АГ специалисти рискова бременност - за гр.София

  • 270 408
  • 576
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 384
anipaunova,това не е вярно за хистологията,на мен след 1 раждане в 27г.с. и 1 спонтанен аборт ми назначиха подробни изследвания за което не съжалявам и е единственото нещо за което мога да кажа 1о благодаря на Виолета Димитрова(въпреки ,че се постара да `компенсира` това добро след това  #Cussing out  )
Съвета ми е да потърсиш специалист и да се прегледаш и изследваш,преди да планираш следваща бременност!Успех   Peace

# 91
  • София
  • Мнения: 242
Запис. За да видя и аз. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 13
Здравейте! Ами аз съм супер пристрастна към един доктор от Майчин Дом и никога няма да спра да го повтарям и да му благодаря. Работи на 10 ет. в Майчин Дом, Фетален риск,проследяване на проблемни и рискови бременности и след три миседа, успях да родя живо и здраво момиченце. От него получих разбиране, компетентност, огромно търпение /че и аз не съм лесна, а пък и след толкова несполуки и 5 годишна борба/,откри причините, направихме каквото трябва и така....Не се сърдете, но просто за мен той е Единствения, макар че съм чувала за него и много негативни отзиви! Е, вярно особен е, но е супер отдаден на професията и е споделял с мен, че за него е предизвикателство да се справя с трудни бременности...Факт е ,че успява. Виждала съм го с очите си /полежах си доста на 10 ет./. Така че, с две ръце съм за него, независимо,че някои няма да се съгласят, но като видя тема , свързана с проблемна бременност, не се стърпявам да не го спомена - Д-р Хранов! Това е ! За всички вас с най-добри чувства и успех да намерите този доктор ,който да ви пасне най-много и да народите едни хубави дечица......   bouquet  bouquet
Абсолютно те подкрепям ( "успех да намерите този доктор ,който да ви пасне най-много и да народите едни хубави дечица"). Изглежда от Майчин Дом са произлезли наи-големите специалисти, защото друг доктор, за който преди и аз да отида при него и да остана напълно доволна (след като лекар след лекар не можеха да ми помогнат) е Д-р. Дуковски. Бях чувала, че е така нареченият "последен шанс" когато никой друг лекар не може да се справи и наистина установих, че е така.

# 93
  • Мнения: 126
Благодаря за отговора. Правих си изследване за токсоплазмоза но не показа нищо, а пък моята гинеколожка каза че щом резултатите от хистологията са наред няма смисъл - да съм ходила само ако имам проблем. Аз обаче не съм доволна от нея(нищо че ходя при нея от 10 години)и сега  се чудя къде да отида, но съм решила да отида на кръв и урина и цитонамазка.
anipaunova за правилните изследвания най-добре е да си вземеш всички досешни изследвания и диагнози и да направиш консултация с доц.Конова.Тя ще ти назначи необходите изследвания и ще ти назначи последваща терапия, ако е необходимо.Така може да спестиш доста време от лутане по различни изследвания, резултатите от които да са добри и проблема да не може да бъде открит.

# 94
  • Мнения: 73
Д-р Гунев от МД.Изкарах две рискови бременности.Благодарение на него сега имам две прекрасни момчета.

# 95
  • София
  • Мнения: 209
запис в темата и от мен. Някакви отзиви за д-р Савчева в МЦ на Майчин Дом?

# 96
  • София
  • Мнения: 242
Д-р Гунев от МД.Изкарах две рискови бременности.Благодарение на него сега имам две прекрасни момчета.
И аз като лежах малко през април в МД чух много добри отзиви за него и направо се записах в частния му кабинет. Отидох 1 път и ми се стори много сериозен и свестен. Мисля, че при него ще раждам.  Peace

# 97
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Изключителна благодарност и признателност за високия професионализъм и човещина, подход към:

1. Светлана Врагалева - МЦ Фемина
2. Росица Колева - Токуда

Проблемът беше слабост на маточната шийка, нито една от тях не ми следеше бременността, при Врагалева ходех на фетална морфология и забеляза слабостта (преди това ъсм била при четири лекаря и никой не обърна внимание, въпреки, че си ходех с епикризите от конизацията...). Без да ме стресира - загрижено-настойчиво - настоя да постъпя за серклаж на горещо - в 20 г.с., прати ме в МД, но аз исках да бъде в Токуда, настоя от кабинета да тръгна веднага без да се прибирам за събиране на багаж, аз не разбирах какво толкова става....

Обадих се на Колева - без да съм й никаква, чакаше ме в кабинета, без да е на кабинет, остана с мен 2 аса - докато ме приемат, на другия ден беше събитието, после - продължх да ме налбюдава при нея. Шийката се сви още - до 1 см....не се отказа, все още мерки - направи всичко възможно и вярвам в щастливия изход.

За втора бременност - изобщо няма да се колебая къде да отида и на кого да вярвам.

Колкото пъти съм лежала в Токуда - винаги всички са били безупречни - от регистратурата, през завждащия до санитарките...


# 98
  • Мнения: 71
Доктор Албена Гагова и доктор Христо Василев-Шейново.Заради изключителният им професионализъм и човещина днес съм добре.Думите не стигат да опиша за какви хора,на първо място хора,става въпрос.Изключително внимателни,отзивчиви и смея да твърдя наистина професионалисти.Много добро впечатление ми направи също и доктор Вътев,отново от Шейново.

# 99
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам нещо, което може да ви се стори глупаво но не ми стана ясно от написаното..Понеже си търся добър гинеколог за първата ми бременност не разбрах този доц. Маринов от МД всъщност Милко Маринов Сираков ли е или друг??? newsm78 Ако е възможно някой да ми каже координатите му ще съм много благодарна...Благодаря предварително Grinning

# 100
  • Мнения: 90
Изчетох ви до тук и понеже аз съм с уголемена матка, миомна, така ми казаха, но не можаха да установят какво ми е точно, искам да попитам - някой износвал ли е с такъв проблем и евентуално кой специалист ще ми препоръчате за наблюдение и израждане. Иначе родилните домове в милата ни родина са под всякаква критика. Ако не се бръкнеш дълбоко в джоба, разбира ако има какво да извадиш - никой не се интересува какво става или ще стане с теб.

# 101
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
в кой град?

# 102
  • София
  • Мнения: 131
Някой може ли да ми даде координатите на д-р Хранов от МД и работния му график?  Hug

# 103
  • Мнения: 41
Д-р Хранов - Майчин Дом и Проф. Чернев - Майчин Дом - от Патологична бременност.
Износих и родих без никакъв проблем здраво детенце - с болест на Уилсън съм.

# 104
  • Мнения: 78
Моля кажете ми какво означава в 9-та седмица без сърдечна деиност ?

Общи условия

Активация на акаунт