АГ специалисти рискова бременност - за гр.София

  • 272 376
  • 579
  •   2
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 42
Здравейте,
Тук е мястото да благодаря на проф Стоимен Иванов, д-р Марков и д-р Дяволов, на които дължа раждането на сина си, роден по спешност в 34 г с , роден 1,300 кг след интраутеринна ретардация в следствие на лошо кръвоснабдяване към матката. Благодарение на тях сега имам най-прекрасното момченце на света - моя Божидар , Благодаря Ви !

# 106
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Моля кажете ми какво означава в 9-та седмица без сърдечна деиност ?

Извинявай, но сърдечна дейност се появява доста по-рано 5~6 г.с! За 9та май е късно и означава че ембриона не е жив  Shocked
КАКЪВ е точно случая, кажи подробности за да получиш адекватни отговори  Peace

# 107
  • Мнения: 1 404
Аз съм страшно доволна от д-р Колева - Токуда.
Аз имам един мисед в 9-та г.с. ,след това забубих близнаци в 20-та г.с.В МД ме чистиха 2 пъти след 2-та бременност и накрая пак не ме бяха изчистили,та се наложи трето.Направи го д-р Колева и нямах никакви поблеми след това.
Третата ми бременност беше с много проблеми - прееклампсия,гестационен диабет.Понеже бях вдигнала кръвно при втората бременност(и то само 2 пъти накрая),тя реши че при следващата бременност трябва да започна прием на Допегит и Аспирин още от 8-ма г.с.Викаше ме на доплер на 2 седмици,пускаше ми изследвания за албумин всеки месец.В 18-та г.с. се появи проблем в изследванията и ми включиха още 2-а вида лекарсва,приемах и протеини,прати ме още в 20-та седмица на изследвания за гестационен диабет ,та от рано взехме мерки и за това.Изобщо много мога да пиша за грижите и отношението.Благодарение на нея имам детето си.


Още един положителен вот за д-р Колева. Аз съм с две хемолитични анемии, родих при нея без никакви проблеми Simple Smile

# 108
  • Мнения: 1
Здравейте аз съм бремена в 12сед.имам киста 10см. на единия яйчник.Моят лекар ме праща на операция в МД.Бихте ли ме насочили към някой лекар там.И някой ако е имал такъв проблем да сподели с мен защото ужасно ме е страх.Благодаря :

# 109
  • Мнения: 74
Аз съм страшно доволна от д-р Колева - Токуда.
Аз имам един мисед в 9-та г.с. ,след това забубих близнаци в 20-та г.с.В МД ме чистиха 2 пъти след 2-та бременност и накрая пак не ме бяха изчистили,та се наложи трето.Направи го д-р Колева и нямах никакви поблеми след това.
Третата ми бременност беше с много проблеми - прееклампсия,гестационен диабет.Понеже бях вдигнала кръвно при втората бременност(и то само 2 пъти накрая),тя реши че при следващата бременност трябва да започна прием на Допегит и Аспирин още от 8-ма г.с.Викаше ме на доплер на 2 седмици,пускаше ми изследвания за албумин всеки месец.В 18-та г.с. се появи проблем в изследванията и ми включиха още 2-а вида лекарсва,приемах и протеини,прати ме още в 20-та седмица на изследвания за гестационен диабет ,та от рано взехме мерки и за това.Изобщо много мога да пиша за грижите и отношението.Благодарение на нея имам детето си.


Още един положителен вот за д-р Колева. Аз съм с две хемолитични анемии, родих при нея без никакви проблеми Simple Smile

И аз мога да кажа едно голямо благодаря на д-р.Колева.При втора бременност пак при нея ,дано поне да не е проблемна като първата ми.

# 110
  • Мнения: 4 589
С две ръце гласувам за д-р Колева от Токуда. Благодарение на нея виждам светъл лъч в края на тунела.
Може да не обясбява много, но е важно, че хваща всички проблеми на време, много е наблюдателна и отзивчива.

# 111
  • Мнения: 92
Здравейте на всички от Пловдив съм но по някаква случайност имах взможността да се срешна с д-р Марков,на който съм изключително благодарна че ни спаси от голяма мъка.С първата си бременност имах само леко кървене и в Пловдив всички специалисти твърдяха че всичко е наред,дори и тези които се занимават специално с ФМ.При прегледа от д-р Марков на втората минута ми изреди поне десет аномалии които и ние видяхме стига да знаеш какво да гледаш.Всичко което каза се потвърди за съжаление  от анализа на плода.Той е изключителен специалист.

# 112
  • София
  • Мнения: 262
Въпросният Марков е много добър по отношение на ФМ /той само това прави/. Но, когато става въпрос за сложни случаи, които изискват стриктно наблюдение точно от специалист като него и съответно от взимането на трудни и важни решения пак точно от специалист като него, докторът става съвсем различен. Гледа да се отърве от наистина сложни случаи та да не си застраши репутацията. Все пак се радвам, че след последната си среща с него не попаднах в лудницата. За мен той не е лекар.

# 113
  • Мнения: 102
Здравейте, аз съм от София и съм в 9-тата седмица.
Бях в Шейново по район, за задържане, тъй като имах течение. Сега съм на прогестерон у дома и трябва да лежа, от другата седмица ми препоръчаха да посещавам лекар.
Бихте ли ми обяснили, рано ли е да си купувам пакетната услуга, която се предлага в Шейново за всички прегледи през беменността и кога е добре да я купя, в кой месец?
Както и ако можете да ми препоръчате добър специалист с много добра апаратура в София, няма значение квартала, важното е да обръща дълго и достатъчно внимание, все пак съм с рискова бременност.
Благодаря предварително!

# 114
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 454
препоръчвам ти д-р Росица Колева в Токуда  Peace

# 115
  • Мнения: 102
Може ли повече информация: с каква техника гледа, колко взима за преглед, отделя ли внимание и т.н. Благодаря!

# 116
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Може ли повече информация: с каква техника гледа, колко взима за преглед, отделя ли внимание и т.н. Благодаря!

По-назад в темата имо много хубави и изчерпанелни коменатри за д-р Колева от Токуда!!!!!!!!!! Просто се върни малки към средата на темата и прочети, а за техника, ТОКУДА се води № 1 в София по най-съвременно мед. оборудване  Peace

# 117
  • Мнения: 102
Всичко това е прекрасно, но все пак е важно да знам, какви цени взима: 30-40, 70-80, толкова ли е трудно да се отговори    newsm78
И другото, има ли нещо, което минава по Здравната каса при нея, чака ли се много, откликва веднага при проблеми? Просто така едно: иди при еди коя си, много е добра, не ми вдъхва доверие.

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 17:50 от Creola ♥

# 118
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Всичко това е прекрасно, но все пак е важно да знам, какви цени взима: 30-40, 70-80, толкова ли е трудно да се отговори    newsm78
И другото, има ли нещо, което минава по Здравната каса при нея, чака ли се много, откликва веднага при проблеми? Просто така едно: иди при еди коя си, много е добра, не ми вдъхва доверие.

 Shocked В 9 та Г.С. нямаш много време за губене, ако са определили вече бременноста за рискова .... е добре да се ориентираш към специалист но който да се довериш! ЕТО виж ТУК  http://www.tokudabolnica.bg/bg/page/97/%D0%90%D0%BA%D1%83%D1%88% … D0%B3%D0%B8%D1%8F

Токуда РАБОТЯТ със ЗК, във ФОРУМА пише, че докторката е много отзивчива и внимателна (не си чела коментарите, което обезмисля форума, но както и да е..)
НЕ СЕ БАВИ, АКО ИМАШ ПРОБЛЕМ   Naughty

# 119
  • Мнения: 102
  bouquet Благодаря ви medimed  и a.l.e.n.a за информацията, поразгледах тук-там и мненията и споделения опит на някои пациентки на д-р Колева, мисля да отида при нея. Днес звънях, но се оказа, че само рано сутрин или след 17 ч е възможно да се свържа с регистратурата на АГ Отделението, така, че след това ще запиша час.  Информаирах се от сайта и от разговор с администраторката в болницата за цените и услугите, взима 35 лв, мисля да ида направо с платен преглед първия път за да не чакам много. Освен това разбрах, че ВИП-стаите им за родлики са всички със собствена баня и тоалетна, което значително ще натежи в избора ми на болница за раждане след време. Просто в другите болници си е истински кошмар с тези средновековни условия. В крайна сметка, вероятно веднъж ще раждам, така че  ще искам поне да има елемнтарното - тоалетна в стаята. Благодаря ви момичета, когато се сдобия с телефона й, ще го пусна тук.
Засега мога да дам телефона на АГ Отделението им - регистратурата: 02/403 49 28 , ако на някой му свърши работа.

Общи условия

Активация на акаунт