Боядисваме ний яйца и с нетърпение чакаме Майските деца! N34

  • 10 336
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 166
Ейй здравейте preggo и  baby
Зрънчо,стискаме палци!!! Дано като се включиш да е с добри новини!!! Hug
Абе,момичета,да ви питам-вчера ми изписаха свещички  Гино Певарил,някоя от вас слагала ли е,че нещо сякаш не ми действат добре...Усещам нещо като парене и най-вече при ходене по нужда  newsm78 Дали е нормално...звънях на доки ,но никой не вдига..
И аз снощи имах болки ниско долу ,имах чуството,че всеки момент ще се подаде една ръчичка да ми помаха Grinning Понякога си мисля,че ми е м/у краката и като си вървя ще го изпусна...явно наистина е заел стартова позиция.

# 46
  • Мнения: 16
Здравейте милички,
Аз тъкмо се връщам от доктор с нова дата за секцио. Явно като софийските мами се срещате на 23-ти, аз ще излизам от упойка - дано всичко е наред! Да ми стискате палци на 23-и в 9 сутринта. Simple Smile
Бебока иначе е добре - добри тонове, но с термин 5 май, старата дата 29 април беше много късно, а плацентата почнала да се калцира...Мерят го 3.300 сега, но вече не вярвам, че всеки път различно и явно не мерят съвсем правилно. Живо и здраво да е само, колко ще тежи ще го видим като се запознаем.
За болките и аз ги имам, и дупето ме боли, все едно колци ми набиват...и ниско корема, най-вече при изправяне...казаха че е нормално - подготвителни контракции, слизане на бебето, разширявне на таза.

Има ли някоя мама дето ще ражда във Вита?

# 47
  • Мнения: 4
maeva0959  аз и в момента си слагам Гинопаверил. имам още 5 и ще ходя пак да ме види док, че с тия гъби Mr. Green На мен нищо не ми пари, но много гадно изтича и е като мас.

# 48
  • София
  • Мнения: 86
Благодарности на  художничката Мадлена за хубавите яйчица!  bouquet
Относно магнезия ,аз  от 1 месец  минах  от   магнерич на магнерот  и много по-  добре  се чувствам,  не ми се втвърдява корема толкова много,  колкото с магнерича. Имама чувството , че магнерича почти не ме действаше, пиеш  не пиеш  си беше все тая.
Ех, Зрънчо чакаме  новини миличка! Praynig Hug Praynig
А , коремът  ми дет се вика направо се влачи по земята/тюлен не ви трябва/. CrazyПреди 10 дни слезе доста надолу, придружено с  болки  ниско долу в коремчето и контракцийки, и  тогава ми увеличиха магнерота 3 по 2.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Аз днес бях на преглед,вси4ко е ок, плацентата ми е 3-та степен....иначе корема ми е високо, а бебка е както винаги в изходна позиция....само дето се притеснявам нямам никакви контракции, нито подготвителни нито нищо.
А казаха ли ти нещо повече относно това , че плацентата ти е трета степен. И на мен защото така ми казаха на прегледа , но започна да ме притеснява нещо ... 

# 50
  • Мнения: 826
Момичета честита ни Великденска темичка. Браво на авторката - отново се е погрижила стилно за нас. Hug Heart Eyes Hug
Аз минавам само на бързо да се похваля.
Днес мъжът ми Борис има рожден ден и навършва Христовите 33 години. Да ми е жив и здрав и все така да ме обича.
Отиваме на ресторантче в тесен кръг. Да ви почерпя и вас, за негово здраве и щастие...

# 51
  • Мнения: 28
Да ти е жив и здрав Дендри мъжа! Да те радва и да те обича много!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 618
Да ти е жив и здрав мъжа, Дендри. Много да те слупша, глези и подкрепя!  bouquet
Мийка, нормални са тези болки сега, те са и от разтягане на сухожилия, връзки, таз, бебето може да слиза. Просто следи да не стават болките регулярни, на интервали и да усещаш стягане на корема. И аз имам такива болки въпреки, че се тъпча с магнезии. Моя доктор ми каза да си го пия до датата на секциото.
Днес много малко усещам беба да се движи и малко ми е притеснено  newsm78. Явно ве4е мястото съвесем намаля и няма как да се врътка много много.
Стискам палци на всички момичета с контракции-ще чакаме новини  Peace

# 53
  • Мнения: 4
Dendri жив и здрав да ти е рожденника, да те обича, подкрепя и помага много. Весел празник

# 54
  • Мнения: 87
Здравейте момичета Hug
Днес сутринта ходих да си пускам изследванията, които изискват за вземането на стволовите клетки при раждане /за хив, васерман, хепатит В и хепатит С/ и сега излязоха - всичко е наред newsm44  Hands Clap и няма да има проблем, утре отивам да си взема контейнера за съхранението им и бебка вече има зелена светлина да излиза, когато реши Laughing
Иначе снощи с мъжо ходихме да купим ваничка със стойка, купихме и 4 боденца и 2 бр. протектори за матрак и тя работата излезе 180 лв!!!!!!!! Какво купихме за тия пари-като погледнеш нищо!!! Confused
За слизането на бебките да ви кажа, днес сутринта моята игривка си шаваше на 2 места - ниско долу и малко под ребрата-представям си я в поза космонафт, готова за излизане в открития космос Joy
Много се радвам за малките бебки Георги и Ради,че всичко е ок!!!
Dendri - Честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав, много да те обича, обгрижва и радва!
bani - за  глюкозата - мен док изрично ме предупреди - да не ям сладко, а предния ден и хапване най-късно до 20 ч....и още нещо не можеш да резбереш дали имаш гест.диабет от това изследване- аз си правих за гест.диабет-състои се от три пъти пиене на глюкоза през определен интервал и вземането на кръв след това.

# 55
  • Мнения: 13
Дендри да ти е жив и здрав рожденника! Много да се обичате, уважавате и подкрепяте и с любов да отгледате и възпитате бебка хубавица   smile3525 newsm51  party002

Стискам палци на Зрънчо, ако е започнало раждането всичко да мине като по вода.

Приятен петък и весело изкарване на предстоящия празник  Tada easter

# 56
  • София
  • Мнения: 1 395
За Гино Певарил-а някой беше питал - ползвала съм, но не помня да имах оплаквания, освен че сутрините са много неприятни течни мазни и т.н.  Sick

kazablanka колко излизат изследванията? И ти ли им обясняваш какви да направят или те си знаят, това ли са които си писала, че трябва да ходя възможно най-скоро!

Бейлис браво! Само така!

miika и при мен същите, но доста силни, а пък много кратки. Сега откак пия магнезий са кажи-речи непрекъснато ако съм права, не дай си Боже ако вървя! Седнала и легнала по-рядко имам, но стана ли понякога вървя леко приведена даже че  #Crazy боли. Това какво значи, че магнезият не помага ли?
И колко магнезий пиете вие? Аз това бях писала, че максимумът е 3 пъти по 2, а на мен ми изписаха 4 пъти по 2 и в момента страдам от страничните ефекти на предозирането - гадене, повръщане, летаргия, имам и предиобеден и следобеден сън вече  hahaha И това, че са ми изписали над максимума, също ме притеснява  Blush

# 57
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Минавам да поздравя Мадлена за прекрасната темичка  newsm51
Аз за сега се държа но знае ли се бебка до кога ще мисли и тя така  newsm32
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover за Зрънчо и всички тръпнещи мами.Господ да ни пази и всичко да е наред  Praynig
Дендри да ти е жив и здрав мъжа и много да те радва и обича  newsm59
Аз ще си взема  едно душче и мисля да полегна малко че снощи въобще не съм спала има няма 2 часа и сега ходя като муха без глава Mr. GreenВесели празници милички  easter

# 58
  • София
  • Мнения: 2 430
Влизам да ви пожелая весело посрещане на един от най-християнските празници!
Пожелавам ви много здраве,леко раждане и здрави и хубави бебоци.
Много отдавна не съм писала,може би последната тема в която участвах активно беше през февруари Embarassed,когато направихме първата среща в София!
Но горе-доло следя как се развиват събитията около вас.
Успех на всички бъдещи мами,аз вече ще бъда по-активна обещавам Grinning


# 59
  • София
  • Мнения: 29
Здравейте, казвам се Лилия, на 29 г съм и живея в София. В края на осми месец съм и засега съм се ориентирала към Шейново.Чакаме момченце,

Общи условия

Активация на акаунт