Жено, чуваш ли ме?

  • 6 059
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 465
Избирателно слушам аз.Чувам ,ако ми отърва.Гледам да запомня сроковете на изпълнение в думите на моето побеляло момче.Там куцаме.Моето "сега" и неговото "сега" не са по едно време.На "звукова аларма" или "в боклука ще иде"-реагира моментално.
Най-чувам ,ако ме е послушал и подмазал преди това.
Ако беше сложил кърпа на дъното на тенджерата,можеше и на два ката да вариш яйцата,Вълчо.Аз съм в отбора на Вълчицата.
Брех,тази термодинамика hahaha

# 16
  • Мнения: 581
 Чувам, слушам и запомням отлично.И какво от това като после правя каквото си искам.
 

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Трудно ли да се сложат повече пакетчета/хапчета боя?
Яйцата се варят накуп, много ясно и от спуканите се прави салата.

# 18
  • Мнения: 4 138
ох, и аз имам същите дертове като вълчо..........не ме чуват, после рев.......
живея с един 48 годишен дърт ерген. и ръцете са му заврени да не кажа къде.........

но като наредя нещо, се изпълнява, щото инак ставам много отровна и зла. за 6 години се научи..........ама ако не го дебна, своеволия стават. акъл обаче също много обича да дава........от всичко отбира, всичко разбира..........
като се развали нещо, естествено казва, че ще го оправи, после обаче едно кумене пада............верно, като направи нещо е винаги почти перфектно, ама трае векове докато го оправи.

и аз не съм вече първа младост и се дразня от много неща. явно решението е да не си го турга много на сърце човек....
вълчо, не се кахъри, има и по-големи трагедии.

и аз искам да чуя версията на вълчицата.........

а мъже не слушам. нямам нужда. акъл и сама си имам. за битовизмите. ако за толкова години съзнателен живот не съм научила елементарни неща и нямам логично мислене, каквито и да е съвети ще са излишни.

това май е повече за споделете..... hahaha

# 19
  • Мнения: 468
 Слушам, чувам и запомням. Мога не само да разкажа със свои думи, но и да цитирам. Резултата- тоалетната ми е с капак и яйцата- почти без фира в наситен цвят bowuu

# 20
  • Мнения: 1 470
НЕ,не го чувам...В началото се опитвах,но той не спираше да дава акъл...След 10години,той не спира да говори,но за това пък аз спрях да го слушам... Hug

# 21
  • Мнения: 3
Чувам  жена си избирателно. newsm78Но пък следва монолог.
От наколко години не обеснявам ,а сам  боядисвам и украсявам яйцата. Joy
Жените слушат,много рядко чуват.То,май вси сме си така. Thinking
Е,хайде,че е ракиено време...

# 22
  • Мнения: 4 585
     Версията на Вълчицата се надявам да не чуете никога.
Навярно ще е като на Матакосмата, само дето скоро ще стана на 51.
Товяа бяха само примери да разберете кякво имам предвид. Все пак ме успокоихте, ако беше само моята, щях да си мисля, че е дефектна.
 И двадесет пакетчета боя да имам, пак бих постъпил по същия начин - за зелена боя бих смесил останалите жълта и синя, и всичката зелена. Принципът е важен.

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Принципоно си има зелена боя.

Ако някой ще ми сътворява Света - да върви в бараката на двора, в онзи далечния край, отъдето експлозиите се чуват по-слабо, молим учтиво аз.

# 24
  • Мнения: 194
Едно си баба знае, едно си баба бае Crazy Laughing

това, за зелената боя

# 25
  • Мнения: 2 448
В кухнята акъли не приемам от мъжа си. Ако си отвори устата за нещо, директно бива подканен да го стори сам и се отказва.  Laughing
За ремонтите положението е обратното. Аз съм тази, която не го оставя намира докато не го поправи.

п.п Вълчо, аз боядисвам и лилави от синята и червената.  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 792
 Аз понеже много добре чувам, от това което чух, мисля, че Вълкът баш за слушане си пита, не чуване...

# 27
  • Мнения: 15
Ей ,мъже я си стойте където  ви е мястото.Само  напътствия и съвети.
Не чувам  и не искам да чувам.
Всяка жаба да си знае гьола.
Който не е доволен,хваща се и го прави.Така го разбирам аз.Без много приказки.

# 28
  • Мнения: 17 546
Изобщо не го интересува как се варят яйцата или да дава акъл как се прави, нито имам нужда той да ми постави капака на тоалетната чиния, нито да ми пробие дупка с бормашината. Като си върша всичко това сама и с удоволствие (държа да отбележа!), никой не намира повод да ми мрънка и да се оплаква, че не го слушам. Нито пък го интересува дали са бледи или наситени цветовете, колко яйца са спукани и други подобни. В нашата къща аз съм поела цялата женска и част от мъжката работа, а той останалото, което колкото и да искам, не мога да свърша и финансовата страна, като моят принос към нея, също не е незначителен. Хората се допълват Вълк, а не си търсят кусури след толкова години съжителство, че този давал съвети, пък онзи не слушал. Peace Само не ми казвай, че ти слушаш и с двете уши като почне да ти дава акъл Вълчицата - да помниш къде точно ти стоят дрехите и че няма как да са в хладилника; да не хъркаш; да купиш яйца и мляко, и да не се оправдаваш, че си взел брашно и маргарин, защото ТЯ ти била казала така; да не изкарваш телефона си виновен, за това, че не може Вълчицата да те намери след 100 позвънявания, пък ти си нямал никаква вина, че батерията ти е за зареждане, нищо, че тя е пищяла от снощи, ама к'во пък... Ей такива работи. Ама с тях се свиква и знаеш, че не са от лошотия, просто жените са от Венера, а мъжете от Марс. Laughing

# 29
  • Мнения: 2 829
чувам избирателно
помня това, което ми изнася Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт