Полът на бебето и видеозона

  • 21 316
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
И според мен много зависи от лекаря колко добре разчита видяното на ехографа.  Мойта лекарка е страхотен професионалист и ми каза пола още в 16 г.с.  Докато се осъзнах, че съм бременна и вече знаех, че ще е момче. Нямах време да си мечтая.

# 61
  • Мнения: 58
изобщо не им вярвам какво виждат,първия път абсолютно сигурно в края на 7 месец видя лекаря момиче,преди една седмица пак абсолютно сигурен ми каза че му вижда пишлето,така че няма да се настройвам каквото дойде да е живо и здраво,а за покупките купувам неутрални цветове...

# 62
  • Мнения: 8 769
защо ми се сменя заглавието на темата? разсейвам се
Слях двете теми-твоята и на Sissa (за 3Д/4Д видеозоните) и смених заглавието. Проблема е идентичен. Повреда в твоя телевизор няма. Grinning

# 63
  • Мнения: 8 769
аз и друго съм забелязала - когато децата са с малка разлика до 2 години в повечето случаи са от един пол Rolling Eyes
Е, моите са с 2г2м разлика и са разнополови.  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 212
Това е снимка на пола на моето ве4е Ангел4е Луис Даниел. Мисля, 4е няма на4ин да се сбърка пола на 3 или 4 Д видеозон.

Последна редакция: сб, 13 авг 2005, 21:05 от Teya

# 65
  • Мнения: 592
Моят въпрос е имали мама, при която се е получило разминаване при определянето на пола на бебчо при 3D видиозон?

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 Laughing
ох, мила с теб не можем д амирясаме. какво ти казаха, че ще е ?

# 67
  • София
  • Мнения: 2 164
При мен нямаше  Grinning, за първи път видяхме пола на 3D. Не мисля, че трябва да има разминаване, защото всичко се вижда много ясно. Ако ти предстои да ходиш, вземи и таткото  Grinning!

# 68
  • Мнения: 5 258
И при мен нямаше  Simple Smile Въпреки че ехографа не беше точно 3D, а аз бях едва в началото на 17 г.с.  Simple Smile

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 4 492
DEianaZ , Sissa , в 16г.с. на фетална морфология ми казаха момче. направо бях съкрушена. Лекарката май от съжаление се поправи, че не е много сигурно, но на снимката нарисува стрелата на Амур. В 26г.с.моят лекар, който е много добър видя момиче, в 28г.с.на Доплер ми казаха "май е момиче". Да, ама аз като си знам, че видяло ли се е момче...няма мърдане. В 34г.с.моят лекар се поправи и каза "момче е 100%". Колко гледах по коремите на жените, четох и разпитвах за окосмяване, погрозняване и т.н. След 2-3 седмици ще видя какво точно е, но и аз видях мъжкият пол на УЗ-то. Сега даже ми е жал за миличкото ми момченце колко много исках да е момиченце.

# 70
  • Мнения: 5 577
DEianaZ , Sissa , в 16г.с. на фетална морфология ми казаха момче. направо бях съкрушена.

Не се настроивай така  Cry
Толкова е хубаво да имаш момче...

# 71
  • Мнения: 763
DEianaZ , Sissa , в 16г.с. на фетална морфология ми казаха момче. направо бях съкрушена.

Не се настроивай така  Cry
Толкова е хубаво да имаш момче...

Абсолютно!

Аз си мислех, че майчинският инстинкт важи и за двата пола, но явно бъркам.

Ох, за съжаление познавам една кукумявка, чието момче е вече на 4 години и не спира да говори и то пред него, колко много е искала момиче, и колко гадно й е, че има момче. А той е голям и разбира!

# 72
  • Мнения: 2 584
DEianaZ , Sissa , в 16г.с. на фетална морфология ми казаха момче. направо бях съкрушена. Лекарката май от съжаление се поправи, че не е много сигурно, но на снимката нарисува стрелата на Амур. В 26г.с.моят лекар, който е много добър видя момиче, в 28г.с.на Доплер ми казаха "май е момиче". Да, ама аз като си знам, че видяло ли се е момче...няма мърдане. В 34г.с.моят лекар се поправи и каза "момче е 100%". Колко гледах по коремите на жените, четох и разпитвах за окосмяване, погрозняване и т.н. След 2-3 седмици ще видя какво точно е, но и аз видях мъжкият пол на УЗ-то. Сега даже ми е жал за миличкото ми момченце колко много исках да е момиченце.

и на мен при феталната морфология ми казаха момче а бях в 4 месец след това лекарката ми каза че и прилича на момиче и момиче излезе,  дано и при теб да е момиче Praynig

# 73
  • Мнения: 10 758
На мен ми казаха, че ще е момче и такова се появи.Браво, познаха!

# 74
  • Мнения: 2 807
За Ива бях и на 3D - пак ми казаха момиче Heart Eyes, както и на 2D-то при моя си лекар.
Т.е. нямаше разминаване  Wink

Отидох не за да видя, дали пак ще излезе женско, а защото исках да си запиша движенията не бебка на дискета, снимки в профил и т.н. - беше много вълнуващо, още тогава се видя, че прилича на баща си  Wink Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт