Полът на бебето и видеозона

  • 21 258
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 613
Възможно е, да. Аз даже имам касета от видеозона и там е отбелязано "вулва"  Mr. Green

# 46
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Много ми е интересно как изчислявате пола на бебока по таблица.На мен уж ми изчислиха че ще е момиче а доктора видя пишка newsm78.Как се изчислява по таблица???

# 47
  • Мнения: 2 950
По таблици - момче, на видеозон - момиче! Е, девойка се роди!

# 48
  • Мнения: 372
Така ми каза моята докторка бе, че при ранно определяне на пола, срамните устни може ли да бъдат сбъркани с тестисите при момчетата (може би ако не се вижда пенисът), за това тя лични изчаква да мине повече време и определя пола по разположението на вътрешните органи.

# 49
  • Мнения: 36
Здравейте всички бъдещи и настоящи мами!
И аз се надявах видеозона да покаже без съмнение пола на бебето. В 20-та г.с. в МЦ "Фемина" при феталната морфология ми казаха момиче - вижда ли се срамните устни. Така се зарадвах, защото искам момиченце  Praynig. В 27-ма г.с. лекарката от ЖК каза "ааа не, момче ще е" - и тя виждаше съответните атрибути, но ехографа в ЖК е просто отчайващ в сравнение с този от МЦ.
Така че сега съм пак на изходна позиция  Laughing. Но както всички казват само да се роди живо и здраво, 5 сек по- късно и сама ще позная  Laughing.
Успех на всички

# 50
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Възможно е,и аз ги видях на ехографа/срамните устни на Алекс/.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 574
Дали си заслужава в понеделник да дам 100лв за 3Д?
не си заслужава - с тях ще купиш 2-3 роклиииии за госпожицата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 283
Дали си заслужава в понеделник да дам 100лв за 3Д?
не си заслужава - с тях ще купиш 2-3 роклиииии за госпожицата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
...за рокли незнам,но това си е грима за цяло едно око newsm53  newsm03

# 53
  • София
  • Мнения: 2 952
И на обикновен ехограф ще ти кажат пола в седмиците, в които си вече. Някои лекари са по-добри с ехографа, други не толкова. 3Д ехографите вършат по-полезна работа за вътрешните органи на бебето, не за това, което е отвън  Grinning
Преди мнооого години  Embarassed с първото ми дете д-р Венкова от Първа градска ми каза пола не бебето още в 13 седмица на най-обикновен ехограф. Предполагам, че и сега ще се справи, особено в 33-та седмица. мисля, че има частен прием и в поликлиника Гургулят на гърба на Първа градска. Не съм ходила от 8 години при нея, но е много печена, гледа философски на живота и ще те успокои, освен че ще види пола, за да се готвите с подходяща цветова гама. Ще ти излезе по-евтино от 80 кинта  Wink

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Здравейте, мамчета!
Преди няколко дни гледах страхотен филм по Нешенъл Жеографик Чанъл( сори, не ми работи латиницата). Филмът беше за бременността, много подробен. Там казаха и се видя, че в началото на бременността външните полови белези на бебето са унисекс, ако мога така да кажа. Виждат се сато срамни устни с по- голямо клиторче, независимо дали е момче или момиче. После вече нещата се поляризират. Ако е момиче, казаха, че не се виждат самите яйчници, а струпване на милиони яйциклетки в областта на корема. С 4Д се виждаше идеално пола. Казаха, че 4Д е 3Д с цвят. newsm78
Също така знам, че в по-голяма бременност, сламните устни доста висят и затова се бъркат с пишле. А малко преди раждането се прибирали.
Дано съм била полезна! Hug

# 55
  • Мнения: 6 390
Tаблицата при мен не работи  Naughty
показва мом4е
ама е МОМИ4Е  Hug

# 56
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
ох, а знаистина много искам момиче ама МНОГО и последен въпорс, защото излизам - възможно ли е тези "лунички"да се сбъркат с тестиси?
Да,абсолютно възможно е Mr. Green.При нас до 7мес постоянно "й" виждаха "добре оформени лабии",а после изведнъж изскочи и "добре оформен пенис". Mr. Green

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
При мен полът го видяха за първи път в 30г.с.Без особени обяснения видяхме срамните устнички на госпожицата.

# 58
  • София
  • Мнения: 39 836
Може, може ... На мен в 5тия месец ме гледаха. Седи д-ра и обяснява и показва на мъж ми, аз само слушам. И по едно време рече "тука нещо ..... таткото момиченце е направил". И позна Simple Smile

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ох, а знаистина много искам момиче ама МНОГО и последен въпорс, защото излизам - възможно ли е тези "лунички"да се сбъркат с тестиси?

Деянче бре, живо - здраво да ти е чедото  Heart Eyes, какво значение има какво е...Все пак ти си твърде млада  Grinning и ще имаш време за 1, че защо не и за още 2 ?! Wink
Поздрави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт