ОКТОМВРИйката обхваща я вълнение, усеща първото движение.

  • 13 163
  • 279
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 48
sladurana_83 - аз на моета племенница на 40дена и подарих дръвче. Братовчедка ми и го посадиха и сега си расте заедно с нея.

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 419
sladurana_83 - аз на моета племенница на 40дена и подарих дръвче. Братовчедка ми и го посадиха и сега си расте заедно с нея.
Това е невероятна идея! Стига да имат място хората. Но може да е някакво декоративно борче.

# 242
  • благоевград
  • Мнения: 164
Здравейте моми4ета като ви 4ета как вси4ки усештате бебетата си даже и ритничета гледам има мн сериозно взех да се притеснявам за моята бебка  Sad - Аз нищо не усещам  Tired
Не съм я виждала от месец и събрано с това 4е не я усещам мн ме плаши  Cry
Сега в петък съм на доктор дано е добре но до тогава ще ми се пръсне душата  Praynig

# 243
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен, мили мамчета. Добре дошли на новичките и честито на мамчетата, които вече усещат своите ангелчета или знаят пола им.  HugДано на всички ни се случват само хубави неща и бременеем с усмивка, положителна нагласа и добро настроение. Пожелавам го от все сърце на всички. Аз днес съм на преглед, а утре или в Петък на кръвни изследвания. Време им беше и на тях. Надявам се всичко да е наред и бебчето да е добре, както и аз се чувствам, докато го нося в себе си Simple SmileПък знае ли се може и да пожелае да ни се покаже дали е момиченце или момченце. Аз имам усещане и вътрешно чувство, но ще видим до колко съм права. Хубав, макар и мокричък ден Hug

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 419
ina_maria, изобщо не се притеснявай! За всеки е индивидуално. Ще се видите в петък с бебчо!

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Инка,не се притеснявай,аз първото бебче го усетих чак  в 23 седмица.Нали всичко е наред Hug

Макар и дъждовен ,нека денят е спокоен и хубав за всички Heart Eyes

# 246
  • София
  • Мнения: 463
Добро утро  Hug
Аз също нищо не усещам като Ина ,че и поотслабнах и коремчето ми никакво го няма вече ,та и на мен ми е малко притеснено как вървят нещата. Ще си запиша час за преглед ,малко така по никакво време ама да видя аз ,че всичко е наред Praynig

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Мами, едно питане. Сънувате ли откакто сте бременни? Аз сънувах изключително рядко, но от месец и половина горе-долу сънувам при почти всяко заспиване (няма значение дали е следобед или през нощта). Аз го отдавам на факта, че по този начин избиват натрупаните емоции през деня, ама знам ли? Въпроса е, че на моменти много ме натоварва - не всички сънища са ми приятни като усещане. Онзи ден сънувах, че хвърлям едни папки по шефа, защото ме е задържал за някакви глупости половин час след края на работното време.

# 248
  • Мнения: 45
Добро утро и от мен Hug сгодена - и аз вече бленуам дълга почивка с разходки и положителни емоции...
Добре дошли на новите маминки във форума! Честито на усетилите ритничета!
ginbay и аз всеки път щом заспя сънувам. И преди да забременея сънувах, но не толкова често! Като сме бременни сме много по-чувствителни, а и емоциите ни са повече и мисля, че е нормално да сънуваме повече Simple Smile Сега много по-лесно мога да открия кой сън от коя преживяна емоция е предизвикан...
Усмихнат ден и добро настроение на всички  bouquet

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 419
И аз съм така, Hope777, конкретно съня с шефа ми беше породен от подобна емоция - не можах да изляза навреме на обяд, а аз като съм гладна, ми става много лошо, и просто в един момент ми писна и му казах, че си тръгвам, след това се срещнахме в ресторантчето, където обядвахме (на отделни маси съответно) и на него му стана леко криво. Не бях стигнала до хвърляне на папки де (ама явно ми се е искало, щом съм го изсънувала).

# 250
  • Мнения: 68
... А и трябва да търся подарък за един мъник, днес става на 40 дена и съм канена на питка. Не знам какво да купя, има всичко необходимо че и отгоре. Дайте идеи..

Идеята за дръвчето наистина е супер! Ако искаш нещо конвенциално, винаги препоръчвам това за бебета които си имат всичко!
http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.323

Инче, споко!  Hug Нормално е да не го усещаш още! В петък ще се видите. Всичко е наред  Hug

Онли , дано се оправим скоро..... на всичкото отгоре и стресница ми излезе!  #Crazy

# 251
  • Варна
  • Мнения: 18
Добър ден и  от мен!
И аз сънувам много напоследък, но повечето от сънищата ми не са хубави. Аз го отдавам на притеснението и страха, който изпитвам за бебчето.

# 252
  • Мнения: 183
Здравейте!

Аз тъкмо се върнах от изследванията. Източиха ми кръвчицата тези хора ей! Не ги е срам! Добре че бях подготвена със закуска в торбичката че щях да умра на тротоара иначе! Като ми стана едно лошо, зави ми се свят.... ужас! Да гледате само как се сяда и се набива здравата. После една малка вода изпих и се позакрепих малко. Сега съм добре вече.
Минах си оставих и единствените дънки, които ми стават на ремонт. Бях им изтръгнала едната гайка а точно сега са много удобни за носене. С ниска талия и широкички... е без колан няма да станат, но поне няма да ми стягат.

Как така от един сладолед се разболявате бе момичета? аз по цяла кутия си изяждам и нищо ми няма! Всеки ден си хапвам сладолед с карамел...... а като ми стане лошо само това ме спасява понякога!

И моите сънища станаха много и все странни. Не е истина просто как се смея с глас на съм..... чак се събуждам! Илипък плача.. ама много плача, чак възглавницата е мокра! А половинката казва че все нещо си говоря на сън и или се ядосвам и го удрям, или се хиля като тиква..... Луда работта! Това само една бремена може да го направи!

Отивам да поошетам из къщи и пак ще намина!

# 253
  • Мнения: 1 668
Мами, по въпроса с колата - по-хубаво от новото няма. Според мен цената на каското или на месечните вноски са нищо в сравнение с тормоза, които може да причини една стара кола. Аз в момента карам кола на 1 година (дадаха ми я на 11 км и ги бъзиках, че е втора ръка) и смятам след още година да я заменя за друга - отново нова. дай боже всичко да е наред и да не ни паднат доходите не мисля вече да се возя на нещо, което е по-старо от 2 г. Преди най-големия ми кошмар беше като колата е на ремонт. Едни разправии да вземем колата на нашите, пък да закараме нашата на ремонт, пък после да я вземем, пък да върнем другата, пък си правим сметката примерно да сменим нещо, което струва 100 лева, на финала се оказва, че и 1000 са ни малко. Айде сиктир. Сега колата е в гаранция. Ако нещо и стане да и берат гайлето. Аз плащам само масло 1 път годишно и това са ми разходите по нея...

Ина, съвсем нормално е да не сещаш нищо. Това е първа бременност и нормално да усетиш бебе към 20 г.с., а понякога и по-късно. Аз в момента съм в 15,с  втора бременност и съм сигурна само за веднъж че е бил бебчо, защото го усетих по ръба на секциото - т.е. там матката се предполага, че е по-чувствителна.

моите сънища са особено цветни напоследък и сънувам непрекъснато. Нали се будя по 100 пъти на нощ и по 100 сънище си сънувам. Някой са гадни, някой приятни, но аз не обръщам внимание и гледам да не ги запомням, че да не се натоварвам.

joya , съвсем безразборно се изписва магнезии. И на мен вчера се пробваха да ми дадат, ама аз бях подготвена. Миналата седмица си пуснах на своя глава пълна кръвна картина с магнезии и магнезия ми се оказа 1 при горна граница 1.03. Т.е. повече от добре е и няма смисъл да ме тъпчат, очевидно е, че контракциите ми нямат връзка с липсата на магнезии, а са продиктувани от дългото возене с кола.

ginbay, и моят шеф се опита да ме нерви миналата седмица и имахме страшни разправии с него. Сега съм доста по-спокойна. Като не ми е добре просто си тръгвам и спирам да си вдигам телефона. Всички станаха особено внимателни изведнъж.


# 254
  • Мнения: 23 393
Привет и от мен.Минавам да се отчета и отивам да се оправям да излизаме с дребуса.
Гер4о,радвам се,че сте ок с бебо.
Ginbay,вземете си кола до 100 000км.,казвам го от опит.Не са важни годините,а навъртяните километри.Моята кола до 100 000км.нямаше забележка,само един сменен лагер.Но после като се почна....все неща,на които им било време за смяна,ама те все по 300,400,500,600.....и нагоре лева.Пак същата работа излиза като нова.на мъжа ми логикате е,че една кола е по-добре да е нова и да се кара до 4-5г. или до 70-80 000 км.,после все нещо започва да изкача за ремонти.Новата кола има гаранция,което е важно и се плаща поднмяна на текущи консумативи/филтри,масло/,но нищо повече.А старат не се знае кога какво ще изкочи.Старата ми кола е сервизирана изключително в сервизи на Ауди,мъжът ми е маниак и не оставя на колите косъм да има падне отгоре,и пак след 100 000км. започна да дава проблеми.Последното е ABS-a,който било нормално да се бъгне на около 130-140 000 км.,ама струва 1200 лв.нов.Та затова по-добре нова кола да се поддържа,според мен.Последващите ремонти на старата  може да се изравнят като сума за консумативите на новата.
Не ми обръщайте внимание,темата коли е много актуална в нашето семейство,нали сме професионално обременени. Simple Smile
Отиваме да гледаме Чудовища срещу Извънземни.лек ден от мен.

Общи условия

Активация на акаунт