Хайде мами от Бургас, да помогнем - 20

  • 15 324
  • 339
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 249
набързо докъто пия кафето Crazy

1 мястото ни е същото-няма проблем-има мероприятие за 19-а ние отпадаме за тогава
2. като 4асове  на мен ми е ок-аз ще съм там на 99% Crazy

3. за плакати-аз предлагам-ако до 4етвъртък са готови -да разпростраяним-ако няма да успеем-да принтираме на А4 с по-ярък цвят инфото и да за лепим по у4илищата-(щото идеята е да го водят у4еници според мен) Peace-ако Люси пусне тук едно инфо-за да е еднакво-може всяка ,която има възможност да го принтне и да разлепи или раздаде тук там-нещо закъсняхме с плакатите-

4.-какво ще носим на самата акция-имам предвид тента трябва ли за 2 4аса или само маса и столове-мога да доставя както знаете-1 маса( 2 стола примерно и дъска  за писане  с маркер ако има нужда Peace

# 301
  • Мнения: 738
Хайде и аз  да кажа!За петъка съм на линия-след 9,00ч като заведа малкия на ясла! CrazyЛюси, иначе съм на разположение за телефона тъй като в момента съм си в къщи без ангажименти! Crossing ArmsИначе тента ще е необходима ако времето е кофти, пък то тогава и Акцията може да не е толкова успешна!Пишете ме за петъка и ако мога до тогава да помогна с нещо казвайте! Peace

# 302
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Супер, че мястото ще е същото  Hug

Според мен, въпреки че ще е голяма хамалогия с тентата, си заслужава  Peace Ако не друго, поне привлича внимание .... а и на нея може да закачим плакатите /поне 2 със сигурност за събитието ще гледам да отпечатам/, а също така и на нея може да виси надписа "Благотворителна Акция" .... пЪк и ако напече, ще сме на сенчица  Mr. Green

# 303
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Така да пиша бързо за интересуващите се Peace
С Ками ходихме двете до Защитеното жилище, купихме почерпка и безалкохолно и ги занесохме. Работещите там са много готини мадами  bouquet с желание за работа. Доста поговорихме, изяснихме си нещата и така. Това за което може да се каже, че поехме някакъв ангажимент да им осигурим е санитарни материали, Белина, дезинфектанти ей такива неща, торби за боклук, изобщо такива неща са им винаги от нужда. Др. нещо което е необходимо 1 бр. мъжки обувки -  около 46- 50 номер, не е много точно ама това казало момчето, че носи Crazy. Аз като свободна и волна птичка се наемам който иска да помогне да окажа помощ и да занеса до там Peace, ще копирам поста си и в др. темата.
В петък ако е хубаво времето съм на линия през цялото време Laughing

# 304
  • Мнения: 1 294

3. за плакати-аз предлагам-ако до 4етвъртък са готови -да разпростраяним-ако няма да успеем-да принтираме на А4 с по-ярък цвят инфото и да за лепим по у4илищата-(щото идеята е да го водят у4еници според мен) Peace-ако Люси пусне тук едно инфо-за да е еднакво-може всяка ,която има възможност да го принтне и да разлепи или раздаде тук там-нещо закъсняхме с плакатите-

за утре ще съм готова с плакатите.

# 305
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ася - супер си  Heart Eyes
А до банерите дали ще опреш  newsm78 /уф, че нахалствам, как ли ме изтрайваш  Mr. Green/
То едно сложно за умуване беше  ooooh!  Embarassed Embarassed, отдавна трябваше да ти пусна инфото, но пусто никаква ме няма  Blush


При нас с дребния нещата не се развиват много добре  Confused, т.е. до края на седмицата ще е в болнични, в къщи .... По този повод, поне за мен ходенето до Бата, утре отпада ..... Ако някой друг е навит, успее да се организира и вземе материалите - на линия съм да подсигуря паричките от касата още тази вечер  Peace /само да каже удобно място  Peace .... Така или иначе ако утре някой реши да ходи е добре да прозвъни и на г-жа Овчарова, Директорката на Дома преди това  Peace
Предвид настоящата ситуация, за петък ще съм под въпрос за цялото време  newsm78, т.е. осигурих си гледач на дребо за няколко часа .... но дали ще успея да остана до 16 ч. не съм много сигурна  Thinking .... Поне до обяд ще се постарая да съм на линия  Peace

# 306
  • Мнения: 1 294
Люси, банери също ще направя, но плакатите са по-спешни. Налага се да работя нови плакати, защото старите съм ги затрила на някъде.

А относно, картоните с надпис АКЦИЯ, не съм сигурна че е добра идея.Все пак стикери с надпис АКЦИЯ, лепят и върху някой от стоките в БИЛА(напр.), та на хората нашия картон нещо друго може да им заговори.
Според мен ако се прави надпис, той трябва да е по-конкретен и да става ясно, защо сме седнали пред ТРИА център.
Ако имате по-добри идеи, ще разработя проект за тях.

# 307
  • Мнения: 1 294
ето го плаката:

ако забележите грешка в текста, свиркайте да го оправям Wink
Плаката може да бъде разпечатан в два размера, А3 и 50см./70 см.

Ако някой има желание и възможност  да разпечата плакати, да ми пусне на лични свои координати, за да му изпратя файл годен за печат.

За утре ще се постарая да бъда готова и с банерите.

Лека нощ, момичета! Hug

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 22:18 от Asya_

# 308
  • Мнения: 1 294
банери:






който иска да постави банера като линк към темата ни, да даде цитат на тази публикация и да копира кода изписан  по-горе.

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 22:03 от Asya_

# 309
  • Мнения: 497
Ася, страхотен е плаката. Точно какъвто трбва да бъде. Само "пособия" вместо "по собия".
На А4 черно-бяло дали ще се получи ако пробвам утре на работа да разпечатам?
Ками, днес не успях да ида до ПУ , че бях в Ямбол. Утре ще се постарая.
За петък, аз мога само между 12 и 13ч , в обедната почивка , да ударя едно рамо. Confused

# 310
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
"пластЕлин"
Момичета,както и преди бях казала,не мога да взема никакво участие в това събитие.
С вас съм!

# 311
  • Мнения: 1 294
поправих грешките по-горе.

А пластилина в един правописен речник може да го срещнеш като "пластилин", а в друг като "пластелин". За мен пластилин е по-правилното, като се има предвид това, че той е пластИчен, но за Сврачето планина обръщам Hug

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 22:29 от Asya_

# 312
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Стига,беееее..сега ще ме накараш и аз да се ровя из речниците newsm78
п.п.
Душица си ми ти-особено като ме поздравяваш с изпълненията на една "лична" певица Wink

# 313
  • Мнения: 1 294
alabalaxx , предполагам, че  и черно/бял няма да е чак толкова зле..струва си да пробваш с един и ако се получи и имаш възможности разпечатай и повече.

Само пак да вметна, че това което съм публикувала тук, не става за печат. Пишете ми на ЛС е-мейлите си за да ви  изпратя файл годен за печат, за тези които желаят.

Свраче, разрови се и ще видиш, че след това ще сме на едно мнение двете Wink

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 23:37 от Asya_

# 314
  • Мнения: 738
Момичета за утре колко последно остава часа на събиране!Малкия се разболя, но за късмет майка ми е в къщи така че ще дойда сутринта със сигурност!Ама да не си кукувам сама ей! Tired

Общи условия

Активация на акаунт