зелено бебешко ако

  • 35 941
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз бих търсила мнението на педи на всяка цена .

# 16
  • Мнения: 344
И на моето хлапе акото се мени от зелено , през кафяво та до жълтеникаво.Мисля , че това е нормамлно , но кръвта в изпражненията вече е проблем.Най - добре ще прецени педито.

# 17
  • Мнения: 189
                     И моята беба ака зелено ,което преминава в жълто.Педито каза 4е е нормално да ака зелено,жълто и кафяво.
                     Но температура сме нямали,а също и кръв.

# 18
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Дъщеря ми също акаше зелено, даже на моменти като черно. Педи обясни, че е от коликите и се чисти. За кръвта ако е момиче знам, че е нормално, нещо свързано с хормоните беше newsm78. Но е най-добре да се консултираш и с друг лекар

# 19
  • Мнения: 14 497
Дъщеря ми също акаше зелено, даже на моменти като черно. Педи обясни, че е от коликите и се чисти. За кръвта ако е момиче знам, че е нормално, нещо свързано с хормоните беше newsm78. Но е най-добре да се консултираш и с друг лекар

няма такова нещо! кръв в изпражненията е обезпокояващ признак винаги

# 20
  • Мнения: 2 015
И на моето хлапе акото се мени от зелено , през кафяво та до жълтеникаво.Мисля , че това е нормамлно , но кръвта в изпражненията вече е проблем.Най - добре ще прецени педито.
Мисля, че бързо трябва да се консултираш с педиатър.

# 21
  • Мнения: 275
Какво става с бебето? Някакви новини?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Нормално е да позеленява понякога. Казват че било от коликите, или бебето било настинало и още няколко обяснения, но сега не се сещам. А Т  в дупето ли мериш. Махаш ли 5 десети? За кръвта виждам, че са побързали да те стреснат, но може да има много безобидно обяснение, така, че не бързай да се стряскаш а просто се консултирай с лекар  Peace

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 20:30 от Miss Dior Cherie

# 23
  • Мнения: 1 949
На мен лично, с тези кървави нишки в изпражненията, ми прилича на АБКМ  Thinking

За кръвта ако е момиче знам, че е нормално, нещо свързано с хормоните беше newsm78.

Не е вярно това! Ако става въпрос за това, което си мисля, че имаш предвид, кръвта няма да е в изпражненията. А явно е там  Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 1 185
Цвета на изпражненията на сина ми се менеше постоянно! Дори, когато беше само на кърма! Но в комбинация с Т си мисля, че не бих се примирила с отговор нормално е! А тази Т как е мерена, ако е в дупето, махнати ли са 0.5 единици?

# 25
  • Мнения: 68
знам 4е ако бебето е претоплено акито става зелено и на нас ни се е слу4вало

# 26
  • Мнения: 39
нашето ако беше зелено от вафлички Фемили-жълтите.Е не сме били бебета когато се изака на кукуто зелено и направо щях да полудея , но дазнаете,че и от това става!!!

# 27
Здравей,и на мия син акото му бе зеленикаво това е от Нан сензитива  и желязото в него.Освен зеленикавия цвят и се запече от това АМ,не бях доволна и го смених и се оправи.

# 28
  • Мнения: 53
Привет и от мен! Може наистина да е от АМ и желязото вътре. На моят бебо от Милумил ХА му стана зелено, та чак сиво-черно. Давах му го около месец и като го спрях, всичко се оправи. За нишките кръв - това си е нещо, което задължително иска консултация, а и е доста индивидуално. Откакто сме се захранили (на 5 навършени), имаме проблеми със запека. Споделям го, защото на няколко пъти му беше толкова твърдо акото, че излизаше с триста зора на твърди топчета. На два-три пъти аз също забелязах малко кървави нишки. След консултация се оказа, че е от твърдото ако (драска, като излиза). Започнах да давам "Лактулоза МИП" и изпражненията вече са далеч по-нормални и няма такива изпълнения с кървави нишки (за моя радост). Та с две думи - има много възможни причини, виж какво ще ти каже док. и....успех   Peace

# 29
  • Мнения: 2 616
Здравейте ,майчета!
Опитвам се да намеря нещо за бебешките изпражнения,но нещо не успявам...Моля модераторите да ме извинят,ако тази тема вече я има.
Та моя проблем е следният:моето бебче е на 16 дни и е на адаптирано мляко Нан сензитив.От 3-4 дни ака само зелено,а и започна да вдига температура -37,4 .Моят доктор смята,че е нормално...Моля ви,ако някой е с подобен проблем да сподели
Благодаря на всички

Проблемът не е в цвета на акото, а в консистенцията и аромата му - можеш ли да кажеш, че мирише зловонно, на  кисело и като цяло неприятно?
Колко пъти дневно са аканията?
И каква е консистенцията - има ли слуз, мехурчета, кръвни нишки - нещо "странно", ново и необичайно?

Общи условия

Активация на акаунт