Боядисваме ний яйца и с нетърпение чакаме Майските деца! N34

  • 10 354
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 166
За Гино Певарил-а някой беше питал - ползвала съм, но не помня да имах оплаквания, освен че сутрините са много неприятни течни мазни и т.н.  Sick




Е,явно само на мен нещо не ми понасят...свързах се с доки и ми ги смени! Peace

# 61
  • Мнения: 4
Здравей Лили добре дошла.

# 62
  • Мнения: 0
здравейте мамчета! аз съм диди от варна и чакам на 24 май да ми се роди първото бебенце Grinning

# 63
  • Мнения: 166
 lsb ,didi98,добре дошли,пишете ЛС на May2009baby да ви включи в списъка! Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 2 430
За Гино Певарил-а някой беше питал - ползвала съм, но не помня да имах оплаквания, освен че сутрините са много неприятни течни мазни и т.н.  Sick




Е,явно само на мен нещо не ми понасят...свързах се с доки и ми ги смени! Peace
На мен ми изписаха Гино-Дактарин за гъбички,но имам чувството,че не ми помогнаха особено,защото пак имам бяло течение,а следващата ми консултация живот и здраве е чак на 30 април!И се чудя какво да правя newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 1 395
Ползвала съм и Genial и Полижинакс. Ако мога да избирам между трите бих избрала Полижинакс-а, те са едни по-топчести и по-меки и някак си най-неусетно минава с тях терапията, поне при мен!

# 66
  • Мнения: 66
ЕТО МЕ И МЕН, МОМИЧЕТА ПРЕЗ НОЩТА МНОГО МИ СЕ ИЗКАРА АКЪЛА ЗАРАДИ ТАЗИ БОЛКА...
СЕГА ОБАЧЕ СЕ ОКАЗА, ЧЕ БЕБО Е ЗАСТАНАЛ В СТАРТОВА ПОЗИЦИЯ И СЕ Е СМЪКНАЛ СЪВСЕМ... КРАЧЕТАТА МУ СА ТОЧНО НА ВЪЗЕЛЧЕТО И СЪМ ИЗЯЛА ДОСТА РИТНИКА ДОВЕЛИ ДО БОЛКАТА. СЕГА СЪМ СПОКОЙНА, ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД СПОРЕД ЛЕКАРИТЕ,... И НЯМА ДА СЕ НАЛАГА ДА МЕ РЕЖАТ  newsm44 newsm44 newsm44
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА ...
СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИКЧИ МАЙ-ЧЕТА  fingerscrossed fingerscrossed..МАЛКО ОСТАНА МИЛИЧКИ.. МАЧА СТАНА НЕРВЕН..  А И ХОРМОНИТЕ МАЙ НЕ ПРОЩАВАТ ...  oops

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕНИКА Simple Smile))  newsm59
ЖИВИ ЗДРАВИ ДА СТЕ ВСИЧКИ, И ДА СИ ГУШКАТЕ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ СКОРО...
ЛЕКА ВЕЧЕР ВИ ЖЕЛАЯ, СЛАДКИ И СПОКОЙНИ СЪНИЩА...

# 67
  • Мнения: 0
направих така както ми каза,но не съм сигорна дали е станало.ще видим.сигорно утре ще има резултат Cry

# 68
  • Мнения: 87
kazablanka колко излизат изследванията? И ти ли им обясняваш какви да направят или те си знаят, това ли са които си писала, че трябва да ходя възможно най-скоро!
bebZz- На мен ми искат тези изследвания за Крио Сейф и ми излязоха 59 лв. - за спин, хепатит В и хепатит С.  За васерман ми правиха от ЖК - по ЗК декември месец, а всички тези изследвания са с годност 6 месеца. Като отидох в лабораторията си казах какви изследвания искам, платих си и ми ги направиха. Вие към коя банка ще вземате клетки?
На zruncho  и на всички май-чета с болежки, стискам палци всичко да е ок!

# 69
  • Мнения: 105
Мами, я да ви питам, ако знаете - ако се вземат стволови клетки при раждането и се замразят те дали при нужда могат да се използват и от другите братчета или сестричета на бебето, или са несъвместими и са си само за бебето?

# 70
  • Мнения: 87
Мами, я да ви питам, ако знаете - ако се вземат стволови клетки при раждането и се замразят те дали при нужда могат да се използват и от другите братчета или сестричета на бебето, или са несъвместими и са си само за бебето?
tzvete_das - ето това е публикувано в сайта на Крио Сейф: "Съхранението на стволови клетки от кръв на пъпна връв може да бъде от голямо значение за Вашето дете. Предоставянето на негови собствени млади стволови клетки след време ще е необходимо за осигуряването на нови терапевтични възможности. Възможности, които в противен случай са немислими. В допълнение, близки родственици като братя и сестри могат също да се възползват от замразените стволови клетки на детето Ви."

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 19:40 от kazablanka_v

# 71
  • Мнения: 432
Много бързо пишете Simple Smile След последните прегледи излиза, че и аз вероятно ще родя април...
А за контракциите - нормално е в този период. Това са т.нар подготвителни контракции. Освен чуството за придърпване ми се случва и контракциите да са болезнени - болката започва от кръста - по-точно все едно ме болят бъбреците.

# 72
  • Мнения: 367
За стволовите клетки - могат да се ползват от братя сестри и други роднини ако има съвместимост. 
Няма гаранция обаче че едното ти дете може да дари стволови клетки на другото ти дете.
Въпрос на късмет е да са съвместими.
Гледах предаване по Даскавъри за родители които извлякоха 17 яйцеклетки от майката.Оплодиха ги и от тях само 6 зародиша бяха съвместими за болното им момченце . Имплантираха им не знам колко, но майката роди едно бебе, от чиито  стволови клетки взеха за лечението на братчето ми. Ходиха в щатите обаче защото в Англия селектирането на съвместим ембрион било неетично и убиването на другите оплодени яйцеклетки  било неетично.

Зрънчо не пише пише сигурно е в болницата вече .   ylinfant Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 73
  • Мнения: 172
Момичета, някой няма ли новини от zrun4o?Къде изчезна това момиче newsm78
Kazablanka_v,колко точно ти струва удоволствието, ако не е тайна?

# 74
  • Мнения: 79
МОМИЧЕТААААААА!!!!!!!!!
Имаме си четвърто бебче   ylinfant вече, Krem4e днес е родила момиченце Диана, 3840гр., 50см. и двете са добре и изпращат много поздрави, късмет и успех на всички ни   bigdance2


П.П. :Много бързо пишете  Crazy, само работа ми създавате  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт