  Peace

Темата за ваксините е другаде.  Peace

Аз само подчертавам според мен какво имаше предвид той.  Peace  Друго не казвам. Обаче всеки си го разбира, както си иска. А между другото ти пак не схвана. Wink
Има една друга теория - не за това, че ваксините вредят, а че в "безплатните" (защото все някой ги плаща) ваксини, които са предназначени за Африка, се слагат определени субстанции, целящи намаляване числеността на черната раса - геноцид.  Peace
Но така е то, когато човек не се опитва да чете между редовете или просто не е запознат с това, за което се говори. Wink
И пак повтарям - просто подчертавам как съм разбрала постинга му, не коментирам дали теориите, които споменавам, са верни или не, така че моля да не ме въвличате в подобен спор. Дали са верни или не е съвсем отделна тема, аз просто казвам, че ги има и че мисля, че това имаше предвид той. Нищо, че пак ще разберете това, което си искате.  Peace

Последна редакция: вт, 16 ное 2010, 14:38 от pudding

# 318
  • Мнения: 364
Пудинг, виждам, че си запозната. Обясни ни, де. Руси сме по душа  Flutter


П.П. Не чета между редовете. Който има да казва нещо, да си го казва направо. Днес не ми се хвърля боб.

# 319
  • Мнения: 562
Пудинг, виждам, че си запозната. Обясни ни, де. Руси сме по душа  Flutter

Обясних, каквото исках да кажа. Кой разбрал - разбрал.  Peace

# 320
  • Мнения: 4 150

Бедни хора по върховете на властта има ли?
Нали трябва да са влиятелни, интелигентни, амбициозни.. Тези хора бедни не остават!  Peace

А има ли влиятелни хора,които са бедни?И кое прави един човек влиятелен?
Защото интелигентни,амбициозни ,но бедни има.
Не намесвам ваксините с примера си за Бил Гейтс.Той е пример за определенията,които някой изписа по долу.
Друг пример е Дж.Буш.

# 321
  • Мнения: 364
Аз не разбирам каква е твоята гледна точка...
Че масоните за лоши хора, които искат да управляват света и манипулират броя население..?
Нищо хубаво ли не правят според теб? Ти познаваш ли лично такива? Ако да, разкажи малко за дейността им.

П.П. Интелигентни и бедни не познавам.
Познавам такива, които в един етап от живота си са бедни, но не и през целия.

# 322
  • Мнения: 4 569
Много интересна тема...

# 323
  • Мнения: 562
Аз не разбирам каква е твоята гледна точка...
Че масоните за лоши хора, които искат да управляват света и манипулират броя население..?
Нищо хубаво ли не правят според теб? Ти познаваш ли лично такива? Ако да, разкажи малко за дейността им.

П.П. Интелигентни и бедни не познавам.
Познавам такива, които в един етап от живота си са бедни, но не и през целия.

Ако този пост е към мен: не съм се изказала нито "за", нито "против" масоните и изобщо съм нямала никакво намерение "да вземам страна". Казах само, че има такива теории и мислех, че точно тях има предвид Christian, но явно съм сбъркала и е говорел буквално. Не съм интерпретирала правилно поста му.  Peace

# 324
  • Мнения: 364
Пудинг, към Кристиан беше, но нищо, де. На мен ми е интересно дали някой, който вярва в тези истории за ритуали и магии, познава лично масони, които изпълняват такива. Това, че изучават някои езотерични творби, не означава, че са сатанисти. Кабала има много течения и е няколко вида.

Аз също съм чела Зохар примерно. Това прави ли ме вещица?  Laughing

А на въпроса защо да са влиятелни, казвам: защото трябва да могат да променят нещо, а това става с определено количество власт, контакти и средства.
Ако само ще си мъдруват за проблемите и ще си четат книжки, могат да си направят литературен клуб и дотам.

# 325
  • Мнения: 562
Дам, нищо не съм казала.

Щом ниските "прослойки" от масоните не знаят какво става "високо", ние как да знаем?

Във всяко нещо има някаква идеология - дали е погрешна или не и за какво, времето ще разкрие.  Peace

П. С. Аз лично имам своето мнение по въпроса, но тъй като не познавам масон лично (или поне не знам да познавам), не ми се иска да обсъждам хипотези, в които няма как да съм сигурна на 100%. Всичко с времето си.  Peace

# 326
  • Мнения: 1 849

А на въпроса защо да са влиятелни, казвам: защото трябва да могат да променят нещо, а това става с определено количество власт, контакти и средства.

Кой пише законите в света? Тези които са на власт. Т.е. въпросните хора си пишат законите за тях си. Колко хора са успели да забогатеят и да имат власт ако са честни и си плащат данъците, не участват в спекулации или тъмни сделки? Аз не познавам такива. Но познавам много предприемчиви хора заробени от данъци, закони... правила... но въпреки това развиващи бизнес или свободна професия, но не мога да ги нарека богати или влиятелни.
Как се влиза в политиката? Като обслужваш определени интереси... Т.е. ако не играеш по нечия свирка или си тръгваш от политиката или отиваш в небитието...

# 327
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 775

Колко хора са успели да забогатеят и да имат власт ако са честни и си плащат данъците, не участват в спекулации или тъмни сделки? Аз не познавам такива.

И аз не съм ходила на Луната, но не значи, че тя не съществува.

# 328
  • Мнения: 1 199

А на въпроса защо да са влиятелни, казвам: защото трябва да могат да променят нещо, а това става с определено количество власт, контакти и средства.

Кой пише законите в света? Тези които са на власт. Т.е. въпросните хора си пишат законите за тях си.
В десятката  bouquet От позицията си на власт, те определят правилата на играта, с които да запазят позицията си на власт.

# 329
  • Мнения: 4 150
А как се сдобива човек с власт,контакти и много средства?
И в Мексико да живея с индианците не мога да стана индианец.
Пудинг,напротив,разбрала си ме.

Общи условия

Активация на акаунт