Жено, чуваш ли ме?

  • 6 072
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 586
Наистина с олио се лъскали яйцата. Извинявайте.
Аз се самоанализирах и разбрах защо съм крив по Великден. Вие ми помогнахте. Няма нищо общо с критическа и с ушите на Вълчицата.
И тъй, и тъй съм още крив, да продължавам - meggyv, съдът ти изобщо не се връзва с яйца. Поне да е дървен, глинен или плетен. В тоя съд си направи яйчена салата от великденски яйца, ако станат. С намачкани яйца и пресен лук се прави. И жълтото е спукано, то е видно. Завърти го надолу, или го премести по-назаден план.

# 76
  • Мнения: 1 212
По темата : половинката знае, че чувам само гласовете в моята си глава и не се хаби изобщо .
Тъжно е , но факт .  Simple Smile

Честито Возкресение !
Ще разгледам подробно темата , хубави методи видях , че споделяте  Grinning

# 77
  • Мнения: 606
Никой никого не слуша.
Всеки си бае монолозите.
И аз чакам деня в който Деси няма да паркира, затапвайки кофата за боклук.  Laughing

# 78
  • Мнения: 651
Преметнах 6-те страници набързо и реших, че съм дефектна АЗ  Cry , почти всички женоря тук удариха с голямата балтия - всяка жаба да си знае гьола...и т.н.
А аз, аз слушкам много  Flutter ...

Хайде....
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ ...

# 79
  • Мнения: 606
Вземам те!  Joy

# 80
  • Мнения: 4 138
това са ми яйцата            http://www.matakosmata.snimka.bg/album.php?album_id=230224&pid=11685253

а това козунаците          http://www.matakosmata.snimka.bg/album.php?album_id=230224&pid=11685364

мен някой ще ме вземе ли Flutter мъж ми дава и 5 лева отгоре........
това е този, дет лежи сред козунаците.

Христос возкресе


вълчо, много ти е арна вълчицата. видя ли ние кви сме харпии. целувай ръка, пали свещ и бай бабо да не те среща мечка, така де, съфорумка.
представи си, че беше попаднал на някоя кат нас. брррррррррррррр

# 81
  • Мнения: X
Понякога нарочно си правя оглушки, но то е в случаите, в които съм съвсем сигурна какво правя, а той примерно се опитва да ми открие топлата вода. Иначе  поднесени със благ и търпелив тон съвети приемам.
Аа, Воистина возкресе!

# 82
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 265
Естествено, че никога не чувам!
Винаги съм контра! Mr. Green

Христос возкресе
 

# 83
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
И слушам, и чувам. Ако не го чуя, как ще му обясня, че не е прав?  Laughing

# 84
  • Мнения: 2 134
И слушам, и чувам. Ако не го чуя, как ще му обясня, че не е прав?  Laughing
И аз тъй. Peace

# 85
  • Мнения: 604
Аз го слушам, но само когато ми изнася го чувам Mr. Green·
Христос воскресе!

# 86
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
О чувам го прекрасно  Sunglasses но понякога не го отразямам  Mr. Green

демек правя си квоТ си знам  Whistling


Весел празник  Wink

# 87
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Чувам, но не слушам Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 159
По тази линия мисли пускам следващ въпрос:"Мъжо,чУВАш ЛИ МЕ?" #2gunfireНещо съм се поизнервила покрай празника,простете!Ама хич не ме слуша този човечец!Писна ми през половин час да повтарям фразата:"Аз ти казах,че няма да стане!"

# 89
  • София
  • Мнения: 1 524
Наистина с олио се лъскали яйцата. Извинявайте.
Аз се самоанализирах и разбрах защо съм крив по Великден. Вие ми помогнахте. Няма нищо общо с критическа и с ушите на Вълчицата.
И тъй, и тъй съм още крив, да продължавам - meggyv, съдът ти изобщо не се връзва с яйца. Поне да е дървен, глинен или плетен. В тоя съд си направи яйчена салата от великденски яйца, ако станат. С намачкани яйца и пресен лук се прави. И жълтото е спукано, то е видно. Завърти го надолу, или го премести по-назаден план.

Кои яйца си гледал?
http://media.snimka.bg/2714/011683868-big.jpg

  newsm78 Тази огромна снимка и ..... Съдът е плетена кошничка - всъщност е панерчето за хляб. Жълтото е цяло - това което виждаш е изкуственна трева?

Айде сега и аз да си призная - и аз съм крива този Великден.  Blush  не беше редно на теб да си го изкарам. Извинявай.

P.S. Време ти е за очила.  Whistling

Матакосмата - страхотни яйца - идвам да хапна козунаци- лигите ми потекоха

Общи условия

Активация на акаунт