Полът на бебето и видеозона

  • 21 235
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В смисъл, че не вярвам да бъркат! Wink
ох не знам
майчинския ми инстинкт ми казва момче, всички таблици пак момче, всички около мен момче, много искам момиче и направо не вярвам. Дали си заслужава в понеделник да дам 100лв за 3Д?

# 31
  • Мнения: 8 769
Ох, недей да изперкваш, Деянче, като се роди 100% ще знаеш пола Joy Абе как 100 лв? Туи добре ли си? Само за да разбереш пола? Аз лично не бих дала...Виж, ако си притеснена за нещо друго-разбирам.

# 32
  • Мнения: 296
Още в 13 седмица ми казаха, че ще е момченце на 80% именно на 4Д ехограф, мисля,че грешки с тези ехографи не стават, стават благодарение на доктора,който го гледа. Аз бях при най-добрия (уж )доктор по разчитане на ехографии . Така,че се довери на новите технологии. Късмет  bouquet

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ох, недей да изперкваш, Деянче, като се роди 100% ще знаеш пола Joy Абе как 100 лв? Туи добре ли си? Само за да разбереш пола? Аз лично не бих дала...Виж, ако си притеснена за нещо друго-разбирам.
да, само за пола айде 80лв е в МЦ Фемина. аз не съм добре, нещо ми става честно

# 34
  • Мнения: 2 807
Да, възможно е.
А и си в напреднала бременност, значи е сигурно.

Ние с татито дори ги видяхме - малката беше на 17 седмици  Heart Eyes

Не си давай парите, според мен си е момиче, така както го описваш, че и ти си го видяла Wink

Последна редакция: пт, 12 авг 2005, 16:37 от Maminka

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Още в 13 седмица ми казаха, че ще е момченце на 80% именно на 4Д ехограф, мисля,че грешки с тези ехографи не стават, стават благодарение на доктора,който го гледа. Аз бях при най-добрия (уж )доктор по разчитане на ехографии . Така,че се довери на новите технологии. Късмет  bouquet
къде е този 4Д ехограф?

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
защо ми се сменя заглавието на темата? разсейвам се

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз и друго съм забелязала - когато децата са с малка разлика до 2 години в повечето случаи са от един пол Rolling Eyes

# 38
  • Монреал
  • Мнения: 631
Два пъти ми казваха момиче, макар че не беше сигурно. Накрая се оказа момче Laughing

# 39
  • Мнения: 2 807
DEianaZ, ако искаш да ти дам координатите на моя лекар, ако все искаш още едно мнение...
Досега не е бъркал, като е казвал какъв пол ще е бебето(ако има някой, който да не познавам - да си казва, ако е объркал  Wink), ама видеозона му е 2D.
Според мен обаче значение има не толкова ехографа, а лекарят  Wink

За Дани ми беше казал, че ще е момче в 13 гестационна седмица с почти 100% сигурност, а за малката - в 19-та, но тя дотогава все с дупето към него се въртеше, та затова  Wink

Прегледът му е 25 лева, каквото и да се налага да прави  Wink

Айде, и ти пожелавам едно красиво и чаровно момиченце  Heart Eyes  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 807
аз и друго съм забелязала - когато децата са с малка разлика до 2 години в повечето случаи са от един пол Rolling Eyes

Я погледни подписа ми  Wink Grinning Heart Eyes
Познавам още много такива двойки с породени и от различни полове дечица.

# 41
  • Мнения: 256
Преди 3 дена бях на видеозон и лекарката ми каза, че бебето е момиче - виждала му срамните устни. Това възможно ли е?
Мдаааа - възможно е. Аз ги видях на моята в 18 г.с.
Леко раждане  Hug

# 42
  • Мнения: 2 074
Още в 14 г.с. на обикновен видеозон Я видяха. После в 6 месец на 4Д пак Ми потвърдиха. Всички около мен твърдяха, че ще е момче - включително и този твоя календар, ДА АМА НЕ - ЕЛИЦА!!!

# 43
  • Мнения: 179
Сега съм в 9 месец и доктора ми каза че ще имам момиченце,а тази таблица показва че ще бъде момче и сега съм малко объркана Cry,но до термина ми остава още малко така че ще видим какво ще бъде Laughing

# 44
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Деанче, по твоята таблица синът ми трябва да е момиче,няма значение кои години пиша/навършените или започнатите/. smile3556Преди да се роди ми казваха два пъти,че ще е момиче и чак в началото на 9 месец - мъж.Това е на ехографски прегледи.Сега за бебето което чакаме казаха само веднъж,че ще е момченце и ние повече не питаме .Според мен е важен лекарят и неговата опитност при гледане на ултразвук.Таблиците са мнооого несигурни.Между другото,по тази таблица излиза при навършени години момче,а при започнати момиче.Но като ти гледам лентичката ,ще разберем почти по-едно и също време.Леко раждане Grinning

Общи условия

Активация на акаунт