Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са основните теми на дискусия във форума?
Кои са някои от основните емоции, които се изпитват във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са основните теми на дискусия във форума?
Основните теми на дискусия във форума включват споделяне на положителни и отрицателни резултати от тестовете за бременност, преживявания и емоции по време на бременността, споделяне на лични истории, както и подкрепа и съвети един към друг. Във форума се обсъждат теми като резултати от тестове за бременност, симптоми на бременност, посещения при лекар, лични преживявания, споделяне на опит и съвети за бременността. Освен това членовете предлагат взаимна подкрепа през този важен период.
-
Кои са някои от основните емоции, които се изпитват във форума?
-
Какви са мненията за тестовете Престо?
-
Какви са симптомите на бременността според участниците във форума?


Аз мога да изям целия свят.Това е много,много лошо.Опитвам се вечер поне след вечеря да си хапвам само лимони,ябълки,киви.И успявам.А през деня какво става ?
но по-скоро това се дължи на факта, че не ми се беше прибрал корема напълно от раждането.
) . За сега само ви чета, ама знае ли човек
и аз милс я, че е такъв тип зацапване.Ако се увеличи или се появат болки ще тичам при АГ-то.
аз бях в 3-ти месец, не ми личеше изобщо, но и гинеколога нищо не ми е казал. Сега като отида на преглед ще питам