Боядисваме ний яйца и с нетърпение чакаме Майските деца! N34

  • 10 369
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 857
Здравейте,
Зрънчо дано всичко е наред с теб и да си имаш едно овенче вече. Simple Smile
Аз вчера бях на преглед и мойте 3см разкритие са станали 4см Shocked лекаря ми каза да стоя тук в София и да се готвя до 5дни ... аз обаче все още нямам усещане,че ще раждам скоро и продължавам да се надявам,че ще имам майско бебе  Crossing Arms
tzvete_das  може да се използват и от други роднини.
ЧЕСТИТООООО БЕБЧЕ НА КРЕМЧЕ!!!!!! ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ДА ГИ РАДВА!!

# 76
  • Мнения: 96
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА КРЕМЧЕ - ДА Е ЖИВО, ЗДРАВО И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ!   bouquet  bouquet  bouquet
Така да започна с новините. Не видях друг да се е свързал със Зрънчо. Тя днес ми писа съобщение, но аз бях на ЖК и чак сега се прибирам от Плевен.  Съобщението е следното - В 6 и 30 сутринта са я приели в болницата с напълно изгладена шийка, скъсена 80% и 2 см. разкритие.Контракциите обаче са спряли от притеснението и понеже е отказала системата са я пуснали да си ходи. Пише, че по късно ако има сили ще влезе да драсне някой ред, но може и пак да се върне в болницата и да си имаме още едно бебе Laughing
Нека да и и стиснем по едни палци и да се надяваме, че всичко ще мине ОК fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

Така и аз да се отчета за ЖК то - бебката е вече 3100 кг., и уж всичко е ОК. Доктора ми направи преглед, и се оказа, че нямам никакви признаци да раждам. Каза, че поне още 10 дни няма да родя и аз съм вече по спокойна, щото има още неща да донаглася до появата на малката мишка Crazy. Иначе плацентата е вече 3 степен но доки не изглеждаше притеснен от това, така че и аз ще гледам да не се тревожа.
Това е за сега, отивам да прочета и предната тема, а и тази в началото.

П.С. - Благодаря за страхотната великденска тема на Маги Hug.
Дендри да ти е жив и здрав мъжо, много да те цени и обича и да е най-добрия тати на света за своята малка кукла  bouquet - да не те нерви много, че и моя е овне и знам какво е  Wink

# 77
  • Мнения: 66
ЧЕСТИТООООО БЕБЧЕ НА КРЕМЧЕ!!!!!! ДА Е ЖИВО, ЗДРАВО, ЩАСТЛИВО  И МНОГО ДА ГИ РАДВА!!!
 
 ТЕ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА СИ Я ГЛЕДКАТ С МНОГО ЛЮБОВ!!!


# 78
  • Мнения: 172
ЧЕСТИТО НИ ЧЕТВЪРТО БЕБЧЕ!!!!!!!!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ!НА МАМ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Дано и при zrun4o всичко е наред fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Момичета, вижте как се редуват-момче момиче момче и пак момиче newsm68 newsm10

# 79
  • София
  • Мнения: 11
Да е жива и здрава, малката бебка Диана, много да радва и слуша мама и тати! Бързо възтановяване на Krem4e   bouquet
За Зрънчо  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover и останалите мами с болежки Hug
Добре дошли на lsb ,didi98

# 80
  • Мнения: 166
Ееееееееее,страхотно!!!
Честито бебче на Кремче,да е живо и здраво!!!

Както е тръгнало,чакаме следващия юнак!!!

# 81
  • Мнения: 849
Честита дъщеричка на Кремче!!! ДА е жива и здрава малката Диана, да расте много щастлива и обичана!!!  baloni bdbaloni На мама бързо възстановяване и с нетърпение чакаме да сподели как е минало.  newsm51  love001

Дано и от Зрънчо да има хубави новини скоро!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Ние днес бяхме набързо да ни пуснат едни тонове, но не сме имали преглед. Тоновете бяха много добри този път. Изцяло в нормите, контракциите също бяха доста слабички... Явно залежаването от последните дни дава резултат. Получих си и пратката от Ла Редут с бебешките дрешки. Много са сладурски, ще се пазарува и в бъдеще  Grinning.

Приятна вечер на всички!

# 82
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
ЧЕСТИТО НИ ЧЕТВЪРТО БЕБЧЕ! ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО ,А НА МАМА БЪРЗО И ЛЕКО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!   bouquet  bouquet  bouquet
Стискам палци и на зрънчо всичко да е наред и скоро някой да ни извести!

# 83
  • Мнения: 4
честито бебче на кремчето да са живи и здрави и бързо възстановяване на мама

# 84
  • Мнения: 2 172
Еееееххххх,че хубаво!!  Flutter

Честита дъщеричка на Кремче.Да е жива,здрава,много послушна и много да радва мама и тати !  newsm51  newsm03

Аз днес щурмувах Вис Виталис,бях с майка ми и дъщеря ми и това диване такава сцена направи вътре и такова цвилене му удари,че нищо не можах да видя като хората.ЩЯх да го утрепя  #Cussing out Добре,че после се поомири,че да взема адекватни решения.Купих шишета на Нук,много съм доволна.Реших да разнообразя от досегашния Авент,а и ми се сториха по-красиви  Flutter Взех и много сладки гащеризончета,някои бодита,пътъчета и....май е това. Ама не ми останах пари за козметика,а и магазина затваряше,та пак ще ходя.Но не е фатално,все пак живея точно до Вис Виталис.Козметика,поларено одеалце и комплект за изписване евентуално(ако не скалъпя нищо) и съм готова  Crazy Аааа и халат трябва да си осигуря за болницата  и мисля да приключвам.

Ами това е от мен.Сега сядам да унищожа някой друг бургер Макдоналдс и един голям сладолед Колозеум,който грабнах от новия Мак Драйв  smile3535

# 85
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Честито бебче  smile3525 smile3525 smile3525 Да е жива и здрава малката принцеса и много да радва мама и татко. А мама бързо възстановяване.

# 86
  • Мнения: 61
Честито четвърто бебче! Simple Smile Да е жива и здрава малката Диана и мама Кремче Simple Smile
Dendri да ти е жив и здрав мъжа, мн да те обича и да се грижи добре за теб и бебка Simple Smile
Добре дошли на новите мами lsb ,didi98  Hug Hug Hug
Дали ще имаме скоро ново бебче на Зрънчо Simple Smile newsm12
Just_VANIA стискам палци тези дни всичко да мине спокойно, готов ли ти е багажа?
Аз също имам проблема с нощниците, за който говориха и другите мами. Някакъв супер обикновен, да не кажа грозен халат искаха 30лв?!
Утре мисля да си подготвя чантата, макар, че наще имали усещането, че нямало да е тези дни и заминаха на почивка и ще ме следят отдалеч.
А на мен как ми се иска да замина някъде за празниците...

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Да ви  е жива и здрава дъщеричката , Кремче. Много да ви радва. А на теб бързо възстановяване желая   bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 6 151
Честито бебче на Кремче!! Да са живи и здрави и двете и бързо възстановяване!!!  newsm51

Също и честит рожден ден на половинката на Дендри!! Да я слуша и обича и да е здрав!!  newsm59
Значи Зрънчо а-ха да роди? А може би вече и това е станало? Simple Smile Дано всичко е наред!!!
Аз май се опитвам да настина, ама ще видим. Засега се наливам с чай.

# 89
  • Мнения: 43
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ ДИАНА НА МАМА КРЕМЧЕ. ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА ПРИНЦЕСАТА.

Зрънчо стискам палци. Валче пиши ако имаш някакви резултати от Зрънчо.

Приятна вечер мили мами .

Общи условия

Активация на акаунт