Боядисваме ний яйца и с нетърпение чакаме Майските деца! N34

  • 10 355
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Мадленче благодаря за темичката. Виждам, че срещата ще е на 23 този път мисля и аз да се влкюча - дано се чувствам добре.
Напоследък освен, че немога да спя, като се обръщам и като ме задърпа нещо ниско долу - направо се плаша.
На вас случвало ли ви се е? Да не говорим, че днес една приятелка ме засече на вън и ме пита А АМА ТИ РОДИ ЛИ? Леле, изпаднах в тих ужас.  ooooh! Толкова ли ниско ми е паднало коремчето, че чак не си личи дебела ли съм или бременна #Crazy Sick Да подчертая бях с много широк блузон.
Абе мами, на вас коремчетата ви дебелеят ли или отслябват, като слизат надолу? newsm78 Моето май е отслабнало, а така искам бебо да порастне Embarassed Нали и секцио искам да раждам, а то по принцип се прави 10 дни преди термина, дали Макси ще има време да порастне до 11 Май.
Ох, наоплаках ви се Sick
Рали, ето ти едно мнение отнсно клуб Майчин дом. Може и вие момичета от клуба  да хвърлите един поглед.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=389430.new#new
Бани, не ли много късно за този диабет, той нали в началото на бременността се проявява.
Лято, Бърбъри не се притеснявайте за два дни обикаляне по магазините и сте готови. То другото отнема повече време, като пране, гладене, подреждане и разбира се чистката преди да дойде бебо  bouquet
Бейлис в Шоко радвам се за теб поздравления Hug
Ачко и мен магнезия не ме оправя. За това докитата ми предписаха Гинипрал, ама вчера ми свърши и като минах на Магнерич, та като ме хванаха едни контракции, цялото домочадие уплаших. Та нали ремонта ни още не е завършил, пък и нали не му е още време на Максимилиян да се запознаваме baby_neutral Joy Heart Eyes
Какво ли става със Зрънчо newsm78

# 31
  • Мнения: 128
Абе не, не като мърдане на нещо, ами като леки пробождания и позиви за по малка нужда. Все едно като след по - грубичък гинекологичен преглед, знаете. Не знам ясно ли го обяснявам, май не, но точно така го усещам, и сигурно  и н адоктор така бих го разказала за мой срам. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 849
Запис в новата сладурска празнична темичка - Мадленка, супер е както винаги!!!
Стиснати палци за Зрънчо!!!

# 33
  • Мнения: 28
miika това някъде в влагалището ли ги усещаш тези болки или придърпвания? Защото аз имам такива подобни и моята лекарка ми каза, че това е от подготвяне на матката. На мен ми изписа малко по-голяма доза Магнезий, защото моята досега беше малка.

# 34
  • Мнения: 128
Да, миличка, точно. И на мен ми изписаха повече магнезий!

# 35
  • София
  • Мнения: 5 247
Бейлис, мила!!!Страхотна новина! Сега вече си готова и спокойна! Стискай палци за мен....
Дикси! Много даже си е хубава датата, защо не ти харесва?
Кремче, Минолта Praynig....с вас сме!
Дендри! Страшно ми хареса, че имаш такава добра приятелка! Поздрави на Михаела!

Момичета! Нека Господ бди и закриля всяка от нас, която е тръгнала към родилното!

Аз след Великден съм пак на преглед и тогава очаквам повече информация как сме с бебо!

# 36
  • Мнения: 4
CrazyDeina и аз усещам такива "пробождания", а хем пия магнезий. Аз си го обяснявам с разширяване на костите

# 37
  • София
  • Мнения: 7
madlena, новата темичка е страхотна - има много празнично настроение в оформлението й, благодаря!   bouquet
miika, аз имам същите пробождания, но не се притеснявам, защото някой по-рано беше писал, че това е част от подготовката на тялото за раждането, аз също пия магнезий - Магнерот 3 x 1. Лекарката ми каза да го спра по средата на 37ма седмица.
bani, на мен напоследък ми се яде много сладко и изяждам по един шоколад от 100 гр. дневно и се притесних като прочетох твоя резултат, защото скоро не съм си изследвала глюкозата. Ти хапваш ли повече сладко в сравнение с преди? Между другото ако предния ден си яла повече сладко или на сутринта преди изследването си хапнала нещо, това също може да даде фалшив резултат.
Аз днес най-накрая се реших да изпера бебешките дрешки, сега отивам да простирам, а по-късно ме чака гладене, ужас...
Целувки на всички, стискам палци на zruncho, изглежда скоро ще си имаме още едно априлско бебче.  Simple Smile
 Hug

# 38
  • Мнения: 79
marsia_kzl и acko, пишете на May2009baby за да ви включи в списъка  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 136
Здравейте мили мамчета!
Да се разпиша в новата темичка Simple Smile
Аз днес бях на преглед,вси4ко е ок, плацентата ми е 3-та степен....иначе корема ми е високо, а бебка е както винаги в изходна позиция....само дето се притеснявам нямам никакви контракции, нито подготвителни нито нищо.
Абе добре си се чуствам, спя си....само дето си приготвих багажа, за всеки случай Simple Smile
Записаха ми час за след 2 седмици за тонове пак и преглед за разкритие (сега нямам никакво)
Това е засега!
Стискам палци на всички мами с болки, пазете се, н остана вече.... Hug

# 40
marsia_kzl и acko, пишете на May2009baby за да ви включи в списъка  Hug
мен ме има в списъка - 23 май  Hug

# 41
  • Мнения: 4
Аз писах на May2009baby на лични

# 42
  • Мнения: 61
Miika, май тези болки са нормални, но все пак звънни на доки, за да се изкаже и той.
Ами, Platina, не мога да преценя да съм яла повече сладко да кажем през полседния месец, защото резултатите са ми се качили двойно, което е мн странно, особено към края на бременността да е гестационен диабет не знам. Обадих се в лабораторията и ги помолих да проверат да няма някоя грешка.
Иначе говорих и с доки и той ми каза утре да повторя изследванията. Днес цял ден нищо сладко няма да ям и последно ще ям преди 20ч, а изследването ще направя утре към 8ч - уж това са основните изисквания, за да са точни резултатите.
Днес нищо не бях яла преди прегледа, единствено вода през ноща, но не вярвам тя да ми е повлияла и някъде към 23ч може би хапнах два шоколадови бонбона.
Platina, успшено пране и простиране. Dendri, браво на твоята приятелка, аз супер бавничко си гладих дрешките с почивки, че се изморявах да седя права дълго време, ако имах още мн за гладене щях да измисля начин да гладя седнала  newsm62
За магнезия аз пиех от 6 месец горе долу магнерот 3х1 и като влязох в 8месец почнах 2х1, а от миналата седмица съм го спряла.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 9
привет, май-чета! много сте активни! не мога да ви изчета и да се включа Simple Smile Мадленка - страхотна си! какви са тия красоти?! да те цаним за уеб-дизайнер на сайта ни?  newsm78   bouquet
Кремче, с теб съм!!! как не ти записах телефона онзиден в МОЛ-а!ама пуста му бременност, забравих! дано всичко мине нормално newsm10
Мийка, точно това чувствам и аз и си мислех, че си внушавам нещо или е от редките ни любовни срещи с мъжо - точно или като от груб преглед, или като след преглед при взимане на цитонамазка. от няколко дни като се обръщам в леглото усещам бебка сякаш ми е между краката, а като ходя, е съвсем ниско. коремът ми е огромен, тъй че не знам намалял ли е или не и слезнал ли е - Деси Горанова ние сме с един термин, но май бързат бебоците или просто са в поза за изстрелване. за глюкозата - Банипровери си и кръвното налягане и какви отоци имаш. глюкозата сама по себе си не е показател - ако ти е високо кръвното и задържаш течности - е възможно развиването на гест.диабет - и не само в началото, а по всяко време, като има и в 8-9 месец риск. като ходиш да си повториш изследването, си пусни и урина - така ще си по-сигурна. и ако се окаже, че да, има показания от изследванията - директно при доки да прегледа бебчо.
за магнезия - аз от 2 месец бях с контракции и го пиех заедно с но-шпа в различни дозировки. от 35 седмица ми казаха да спра всичко, за да имам нормално раждане и първите дни като намалявах дозите и ги спирах, имах контракции и болки, но отшумяха.
стискам палци на Зрънчо, навярно е почнало раждането. Минолта, дръж се, всичко ще е наред!
Браво на Бейлис, само така, да мрат гадините!!! а датата 28.04. си е много хубава Simple Smile ние на 28.08. заченахме беборанка. Grinning
оф, да не пропусна нещо? Фелинка, аз съм за майчин дом - а по въпроса с нощничките - имам една памучна, широка, от Швейцария си я купих - мекичка и ми се връзва с халата, другата е древна - от времето, когато майка ми мен е раждала - бяла, от мека дантела, с копченца при гърдите. сега не могат да се намерят такива - всички са ужасни - китайси и турски от изкуствени тъкани, с копчета, но неудобни за кърмене. а вчера си купих и чехли за болницата!!! на de fonseca, много стилни (мъжо ми изхвърли старите - явно той беше по-притеснен да изглеждам добре от мен - нали ще съм в отделна стая). днес стегнах багажа за болницата - моят и на бебка - един средно голям сак и една спортна чанта. остана само помпата за кърма и залъгалките+шишенцето за чайче да стерилизирам и добавя - ама май е рано още - влизам след 2 дни в 9 месец  newsm78 за подготовката - всичко е вече изпрано, почти всички дрешки - изгладени, ама чаршафите ме мързи и мисля да ги преотстъпя на енергичната ми мама, която пристига утре да боядисваме яйца  Hug

# 44
  • Мнения: 61
 essivessela аз днес и кръв и урина си пуснах. Урината ми е ок, всички показатели са ми идеални, дори хемоглобина не е мн нисък 110.
Нямам високо кръвно, дори по-скоро ниско, а отоците по краката са ми чести, предимно вечер, но не са мн подути, по ръцете нямам.

Общи условия

Активация на акаунт