пръцкане ли е сексът...?

  • 4 883
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 543
Т.е.  винаги ли трябва да има любов, за да правим секс...? Wink

не, но ако ти се допръцка имаш ли нужда някой да те изпръцка?

може в определен момент да не ми се прави секс, но като видя някоя жена и да я пожелая

за останалите нужди мога да се оправям сам,  голямо момче съм вече Simple Smile

сексът е общуване, когато пръцкането стане такова може да се сложи знак за равенство между тях

# 46
  • Мнения: 2 448
може в определен момент да не ми се прави секс, но като видя някоя жена и да я пожелая

сексът е общуване, когато пръцкането стане такова може да се сложи знак за равенство между тях

А, точно.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 222
Егати заглавието... newsm11 newsm11 newsm11 newsm11

# 48
  • Мнения: 1 394
Не бих сравнила секса с пръцкане или...акане... Laughing Много лошо за тези,които го възприемат така.На пръцкането не вярвам някой да отдава такова значение ,като на секса.Пръцкаш и това е,не си спомняш всяко пръцкане ,нали?
Е друг е въпроса,ако правиш секс,така все едно си пръцкаш...без да ти пука и да не му отдаваш значение...незнам...според мен двете неща са далееееч едно от друго и като "изживяване" и като значение.
Цитат
По темата - съм на мнението на pasinet. Не приемам секса като задоволяване на физиологична нужда.
И аз  Peace

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 13:28 от dodyniki

# 49
  • Мнения: 194

Егати чувството за хумор дето го имаш Grinning

Попаднах на две определения. Нагон и секс.

Нагон -Несъзнавана биологическа сила, която чрез постоянното си действие предизвиква определено поведение. Източник на нагоните е тялото. Дадено състояние на дразнене (глад, жажда, сексуална потребност) насочва организма към обект, с помощта на който напрежението ще бъде понижено.

Секс  -  сексуалният акт или още половият акт (коитус) е сексуално проникване, сношение между двама души. В по-широкото си значение думата означава не само съвкуплението (акт с проникване, копулация, при животните - съешаване), но и всякакъв интимен физически контакт с цел удовлетворяване на сексуалното желание.
 

За това пуснах темата.  В крайна сметка, сексът си е чисто физиологична нужда. Слава Богу сме хора и контролираме до голяма степен своето поведение, но не можем да отречем природата.

Забавлявах се от сърце на някои " извисени " изказвания ooooh!
    

# 50
  • Мнения: 592
Авторката има ли нещо общо на живо с аватара си? Много русо, много мисъл! Откакто прочетох темата не ми е ставал!

# 51
  • Мнения: 194
Авторката има ли нещо общо на живо с аватара си? Много русо, много мисъл! Откакто прочетох темата не ми е ставал!

Има. Русото Laughing

За това, че не ти става....съболезнования Mr. Green

Не се оправдавай с темата Stop

# 52
  • Мнения: 543
Не се оправдавай с темата Stop

ти почни да ми обясняваш за нагона, пък гледай само как здрав и прав почва да омеква
всяка сексуална потребност ще отмине

# 53
  • Мнения: 194
Не се оправдавай с темата Stop

ти почни да ми обясняваш за нагона, пък гледай само как здрав и прав почва да омеква
всяка сексуална потребност ще отмине
newsm78

# 54
  • Мнения: 2 478
На секса с лябимата жена не му викам секс. То е друго, то е любов.

И понеже никога не съм правила нещо различно от любов,не мога да ви отговоря,физиологична потребност ли е секса или желание към определен обект на чувства.

# 55
  • Мнения: 465
К-А-М,тревожи те темата...кое точно?
Защо искаш да ни докажеш ,че сексът е физиология? newsm78

# 56
  • Мнения: 194
К-А-М,тревожи те темата...кое точно?
Защо искаш да ни докажеш ,че сексът е физиология? newsm78

Не доказвам Grinning Разсъждаваме Wink

# 57
  • Мнения: 2 448

И как по точно разсъждаваш? Като отхвърляш всяко по различно мнение от твоето ли?  Laughing
Вадиш цитати и  определения дадени от кого, от някакъв човек. И защо според теб трябва да считам неговото мнение за по важно от собствените си усещания? 

# 58
  • Мнения: 194
Пасинет, заяждане ли долавям Grinning?

# 59
  • Мнения: 2 070
що не си менкате скайпа и да се разберете ooooh!
секса не е пръцкане,тоест не е нужда ,
дишане е ,тоест необходимост
ако щете само за продъл;жаване на рода

Общи условия

Активация на акаунт