пръцкане ли е сексът...?

  • 4 888
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 468
 Аз съм склонна да възприемам секса като общуване. То инак може и нагон да задоволява, но усещанията са по- силни, когато преминеш на следващото ниво.  Ако партньора ми надушва кога съм в овулация и водени от бушуващите хормони се слеем за да създадем нов живот и след това другата пролет пак, бих се съгласила на сравнения с животните и физиологичните нужди.

# 61
  • Мнения: 3
Дали е "пръцкане"дали е "сърбеж" или нагон,ако само следваме природата си , да намалим напрежението,за къде сме? По-добре да лаем или да мяукаме.
Надявам се ,че целта ни не е задоволяване на нагона.Иначе само ще  пъхкъме от изнемога,защото животните следват своите нужди  само в определени периоди.
Нашите  мераци са целогодишни  и ,според мен е добре да поработваме предварително  в подготката преди задоволяване на   нагона си.Не е без значение туптящото сърце до теб ....

# 62
  • Мнения: 686
що не си менкате скайпа и да се разберете ooooh!
секса не е пръцкане,тоест не е нужда ,
дишане е ,тоест необходимост
ако щете само за продъл;жаване на рода
Напълно съм съгласна с теб(и не само за продължаване на рода Mr. Green)!

# 63
  • Мнения: 2 502
Пояснявам.

Приемате ли го като физиологична нужда?

Ядене , спане, ходене до тоалетната......може би секс ( в това число и самозадоволяването)...?

Т.е.  винаги ли трябва да има любов, за да правим секс...? Wink
Не, секса си е секс, а любовта е просто повече от секса.
Един немец, психиатър, от миналия век, твърдеше че половото желание, което той наричаше либидо, заедно със страха, въртели планетата.
Пък секса, както и всичко друго, си има нюанси.
Може да е вагинално - орално - ректален. Може и да е звучна пръдня. Каквото го усещаш.
А може и да е инструмент, чрез който човек да се приучи да прави любов с душата си.

Общи условия

Активация на акаунт