Ябълка за безплодие!

  • 40 333
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
Волей, а като отидете в църквата специално говорите с попа, че искате молитва и ябълка ли, или дават на всички, които отидат? Как точно става, да знам като отидем какво да правя, да говоря ли с някой? И аз много се запалих от тази идея, ама се чудя как да придумам мъжа ми, че ще ми каже аман вече от църкви и манастири /ходихме днес до Рилския манастир  Simple Smile/
аз се обадих предварително за да съм сигурна, че свещеника ще е там и се оговорихме за час. занесох и дар за иконата, но не е задължителен. ако искаш ще ти пусна на лс телефон и се разбери.  Hug

# 76
  • Мнения: 7 253
Волейче   bouquet Hug

# 77
  • Мнения: 844
Момичета , носи се хлаб (пита) , олио една бутилка и ябълки , както и дар за иконата (аз занесох хавлийка и детско костюмче бельо) Успех

# 78
  • Мнения: 291
И ние се върнахме късно снощи от "Златната ябалка". Нямам думи да опиша преживяването. Заредена съм енергия и съм позитивно насторена. Там са невероятно отзивчиви хора. За първи път ме посрещат така в храм. Тъй като пристигнахме към обяд, ритуарът беше свършил, но ни звемаха имената и от днес ще ни четат в молитвите си. Иначе отеца ни прочете молитва. Даде ни нафора, ябълка, и част от питата, която занесохме. Вързаха ми и коланче и ми дадоха напътствия. За съжаление не се засякохме с някоя от вас. И ние обещахме да отидем пак. Ще гледам да си изпълня обещанието Simple Smile А денят беше чуден - разходихме се до Асеновград, Крепостта, Бачковският манастир. Просто невероятен ден.  И най важното, всичко това го преживях, благодарение на вас и вашата помощ. Благодаря ви!

# 79
  • Мнения: 97
Днес наобяд бяхме в храма, за който научих благодарение на тази тема. Също съм много благодарна за топлите думи на жената там и съм изпълнена с надежда и вяра, че молбата ми сега е чута и че скоро ще се върна там, за да благодаря! Има ябълки за всички, стига да искате. Успех на всички в мечтата ни!

# 80
  • Мнения: 7 253
Момичета днес и ние бяхме там следобяда, нямаше никой друг, но жената каза, че тези дни ходили много двойки от различни части на страната и аз се подсмихнах лекичко, знаейки, че форумките сме им създали тази работа  Grinning  Вече си имам ябълка, нафора и коланче, остава само бебето да се появи. Дано!
Ходихме и до Бачковския манастир и се помолихме на чудотворната икона на Богородица.

# 81
МОля се от цялото си сърце след молитвите на добрите хора от храма в Горни Воден да успеем.  Praynig

# 82
  • Мнения: 844
И ние се върнахме късно снощи от "Златната ябалка". Нямам думи да опиша преживяването. Заредена съм енергия и съм позитивно насторена. Там са невероятно отзивчиви хора. За първи път ме посрещат така в храм. Тъй като пристигнахме към обяд, ритуарът беше свършил, но ни звемаха имената и от днес ще ни четат в молитвите си. Иначе отеца ни прочете молитва. Даде ни нафора, ябълка, и част от питата, която занесохме. Вързаха ми и коланче и ми дадоха напътствия. За съжаление не се засякохме с някоя от вас. И ние обещахме да отидем пак. Ще гледам да си изпълня обещанието Simple Smile А денят беше чуден - разходихме се до Асеновград, Крепостта, Бачковският манастир. Просто невероятен ден.  И най важното, всичко това го преживях, благодарение на вас и вашата помощ. Благодаря ви!
и нашият маршрут беше такъв! Laughing

Момичета ,предлагам живот и здраве ,да си направим и списъче на успелите мами в тази темичка! Какво ще кажете?

# 83
  • Мнения: 7 253
И ние се върнахме късно снощи от "Златната ябалка". Нямам думи да опиша преживяването. Заредена съм енергия и съм позитивно насторена. Там са невероятно отзивчиви хора. За първи път ме посрещат така в храм. Тъй като пристигнахме към обяд, ритуарът беше свършил, но ни звемаха имената и от днес ще ни четат в молитвите си. Иначе отеца ни прочете молитва. Даде ни нафора, ябълка, и част от питата, която занесохме. Вързаха ми и коланче и ми дадоха напътствия. За съжаление не се засякохме с някоя от вас. И ние обещахме да отидем пак. Ще гледам да си изпълня обещанието Simple Smile А денят беше чуден - разходихме се до Асеновград, Крепостта, Бачковският манастир. Просто невероятен ден.  И най важното, всичко това го преживях, благодарение на вас и вашата помощ. Благодаря ви!
и нашият маршрут беше такъв! Laughing

Момичета ,предлагам живот и здраве ,да си направим и списъче на успелите мами в тази темичка! Какво ще кажете?

Grinning  Аз съм ЗА с двете ръце и дано съвсем скоро една след друга бързичко-бързичко всички да се похвалим с чудото!

# 84
нашия маршрут са различаваше. ходихме до араповския манастир, тъй като на бачковдсия сме били.  Grinning
аз също сам за идеята.  Peace
обещала съм да отида пак и ще се радвам да отидем заедно с много положителни резултати. Praynig

# 85
  • Мнения: 844


Момичета ,предлагам живот и здраве ,да си направим и списъче на успелите мами в тази темичка! Какво ще кажете? [/color]
Grinning  Аз съм ЗА с двете ръце и дано съвсем скоро една след друга бързичко-бързичко всички да се похвалим с чудото!
newsm44 newsm44 newsm44 супер , дано скоро някоя от нас започне списъчето!

п.п. и ние обещахме да отидем , ако дай Боже стане бебо!

# 86
  • Мнения: 123
Ей, сладурки...Така ме запалихте по тези ябълки,че и аз изпратих милото утре до там да вземе ябълка и коланче. Аз претърпях аборт в 6 месец и се надявам скоро да ни дадат зелена светлина пак да почваме с опитите. Дано тази ябълка ни подпомогне малко Grinning
Успех и на вас... Пък после може и една отчетна да заформим Grinning
 Hug

# 87
  • Мнения: 486
Благодаря ви за информацията,много ме надъхахте и мен.Дали ще успея с ябълките  newsm78,дано не свършат.

Аз ще трябва да чакам до септември ,заради секцио(загубих бебето по време на раждането).Но забременяването ми беше много трудно.
И от сега се притеснявам като започнем с опитите дали ще успеем.Но ще пробвам ритуала с ябълката.Ако успея да отида до седмица -две ,дали ще трябва да нося коланчето без да правим опити?
Късмет на всички ни!!!

# 88
  • Мнения: 844
Ей, сладурки...Така ме запалихте по тези ябълки,че и аз изпратих милото утре до там да вземе ябълка и коланче. Аз претърпях аборт в 6 месец и се надявам скоро да ни дадат зелена светлина пак да почваме с опитите. Дано тази ябълка ни подпомогне малко Grinning
Успех и на вас... Пък после може и една отчетна да заформим Grinning
 Hug
мила , мисля че трябва да сте двамата! ПО-добре е да се обадиш да питаш , да не се разхожда мъжът ти напразно!

# 89
  • Мнения: 123
мила , мисля че трябва да сте двамата! ПО-добре е да се обадиш да питаш , да не се разхожда мъжът ти напразно!
Еееее не... Аз просто исках да се възползвам от факта,че той утре е в Асеновград, а аз в момента съм малко далече от там. Жалко, вече се бях надъхала. Както и да е. За сега няма да до спирам, пък дано там му обяснят как точно да го направим.
Мерси за инфото  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт