Боядисваме ний яйца и с нетърпение чакаме Майските деца! N34

  • 10 391
  • 300
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7
Честито бебче на Кремче, да расте здрава и много щастлива, а на мама желая бързо възстановяване!!!
Дендри, да ти е жив и здрав мъжът, нека винаги ви обича и се грижи за вас!!!

# 91
  • Мнения: 96
Аз за сега нямам новини от Зрънчо, даже се опитах да и се обадя, ама не вдигна, ,утре пак ще опитам.
Така - на мен май ми падна тапата преди 20 мин.  newsm78 и малко се панирах, щото доки днес като ме прегледа каза, че до 10 дни няма да родя, ама дали от прегледа не се забързало вече бебето Sad. Нещо слузесто и имаше малко кръв, ама не тече а си стои така, не знам как да го обясня, но при Симона беше нещо такова и след два дни родих Sick. Това направо ме шашка максимално, щото не съм се настроила за толкова ранно раждане ooooh!. Утре ще звънна на доки да питам все пак, а ме е яд, щото точно преди това от преглед идвам и не се случи нещо тогава, а като се прибрах. Дано да устискам поне до понеделник. newsm78

Ако някой мисли, че това нещо може да не е тапа, моля да сподели, щото пък ако е друго какво може да е newsm78. Ама знам ли, все пак само веднъж съм раждала Peace

Лека нощ

# 92
  • Мнения: 4
Валче щом с първото е било така най вероятно ще се конкурирате със Зрънчо за следващото бебче. Laughing Вече доста зачестиха симптомите и скоро всеки ден ще се радваме на ново бебче  Wink

# 93
  • Мнения: 336
Честито бебче Диана на Кремче!

Мийка и аз имам същите болки, каквито ти описваш и се чудя шийката ли е, пикочния мехур ли е, ставни връзки ли са  newsm78. Понякога така ме срязва, че трябва да спра насред улицата и да постоя минута-две, докато отшуми.

Днес споделих на лекцийката в ЦУМ, че не съм фен на продуктите на Мустела, защото е бъкана от гадна химия и ето сега чета съставките на мострите на продуктите, които ни дадоха и намирам по 4 вида парабени (метилпарабен, бутилпарабен, етилпарабен и пропилпарабен) във всеки един от бебешките продукти, което си е направо брутално!!! Винаги имам едно на ум, като чуя думата медицинска козметика, защото ми е ясно, че става въпрос за продукт на химичната индустрия, т.е. във въпросните козметични продукти няма никаква естествена съставка, всичко е синтезирано по изкуствен път, а на всичкото отгоре някои от съставките са потенциално опасни за здравето, като парабените, които по същество са консерванти, но са неразградими молекули, които преминават в тъканите, оттам в кръвообращението и накрая в органите на човека, където нарушават нормалната ензимна активност в организма. Хайде за себе си мога и да използвам подобен продукт, но за бебето в никакъв случай  Naughty. Сори за спама, но може на някой тази информация да му е от полза при избора на козметика за бебето.

Валче, без да претендирам, че информацията ми е на 100 % вярна, но на една от лекциите акушерката ни каза, че тапа не се образува и съответно не пада при вече раждали жени. Чак на мен ми звучи абсурдно докато го пиша, но съм сигурна, че го каза.

# 94
  • Мнения: 96

Валче, без да претендирам, че информацията ми е на 100 % вярна, но на една от лекциите акушерката ни каза, че тапа не се образува и съответно не пада при вече раждали жени. Чак на мен ми звучи абсурдно докато го пиша, но съм сигурна, че го каза.

мале ти направо ме гръмна #2gunfire
Ами това не мога да си го обясня, ама ако е вярно, то тогава какво беше това дето падна от мен, щото вече го няма. Беше точно като тапата първият път с Мони и сега не знам какво да си мисля newsm78.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 395
Валче, на свекървата при второто раждане е имала тапа, а при първото не, така че..може би има изключения просто. Ако ти е правил гинекологичен преглед може от това да е!

# 96
  • Мнения: 96
Ами според мен винаги има тапа, само че не видаги есе вижда кога пада, както при мен newsm78. При някой става в болницата и затова не се разбира, не знам вече и аз какво да си мисля Sad

# 97
  • Мнения: 367
Кремче честито бебче и на теб. Ти как тихичко си излезе от
темичката а какво стана smile3501 Да ти е жива и здрава душичката малка.
  ylinfant newsm81




Как да няма тапа бе девойки. Мен доки ме предупреди за симптомите на раждането на последния преглед защото може да са различни нищо че ми е второ раждане и ми каза за тапата.
Тя е естествена бактериална преграда. И се образува при всяка бременност.
***Val4eto*** според мен се подготвяй  Hug

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 23:47 от Felina

# 98
  • Мнения: 4
И аз така съм чувала Felina. При всяка бременност се образува тапа.

# 99
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Да е жива и здрав щерката на Кремче, а на мама бързо възстановяване!



Дени, да ти е жив и здрав мъжа и да не те ядосва много Simple Smile

Стиснати палци и за Зрънчо, дано мине леко, без страх, притеснения и усложнения.

Аз да се извиня на девойките, с които днес бяхме на лекция, но малкия дзверко беше толкова преуморен, че гледах по най-бързия начин да го прибера. Следващият път ще се реванширам, адски ми се идваше с вас.

# 100
  • Мнения: 83
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ ДИАНА НА КРЕМЧЕ,ДА ТИ РАСТЕ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ПОСЛУШНА!ДА Е РАДОСТТА НА МАМА И ТАТЕ! А на Кремче много бързо възстановяване  Hug
Дендри да ти е жив и здрав и много да те слуша и обича мъжът ти!Весел празник  nbirthday  ura
Лека и спокойна нощ на всички  Hug

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
4естито беб4е на КРЕМ4Е  Hug Hug Hug да ви е жива и здрава малката принцеса....Dendri 4естит ти рожденник  newsm38 много да ви слушка и гледка с беба.... katrrinka е как 23.04 е прекрасна дата ,та нали и аз съм родена тогава  Crazy minolta радвам се ,4е вси4ко е ОК  Peaceдобре дошли на новите МАЙ-4ета  Hug Hug Hug и Val4e,zruncho с вас сме мили4ки и 4акаме новини  newsm44 newsm44 newsm44 Мадленка  smile3525 smile3525 smile3525 за новата теми4ка,както винаги се грижиш за нас БЛАГОДАРИМ  Hug Hug Hug

# 102
  • Мнения: 488
Krem4e честито бебче! Бързо възстановяване!

***Val4eto***  стиснати палци всичко да е наред. С теб сме.  Hug

Дендри честит роджън дан  Party на съпруга ти. Жив и здрав и много да те слуша.   bouquet

Зрънчо и на теб едни стиснати палци. То се знаеше, че всички ще стигнем до този момент. Лошото е , че не може да знаеме кога е точно. Успех и дано всичко е нормално и да мине нормално.   bouquet

Аз съм добре и аз си чакам датата за влизане в болницата, за да съм поне малко спокойна.
Вчера бях на лекар и мерихме само тонове, но не бяха добри. Бяха пак около 120-130 удара, но на листчето не излязоха вариации, каквито трябва да има. Линията беше много леко вълнообразна, което притесни доки доста и ми каза, че с такива тонове и такъв вид вариации трябва да ме вкара в болница, но след това пуснахме още 20 минути и вече се появиха прословутите вариации не на честно, но пак беше нещо.

Бебка я усещам да рита и да мърда доста и затова сигрун не съм особено притеснена. Утре ще ходя на тонове сутринта и ще пиша. Дано всичко е наред.  Praynig

may2009baby   bouquet Благодаря!
До скоро и на всички стиснати палци.   bouquet

# 103
  • Мнения: 21
Добро утро!
Честито момиченце на Кремче!!!Да расте здрава и щастлива и да слуша мама и тати!Бързо възстановяване и на мама!
Чакаме скоро да се завърнеш и да разказваш.
Адашче,стискам палци всичко да е наред.На останалите също,с вас сме и ви мислим   loveuuu
Аз пия едно бързо кафенце и започвам да вършея  cook

# 104
  • Мнения: 28
Добро утро от мен!
Честито бебче на Кремчето! Да ти е живо и здраво и много да те радва! Бързо възстановяване Кремче!   bouquet
Стискам палци и на Зрънчо дано и при нея всичко е наред!
Момичета да ви се оплача малко - снощи имах страшни болки в корема и  контракции, досега не съм имала такива и това продължи около два три часа с прекъсвания и после сами си отшумяха, но последваха едни страхотни киселини и почти цяла нощ не можах да спя - което на мен ми е за първи път откакто съм бременна. Сега се чудя какво беше това чудо - снощи мислех че е почнало раждането, но явно не е. Не ми е падала тапа или да са ми текли води, само много контракции. И сега се чудя дали да не си хвана багажа и да заминавам за Балчик нали там ще раждам. Но пък от друга страна ми е още много рано да раждам имам още една седмица докато вляза в деветия месец. Сега си пия магнезия и полежавам. На вас случвало ли ви се е подобно чудо?


Общи условия

Активация на акаунт