Козунак и яйчица Карлово и Сопот хапват си сега.

  • 9 986
  • 324
  •   1
Отговори
# 285
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Днес беше страхотно! Дани, клубчето е невероятно! С удоволствие ще бъдем от редовните ви клиенти.
Снимки съм изпратила на Бебешор, Радка и Дяволката. Който иска от моите-да търси тях.
Петя, да си изкарате приятно на кръщенето.
Мира, ммм, чудна е кошницата. Майсторка си!
Аз излизам в нелегалност до Гергьовден.

# 286
  • Мнения: 844
Поздравления за начинанието   bouquet на мен лично много ми хареса...... а и на децата не им се тръгваше/ малко сме големи вече за клубчето но няма нищо/ Wink
Някой ако иска снимки да дава скайп.

# 287
На гости съм, но в къщи нямам нет ако го оправят довечера ще пиша и пращам снимки.

# 288
  • Мнения: 42
и на мен много ми хареса клубчето.моите се разиграха накрая както винаги.радвам се,че се видяхме с някой от майчетата с които не се засичаме по паметника.
микки,приятно изкарване
мира,браво на теб

# 289
  • Мнения: 3 360
Бимбе-ето снимка от мен Hug/после и другите ще се включат/




Ето и на градушката от преди малко:

# 290
  • Мнения: 3 360
Определено клуба ни хареса PeaceВъпреки ,че каката е по-голяма се забавляваха чудесно и  искат пак да отиват Crazy
Поздравявам Данито и съпруга и-направили са чудесно кътче за децата ни! HugУспех!
   
Мира,как сътвори таз красота?!Страхотна работа! Peace
Бимбе,как е Стели?Вирусче ...?
Ели,ти ли подготвяш новата тема?

# 291
  • Мнения: 1 232
УУУУУ страхотна забава сме изпуснали,ама нищо нали ще бъдем редовни Wink
Тутинка Стела покашля малко,ама не ми се искаше да я водя сред толкоз мъници.Освен това е малков стрес от яслата и не ми се искаше допълнително да се шашка,че това е новото местенце където ще я оставя.като гледам снимките и какви красоти са направили Дани виждам ,че сме изтървали ама нейсе ето ти вече част от редовните клиенти Heart Eyes

# 292
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
тути не съм аз,нека някой друг този път я пусне.ама как си ме изтипосала и мен hahaha

# 293
  • Мнения: 3 360
Стига бе-нали дЯцата са ок  Flutter LaughingПък и си на първа линия- е не цяла ,ама все пак.. Hug
Не се излагай-копвай старата тема  и я пускай,пък Бебешорка ще даде новото заглавие като и дойде музата   bouquet
Хммм,така е по-добре FlutterЗабележете Нико какво е хванал! Naughty

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 18:15 от tutti

# 294
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
То вече е края на темата, но и аз да похваля клубчето. Хареса ми, и на Даяна особено. Някои ви познах по децата Simple Smile, други не. Чий е малкият /Иван?/, дето обича сладки и ключове? Голям сладур Heart Eyes И Мартина и малкият на Мики са страхотни, Мартина е красавица направо ... и близнаците познах. А тези малките, момченцето и момиченцето близнаци ли са и те? Да ги изяде човек Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 18:38 от N_A_N™

# 295
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
мойто е онова русото където само цици искаше Joy

# 296
  • Мнения: 133
Най -малките бяха моето момиченце и на Петюфа момченцето-незнам за тях ли пита НАН newsm78
И на мен много ми хареса клуба,а и на Мари-лазеше в несвяст Crazy,абе страхотна работа поздравления за организаторите  bouquet

# 297
  • Мнения: 133
Тути,дай снимки ако ни има на вашето фото Peace,пък и да няма тези които си снимала на клуба можеш да ми пратиш ,а а з на нашият тати да пратя,защото моите не станаха Praynig

# 298
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Най -малките бяха моето момиченце и на Петюфа момченцето-незнам за тях ли пита НАН newsm78

Едни двечки, дето много си приличаха, и бяха и с бабата... май.
Иначе горе-долу навързах нещата Grinning

# 299
  • Мнения: 133
Да те са близначетата на Мимчо-момиче и момче!

Общи условия

Активация на акаунт